Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Peaaegu kõik eksotermilised reaktsioonid on hilinenud ja kuhjuvad. Peate olema väga ettevaatlik ja kannatlik
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
3. ja 4. sammu ajal P2nP ja CuCl2 valamisel.

Kas reaktsiooni kuumutamisel on sünteesi jaoks mingi eriline funktsioon, et see peab olema veidi alla 60c ja 80c või võib selle protsessi ajal jahutada 20-30c külma vanni, kuni eksotermiline reaktsioon peatub.

Ja kui 5. samm algab, kasutada välist kuumutamist, et hoida reaktsiooni 80c juures.

Parimad tervitused
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kallid liikmed. kas see summa on tõesti vajalik? (naatriumborohüdriid (NaBH4) 1739 g;)
kas keegi saab aidata/soovitada allikat, kust ma saan seda osta suuremates kogustes, kuid ohutult? Kahjuks on see minu riigis kontrollitud, nii et mul on raske seda saada
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah, nii ongi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tänan jagamise eest, See on huvitav tho, milline on teie soovitatud P2NP lisamise suhe reaktsioonile?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere Koko,

Ma ei tea veel, sõltub sellest, kas ma saan oma eelmisele küsimusele vastuse.

Kui ma saan kogu kolvi jahutada 20-30c kraadini ilma reaktsiooni eesmärki kaotamata, siis saan ma korraga sagedamini faasis rohkem lisada.

Kui ma ei saa, siis alustan lusikatäiega korraga ja jälgin reaktsiooni ja soojuse arengut.

Teen täna või homme teise katse ja annan uue uuenduse.

Parimad tervitused
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nii kahju on seda kuulda. Aga tõesti, miks inimesed teevad oma esimese sünteesi nii suurte partiidega? Tehke paar katsetust 10-20 g:s P2NP-ga, kasutades kõigepealt iga reagendi aeglast ja kontrollitud lisamist! See on õppimisprotsess ja tooraine on kulukas. See on keetmine ja te peate leidma õige puudutuse ja mõistma, kuidas reaktiivid toimivad, enne kui hakkate suurtes vaakides keetma. Lihtsalt teeb seda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Gotcha!
Ma arvan, et te vajaksite külma veevanni või isetehtud jahutussüsteemi, et reaktsioon ei läheks käest ära.

Hoidke meid kursis ja palju õnne!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Mis oleks teie parim soovitus, kui töötate suuremate kogustega P2NP (1kg+), et mitte rikkuda reaktsiooni?

Cincerly,

Koko
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kui soovite seda pärast naatriumborohüdriidi lisamist jahutada, ärge tehke seda, see vähendab selle tõhusust.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
"Probleem" ei ole mitte naatriumborohüdriid, vaid P2nP lisamine. See on siis, kui algab tõeline eksotermiline reaktsioon, naatriumi reaktsioon on minu arvates väga leebe.

Ma tegelikult mõtlesin lihtsalt osta väikese sügavkülmiku või külmkapi, mis hoiab +8c ja panna kolb selle sisse koos kangiga, et saaksin kolbi seestpoolt käsitsi reguleerida ja reguleerida temperatuuri selle kaudu.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kui te jahutate reaktsiooni, kui naatrium on olemas, mõjutab see naatriumborohüdriidi tõhusust
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Siis teeb selle reaktsiooni tegemine suuremates partiides ilma jahutamise võimaluseta selle quites kasutuks?

Kui te ütlete, et see mõjutab selle efektiivsust, siis kas te ütlete, et reaktsiooni üldiselt või saagist või mõlemat?

Sest kui hoida reaktsiooni alla 60c ja tahta 200g P2nP-d, mis võtab tõenäoliselt 2-3 tundi, kui mitte rohkem, kui ei ole võimalik jahutada, et hoida reaktsiooni vähemalt 50c juures.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
See mõjutaks saagist, naatriumborohüdriid tekitab eksotermilise reaktsiooni ja nii see toimib.
Sa võiksid proovida hoida seda stabiilselt umbes 60c juures, kui lisad p2np, kuid see võib olla üsna raske.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mõtlesin, et võib-olla lahustan lähteaine IPA-s ja tilgutan selle aeglaselt reaktsioonianumasse, kasutades SEP-sahvrit. Te mõistate, et see mõjutaks seda kuidagi negatiivselt?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tänan teid,

See on see, mida ma mõtlen, P2nP reageerib naatriumborohüdriidiga ja tekitab ja väga eksotermilise reaktsiooni kolvis.

Nii et see peab olema võimalik jahutada ja pooljuhtida veidi alla 60c, mis ei põhjusta saagise kaotamist ja suuremat tõhusust.

Ma hoian teid oma katsetega kursis.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
jah, kahjuks on tegemist eksotermilise reaktsiooniga ja kui te seda p2np lisamise ajal jahedaks jahutate, siis see ei toimi. Kannatlikkus on selle puhul võtmetähtsusega.
see on ka põhjus, miks pärast p2np täielikku lisamist kulub reaktsiooni lõpetamiseks 30 minutit.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nagu ma kirjutasin, teha esmalt katsed väiksemate kogustega, et saada reaktsiooni tunnetus. Muidu lisada aeglaselt reaktiivid koos temperatuurikontrolliga. Põhilised asjad. Eksotermilistel reaktsioonidel on alati oht käest ära minna, kui te ei ole kannatlik.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
10l kolbiga hõlpsasti teostate reaktsiooni 250g p2np laadimisega. on üks tingimus. p2e lisamisel peate kolbi jahedana hoidma nt. umbes poolel teel lisamise ajal reaktsioon stabiliseerub ja te saate oma p2np kiiremini rafineerida.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
esimene etapp, st p2np lisamine, tuleb hoida madalal temperatuuril ... kui lisate cucl2, segage hästi ja lülitage kütte sisse ...
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Huvitav, ma lugesin ühest sünteesipaberist, et madal temperatuur võib vähendada saagist.
Kui madalat te soovitate? Sest kui see võib minna alla nulli, siis võiks lisamine toimuda ekstra kiiresti
 
Top