Vajate abi bmk 5449-12-7 konverteerimisel vabaks baasiks A-õliks

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tegin tavalise destillatsiooni, lihtsalt värvi parandamiseks. Mis ka õnnestus.
Ma ei võta enam vastu nõuandeid uutelt kasutajatelt. Te olete siin kaks päeva ja räägite siin teemas, nagu oleksite ekspert.
Kui te oleksite teemat lugenud, oleksite näinud kogu protsessi A-st Z-ni
lõpetage inimeste aja raiskamine mõttetusega .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Arusaadav!

Ma arvasin ka, et mõned kipuvad selliseid etappe nagu tahkete ainete DCM-ekstraheerimine vahele jätma..võib-olla ajalistel põhjustel.
Ootan, et rakendada kõik minu õpitu varsti minu enda sünteesi, tänan vestluse eest. Te saate minult DM-i
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mees see on avatud foorum cmon.

Võib-olla on see minu silmad, kuid ma näen, et ta liitus 26 päeva pärast teid mais...
Pole põhjust olla ebaviisakas
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
See foorum saab toimida ainult siis, kui teadmistega moderaatorid parandavad teatud teooriaid
Ma näen siin mõningaid vigu
esiteks, ammooniumkarbonaati ei kasutata kunagi otse p2p-ga.
Esiteks tehakse ammooniumformiaati.
Ammooniumformiaati saab kergesti valmistada ammooniumkarbonaadi ja sipelghappe kaudu. Titraat
mõnusalt pH 7-ni ja eemaldage vesi.
Alles siis saab seda kasutada koos p2p-ga.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ma ei jõua ära oodata, et foorum kasvaks rohkem ja kogenumate inimestega!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kuulge, te palusite inimestelt abi ja ma kirjutasin teile oma vastuse.
Kirjutasin sulle sõna otseses mõttes kõik põhitõed ja selle, mida ma kogemusest nägin või miks sa arvad, et inimesed müüvad Hollandis kollast ja selget ÕLI?
Ei ole vaja minu nõuandeid vastu võtta, sest ma ei anna seda ka teile enam.
Aga ma arvan, et see on ilmselge, kellel on rohkem kogemusi meist mõlemast ;)
Lihtsalt mäletan, kes oli kinni hüdrolüüsi ja arvas, et A-OIL on N-Amphetamin.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Wikipediast tundub lihtne...

Esimeses etapis saadakse fenüülatsetooni ja formamiidi vahelises reaktsioonis, kasutades kas täiendavat sipelghapet või formamiidi ennast redutseerijana, N-formüülamfetamiini. Seejärel hüdrolüüsitakse see vaheprodukt soolhappega ja seejärel leotatakse, ekstraheeritakse orgaanilise lahustiga, kontsentreeritakse ja destilleeritakse, et saada vaba alus.

Seejärel lahustatakse vaba alus orgaanilises lahustis, lisatakse väävelhapet ja amfetamiin sadestub välja sulfaatsoolana.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See on lihtne, mõnedele inimestele meeldib lihtsalt ratast uuesti leiutada ja lisada oma keerdkäike ilma kvalifikatsioonita, selle asemel, et järgida täpselt retsepti.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Leidsin selle retsepti onu Fester raamatust

Amfetamiini süntees Leuckarti reaktsiooni kaudu

Reaktsiooni võlu seisneb selles, et fenüülatsetoon ja formamiid pannakse paar korda kokku
päeva enne reaktsiooni tegemist.
I osa fenüülatsetooni ja 2 osa fonnamiidi peavad seisma toatemperatuuril vähemalt 24 tundi või
kauem. Ma arvan, et üks nädal on parim. Seda tuleb raputada kaks korda päevas või sagedamini. Usun, et formamiid on
reageerib aeglaselt fenüülatsetooniga, nii et mida kauem see seisab, seda parem!
Ehk kui temperatuur on kõrgem, siis reageerib kiiremini. Mõned inimesed jätavad selle ainult päevaks, aga kui
kui teil on aega, siis miks mitte jätta see üheks või kaheks nädalaks seisma?
Vahetult enne kinnipidamist mõõtsin segu pH-d ja ma usun, et see muutub
iga päev. Väikese kannatlikkusega peaksite suutma välja selgitada, milline on parim aeg, mille jooksul seda lasta.
seista.
Hoiatus: ÄRGE kunagi pange sipelghapet koos seguga. See rikub kõik ära ja te
peate uuesti alustama.
Nüüd olete siis nädal aega oodanud ja olete valmis. Pange oma segu klaasi
kolbi koos keevade laastudega. Kasutage võimalikult palju, sest teil on vaja väikseid mulli.
See on väga oluline! ! Kui kondensator on peal tagasivoolamiseks, peab vesi kondensatoris olema
ei tohi olla väga külm, sest ammoniaak ummistab kondensaatoris oleva augu, seega on 30° C hea
temperatuur. Võite isegi kogu vee välja lasta, kui teid ei häiri ammoniaagi lõhn.
Vahetult enne alustamist võtate natuke foonihapet ja lisate seda segule. Sa ainult
vähe; näiteks 3-liitrise segu jaoks lisate Scc. Rohkem ei tee hann. Kui te panete
liiga palju, kuumutage kolbi lihtsalt ilma kondensaatorita, kuni temperatuur on tõusnud 1 60- 1 65°-ni
C, ja pange kondensaator tagasi.
Nüüd peate tõstma temperatuuri 1 80° C-ni ja mõnikord veidi kõrgemale, olenevalt sellest, kas
sõltuvalt teie formamiidi kvaliteedist. Siin kasutatakse tööstuslikku kvaliteeti. Mul ei ole kunagi olnud mingeid probleeme, kuna
kui see on puhas.
Laske segul pärast soovitud temperatuuri saavutamist üks tund aega ret1ux. Segu
muutub helekollasest tumekollaseks. Kui see hakkab tumedaks muutuma, siis on teie temperatuur liiga
kõrge.
Pärast ühte tundi laske sellel jahtuda või kui tegemist on väikese partiiga, võtke seepiuss, mis on täidetud
veega ja segage see oma partii hulka. Ärge kasutage selles etapis leelist.
Nüüd võtke õli välja ja segage see kahekordse koguse soolhappega. Laske sellel refluksida
üks tund.
Nüüd peate selle lahustama leelisega. Kõige parem on kõigepealt lasta sellel jahtuda, kuid kui
tegemist on väikese partii ja suure seebisahvriga, võite võtta riski. Samuti on vaja väga head raputamist
siin.
Võtke õline kiht ja hakake seda maksimaalse vaakumi all destilleerima.
Võtke destilleeritud toode ja segage see kahekordse koguse alkoholi, metanooli, atsetooni,
või millega iganes te arvate, et see on parim. Nüüd võtke 20% H2S04 ja lisage seda aeglaselt, kuni p H on 7 . Kui te
lisanud liiga palju H2S04, siis tooge pH lihtsalt tagasi leelise abil.
Nüüd filtreerige toode välja ja laske sellel kuivada. Suurte partiide kuivamine võtab kaua aega, nii et inimesed siin
panevad need tsentrifuugi. Võtke suur voodipesu, pange oma partii sinna ja laske sellel keerata. (Olge ettevaatlik
sädemete ja muu sellisega")
aeg.
Formamiidi asemel võite kasutada ka ammooniumfonaati. Sa ei vaja siin sipelghapet.
I ' m nüüd üritab teha reaktsiooni ainult ammoniaagiga, kuid ma ' m veel töötan selle kallal.
Kui teil on küsimusi, siis kirjutage mulle ja küsige. Jätkake head tööd ja head
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ja onu Fester räägib ka nikli ja naatriumborohüdriidi lisamisest katalüsaatoritena saagise suurendamiseks.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kas on üks inimene selles foorumis, kes imeb seemne ja oli lõpptoode A-õli ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
no ei ole tõsi ta tegi P2P sellest .
siin ei ole kedagi, kes seda tegi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Oh okei, ma saan aru :)

Miks te ei vali NaBH4/CuCL2 teed?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tere härra, mul on juba P2P
see ei ole probleemiks
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ärge loobuge @Saul, ostke seekord ammooniumformiaat ja proovige uuesti reageerida p2p-ga
Siis kui teil on n-formüül, lisage hcl suhtes 1:1 ja keetke 2 tundi, pärast seda lisage naoh ja a-õli tuleb välja

Proovi uuesti ja postita tulemused kui see toimib
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kõik teevad seda võimatuks mate see on väga lihtne protsess ja lõpptulemus on 52% A õli kristallselge
 
Top