Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi oskab selgitada seda valget kihti allosas, mille ma lõpetasin p2np lisamisega nabh4-ile
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Mida te mõtlete "soomlaste P2nP lisamine NaBH4-le" all?

Te lisate P2nP reaktsioonile, mis on segatud IPA + H2O + NaBH4.

NaBH4 settib reaktsiooni põhja, kui te lõpetate segamise, siis see "kerkib üles".

Parimate soovidega
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Jah kõik oli addet korralikult ma olin mures valge kihi pärast, varsti ma lõpetan postitab tulemuse fotosid
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jep, nagu mees ütles, tegemist on boraatkristallidega. Samuti, kui jätate rm millegipärast ööseks jahutama, kogunevad põhja jäätaolised boorikristallid. Nagu väike liustik. Ma sain seda massiliselt oma esimesel sõidul ja tõesti imestasin, mida ma vaatan. Katsetasin ja tegin järelduse, et see pidi olema boorikristallid.
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Foto ei laadinud esimest korda
 

Attachments

  • xnS4HvZ3pr.jpeg
    xnS4HvZ3pr.jpeg
    4.6 MB · Views: 135

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Nii et ma lõpetasin panen selle ööseks sügavkülma ja filtreerin selle homme, oli natuke probleeme happe lisamisega võttis tõesti kaua aega, et seda õigesti saada. Mis juhtub, kui ülehapestatud üks 100ml partii oli 5ph nii et ma jätsin selle eraldi, mida ma saan sellega teha?
 

Attachments

  • HSzVrJCWvt.jpeg
    HSzVrJCWvt.jpeg
    3.8 MB · Views: 131

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
pärast mitmeid katseid võin öelda, et iga selline reaciotns, mis hõlmab rohkem kui 4-5 g:s og P2NP, nõuab ülesse segamist. Mis juhtub, on see, et kui vesi tarbitakse reduktsiooniga ja iPA keedetakse ära, hakkab boorhüdriid kolvi ebotto's resitsieeruma. Lõpuks jääb see agneetilise segisti külge ja ilma segamiseta tsüstliseerub rohkem kiiresti suureks valgeks tahkeks aineks põhjas, mis ei tee ny redutseerimist. Temperatuur langeb, H2 evolutsioon peatub.
Ma purustasin tahke koogi käsitsi ja kuumutasin segu 60-ni, keerutades, käivitades magnetilise segisti maksimaalselt ja torkides kõik suuremad tükid oma klaasist vardaga, kuid neid oli väga raske lahustada.
Pärast seda, kui mul siiski õnnestus, hakkas temp uuesti tõusma. Lisasin ka veel 10 g:s NaBH4 umbes 10 minutit enne hte CuCl2, ja reaktsioon lisamisel oli tige! Lisasin 15 ml nii kiiresti kui võimalik, mille tulemusena tekkis mõningane ülepaisumine. Pärast seda jooksis reaktsioon ise peaaegu 80 kraadi juures ilma välise jahutuseta, Lõpuks pidin o kustutama reaktsiooni välise jahutusega magama. Seejärel oli mul kogumiskolvis kolm kihti; selge ülemine kiht, paks kooperioksiidi kook ja alumine, pruunikas punane lig´vedelik kiht, kus reaktsioon veel käis. Mullid tulid uo läbi oksiidikihi pidevalt ja olid seda ka hommikul. Nüüd oli aga iga vedel osa muutunud läbipaistvaks. Kolmas kiht koosneb nüüd kasvavast boraatkristallide kihist. kolvi jahutamine tundus olukorda halvendavat ja homme hapestan sisu HCl-ga pH2-ni ja destilleerin kogu IPA:. Seejärel muudan selle aluse H10-ks ja destilleerin vababaasi auruga. Sep funnel, siis atsetoon, tehn fosforhape pH 7-ni.
Vaatame, mida ma saan. '
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere MadHatter,

See ei vasta tõele, ma teen 450g reaktsioone 20l fbf-s 8x60 magnetilise segajaga ja ei ole kordagi seda probleemi olnud.

Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja ometi ütlesite just, et kolvi põhja kogunevad boraadid. Kui nad seda piisavalt teevad, siis muidugi häirivad nad segamist?
Ülalpool segamine on see minu jaoks. Mul on juba seadistus olemas. Üldiselt arvan, et tige segamine on selle reaxi õnnestumise võti. Kuidas iganes te valite või saate.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@MadHatter,

Mitte päris, ma ütlesin, et NaBH4 lisamise ajal tuleb pidevalt segada, kui see LÕPETAB, siis NaBH4 kerkib üles ja seda on raske uuesti segama saada, aga see on võimalik.

Ma olen siiski nõus, et ülesse segamine oleks usaldusväärsem ja parem, aga minu puhul on see üks komponent vähem ja erilist kahe-/kolmepealist kolbi ei ole vaja.

Parimad tervitused
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@MadHatter mulle tundub, et reaktsioon ei ole tehtud.

Kui teil on CuCl2 pealmine kiht, siis lõpetasite reaktsiooni liiga vara.

Pärast reaktsiooni 30min keetmist 80c juures ei tohiks kooperoksiidikihti enam olla, vaid kolvi põhjas segatud NaBH4-ga peaks CuCl2 välimus olema tuhkjas.

Samuti ei tohiks amfetamiinokihi olla punane/oranž, vaid peaaegu läbipaistev, kui lisate NaoH 25%, muutub see helekollaseks.


Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ei, teil on osaliselt õigus. Ma pidin reaktsiooni kustutama, nagu ma kirjutasin, nii et seal toimusid ikka s´reaktsioonid. Oksiidikiht ei olnud peal, see oli keskmine kiht, mille suurema osa moodustas värvitu produktikiht.
Aga asi oli selles, et mul oli see reaktiivikolbis ja kuna mullimine oli veel alumisest kihist käimas, jätsin selle vanni, mille kork oli lahti keeratud, Hommikul oli kolb ikka veel kuum ja punane/pruun veekiht oli kadunud, selle asemele olid tekkinud vaskoksiid ja boraatkristallid. Nii et reaktsioon oli kogu öö aeglases tempos jätkunud!
Olen nüüd filtreerinud kristallselge ülemise kihi ära, hapestan selle, destilleerin IPA ära, seejärel aluspuhastan selle pH10-ni, lisan hulga vett ja aurudestilleerin vababaasi.
Ma olin nii põnevil ja siis mu kuradi vaakumpump laguneb!
Ma tegelikult ei ole kunagi auruga destilleerinud freebase'i normaalse rõhu all, aga kas te saate?
Kas osa sellest ei lagune, kui ma seda 100 C-ga puhun?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sa peaksid postitama pilte oma reaktsioonist, on palju lihtsam näha, mis sellega toimub.

Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Noh, ma tunnen, et tean päris hästi, mis minu reaktsiooniga toimub :). Ja vabandust, mul ei ole praegu ühtegi pilti. Mida ma EI tea, on see, kas te saate auruga destilleerida freebase ilma vakumita või kas te kaotate toote kõrge temperatuuri tõttu? Kas sa tead?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Te võite destilleerida oma freebase avatud mahutis, kuid see ei ole eelistatav.

Amfetamiiniõli oksüdeerub õhust ja te kaotate saagise ja kvaliteedi, vaakumdestillatsiooni kasutamine on palju lihtsam ja ohutum selle eest, sest te ei pea nii palju muretsema IPA aurude pärast.

Parimate soovidega
 

caesare.robot

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ujuda Granny kasutas seda meetodit 100g p2np/2L kolbiga... magnetiline segisti ei töötanud ja siis sai teisiti)))) töötades kindad ja käsitsi raputades andis tulemuseks 40g Aoil pärast veedestillatsiooni... ja see on hea uudis....
halvad on see, et vanaema käed said kuuma boraadiga ipa läbi paksude laborikindade põletada! palju heitgaase isegi aktiivse refluksi kaudu! olge ettevaatlik!
nüüd on vanaema puhkusel detoksikatsioonimeetodiga
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas sa näed nüüd välja nagu Michael Jackson?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
5 sammu. reaktor sisaldab kõike, ütleme, et umbes 21 liitrit reaktsioonisegu. 30 minutit välist kuumutamist 30 minutit. sel hetkel, kuidas seda väljastpoolt kuumutada? sees on küttepulk, ma ei usu, et väljastpoolt on üksus, mida ma saan kontrollida. Ma lasen mahuti alla, 2* 10L kolbi. kaks kolbi. kaks küttepakki vaja? (30 minutit 80 kraadi juures). pärast eraldamist läheb. Ma arvan, et on olemas lahendus, reaktorit ei pea langetama. kuidagi hoian seda 80 kraadi välisküttel. aga kuidas?? xdxd
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mul ei ole ausalt öeldes aimugi, millest te räägite.

Aga kui tegemist on sellega, kuidas säilitada 80c 30minuti jooksul reaktsioonimassiga 21l, mis oleks umbes 1kg reaktsiooni mõõtmine.

Ilmselt peaksite kasutama soojusmantlit, kui te ei saa seda endale lubada, siis järgmine samm oleks kuumutusplaat, mis läheb kuni 550c.

Parimate soovidega
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
see faas sisaldab kõike vajalikku. lihtsalt kuumutage seda 80 kraadi juures 30 minutit. kuid seal on magnetiline segisti, sellel on keeduplaat (see sobib ka). 6. nüüd lisage 8 liitrit eraldi kihtidesse. Ma arvan, et siit edasi pole probleemi. tänan teid vastuse eest.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Bongo bongo
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
need momendid on isegi enne eraldamist, mistõttu L on nii suur. See välissoojendus ajas mind veidi segadusse.
 
Top