Vajate abi bmk 5449-12-7 konverteerimisel vabaks baasiks A-õliks

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Vabandust, kuid ma ei leia siinkohal kuskilt soolhappe suhet selles sünteesi
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Lahus 1-fenüül-2-propanooni(0,827 g, 6,2 mmol)


4. Õli lahustati metanooli (5 ml) ja 15% HCl (5 ml ) lahuses ning segati 2 h tagasilöögi juures.

Arvesse võeti viga ja leidsime endale suhtarvu
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Milline oli N-formüülamfetamiini üldkogus ?
Ma pean seda teadma oma HCI ja metanooli väljaarvutamiseks.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Kui N-formüülamfetamiini kogus on 500 ML, kas on õige lisada 75 ML HCI ja 75 ML isopropanoolalkoholi ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See ei ole minu protseduur, sir william'i teemast. täpse arvu omamine oleks ideaalne, kuid asi on selles, et HCl kasutatakse ülemääraselt, näiteks allpool esitatud paber kasutab 10ml HCl täpsustamata conc. (või im pime või loll) 1 grammi hüdrolüüsitava toote jaoks.
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Selle viimase sammu kohta on postitatud nii palju versioone, et õige meetodi otsimine siin breaking badil on nagu loterii mängimine.

Onu fester postitas selge vastuse, kuid see ei ole amfetamiinide, vaid amfetamiini kohta
ta lisab ainult HCI ja mitte HCI + alkoholi nagu ma siin lehel lugesin.
Ta ütleb, et kui N-formüülamfetamiini on 500 ML kui lisada 1 liiter HCI ja refluks 1 tund
aga jällegi see info on metamfetamiini kohta, nii et mul ei ole ikka veel vastust.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Tänan, et hoiad mind samuti kursis
hinnatud
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

see teema on täiesti kinni.
ei tule rohkem kasulikke vastuseid.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Kas keegi on küsinud sir Williamilt vastust ? Ja tänu vastuse eest
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Ma isegi avasin eile selle küsimusega pileti ja siis saan vastuseks olemasoleva lingi, kus vastust tõesti ei ole kirjutatud. nad on spetsialistid ja nad on super abivalmis mõnele .
minu vastus on piisavalt 6 carackters kokku teksti
aga kahjuks keegi ei tea vastust või ei taha seda anda
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See ei ole tegelikult oluline tbh, nii kaua, kui teil on piisavalt, et hüdrolüüsida kõik nfa suur ülejääk dosen ei tundu olevat kahjulik. kui kirjandus teatab head tulemused suhtega 5:1 kaks korda, 10:1 üks kord ja see menetlus teatab umbes 1:2,5 umbes. nii et me võime teha järelduse, et minu arutluskäigu järgi töötab kõik vahemikus 2,5/100 kuni 10/100 hästi.
Ma arvan, et ma selgitasin üsna selgelt ja täpselt, kui mõni ekspert tahab mind eksperdina hinnata, kutsun kõiki parandusi ofcourse.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ma ei vajaks foorumit, kui ma eksperimenteeriksin pimesi. kogus on äärmiselt oluline. ka seetõttu, et me kasutame HCI 30%. seal on juba üsna palju vett.
Muide, see on viimane samm, nii et kui kasutad liiga palju, siis see a-õli ei ole midagi väärt.
või on sellele sammule lisatud kaks kihti ?
Kui jah siis ei saa liiga palju kasutada.

kas seal on pärast reaktsiooni HCI + refluks 2 tundi ka 2 kihti ?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Tere poisid ma üritan pöörduda p2p arvesse pn2p kasutades kirjeldatud meetodeid saadaval siin, kui kellelgi on midagi lisada teavet targad see on teretulnud ma tean, et on palju teadlikke inimesi selles foorumis ja poisid oma teadmisi ja tarkust on hinnatud nii et palun tunne vabalt iga te pakkuda oma suunas palju tänu
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
tere, mu sõber,

Ma olen lähedal lõplikule ma ei kiirusta asju ei meeldi, et ma võtan aega
ja lähen edasi ainult siis, kui olen 100% kindel, et see on õige.
Aga ma luban, kui ma olen seal, ma kirjutan üksikasjalikult iga sammu, mida ma tegin lõpuni.
minu grupis breaking bad euroopa. ( al sponsor liikmetele ) toetada foorumi
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Tere Saul tänan vastuse eest jah ma olen läinud stabiilselt seda just õnnestus saada paranenud saagise glicidiate ja muundamise tumedaks rikas õli bmk minu lõpptoode loodetavasti toota anfetamiini sulfaat ja suur ma ootan kuulda, kuidas sa saad sõrmedega 🤞 see läheb hästi
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Postitus burnerist, kuna ma ei saa praegu oma põhilist sisse logida.
Ma mõtlen, et sul on suur varu 2,5/100-10/100, nii et ma kahtlen, et sa võid liiga halvasti ära rikkuda. see dosen ei ole oluline mõistlikkuse piires ofcourse, kuid alustage konservatiivselt ja vaadake, mis töötab ja mis mitte, see ei ole pime, kui teil on helde intervall.
Ja jah, pärast n-formüüli ekstraheerimist destillatsiooni või lahustiga on teil kolvis 1 kiht ja pärast hcl on teil loomulikult 2 kihti, kuna happelises lahuses on vesi. pärast hüdrolüüsi eraldate te siis jälle 2 kihti, ekstraheerides oma vababaasi paar korda mittepolaarse lahustiga või destillatsiooniga.

Hea, härra. praktika, tegevus on ainus viis reaktsiooni omandamiseks, sõltumata teooriast või diskussioonist väikeste detailide üle. hoidke meid kursis.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Tänan teie vastuse eest ma töötan pidevalt selle juures, et proovida ja jõuda lõpptulemuseni ja jagada oma tulemusi ka lõpus poisid kõik andmed teadmised ja tagasiside teile kõigile on teretulnud see foorum on fantastiline sel viisil on hea päev teile kõigile
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
nii et lihtsalt ajakohastatud olukord.
nii et mul oli 400ml N-formüülamfetamiini ja ma lisasin 800ml soolhapet ja keetsin tagasivoolu 2 tundi.
värv on kohutavalt väga tumepruun. nüüd olen uudishimulik, kas ma näen kaks kihti, kuna värv on nii fuckt up. Ma tõesti loodan seda. siis pean lihtsalt ph üles saama ja selleks kasutan naoh segu veega. nüüd lasen kõik maha jahtuda
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

nii näeb see välja pärast HCI toatemperatuuri
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325
Top