Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ei tea, mis läks valesti, ei ole katseseadmeid. Saadud amfetamiini fosfaat ei mõjuta üldse.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kontrollige selle sulamistemperatuuri. Samuti, kui palju te olete nuusutanud?
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ma ei oska seda kasutada. Ma neelasin 0,5 g ja hingasin natuke nina kaudu sisse, midagi ei toimi
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Veenduge, et tegemist on fenüülnitropeeniga, mitte nitrostüreeniga. Võib-olla müüdi teile analoog ja te saite fenüületüülamiini.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ma palun osta CAS705-60-2. Ostsin kaks tünni, mis on pärast pikaajalist säilitamist muutnud värvi, ja värvimuutusega tooraine on ümberkristalliseeritud absoluutse etanooliga, et taastada nende esialgne välimus. Kaupmees teatas selgelt, et need on CAS705-60-2. Katsetasin LAH-ga ja sain sama toote, mis ei toiminud. Ma ei tea, kus on probleem.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tõenäoliselt on tegemist nitrostüreeniga, mida saadakse nitrometaanist koos bensaldehüüdiga. Seda juhtub sageli lähteainete turul. Samuti segatakse nitroetaani saamise probleemi tõttu sageli stüreeni sisse ja te saate lõpuks amfetamiini ja fenüületüülamiini segu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nagu ma juba ütlesin, võite kontrollida oma reaktiivi ja toote sulamistemperatuuri ja saate teada, kas tegemist oli p2np või nitrostüreeniga, nagu Hank ütles.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pärast IPA aurustamist freebas/IPA lahusest on ühend muutunud oodatust paksemaks massiks, kui me seda rotovapist eemaldasime (pilt lisatud).

Meie plaan oli teha aurudestillatsioon (vee suhe 1:1) ja seejärel kaks DCM-ekstraktsiooni.

Kahjuks on pärast ekstraheeritud aeqeous-kihi ühendamist orgaanilise kihiga + filtreerimine + kuivatamine mõlemat, kolvi põhi muutunud gele, nagu see juhtus paljude teistega siin foorumis pärast seda, kui lasime seda umbes 7-9 °C juures üle öö puhata.
Meie oletus selle kohta on, et kas kuivamisvahend naatriumsulfaat või NaOH lahusest järelejäänud naatriumhüdroksiid on jäänud kogu filtreerimise ajaks lahusesse, mis nüüd pärast IPA aurustamist põhjustas õli oodatust paksemaks muutumise.

Minu küsimus on, kas nüüd peaks ikkagi jätkama aurudestillatsiooniga + dcm ekstraheerimisega?
Või on muid võimalusi, kuidas vababaasi vedeliku olekut taastada?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • eRPpidAmTs.jpg
    eRPpidAmTs.jpg
    1.8 MB · Views: 256
  • JS5pH2lIcf.jpg
    JS5pH2lIcf.jpg
    1.9 MB · Views: 250

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mida kasutasite kuivatamiseks? Kaltsiumsoola ma oletan?
@KokosDreams

ah naatriumsulfaat, ma olen pime. kas sa ostsid seda veevabalt või kuivatasid ise?
Mass kihistab kaltsiumsooladega või koos veega enamasti (vabalõhnaline + vesi = geel)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Me ostsime selle veevabalt.

Pärast mõningaid vestlusi siinsete inimestega oleme nüüd otsustanud valmistada ühendist 10ml proovi ja segada seda 100ml d2h2O-ga, et seejärel 16ml DCM-iga ekstraheerida.
Lisatud on näha ühend + vesilahus ning kuidas see pärast dcm lisamist välja nägi.

Eksperiment oleks nüüd valmistada veel üks 10ml proov ühendist, teostada aurudestillatsioon + dcm ekstraheerimine, et näha, kas me saame tulemuse kristalliseeruda atsetooni, metanooli ja väävelhappega

Lisan ka pildi teisest proovist, mille panin kõrvale orgaanilisest & aeqeous kihist
 

Attachments

  • lU96uMqhgD.jpg
    lU96uMqhgD.jpg
    1.9 MB · Views: 303
  • T4hzwyq75P.jpg
    T4hzwyq75P.jpg
    1.9 MB · Views: 272
  • d5VTqOUeja.jpg
    d5VTqOUeja.jpg
    1.8 MB · Views: 248

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oh ma näen nüüd , ma lihtsalt destilleeriksin seda, see on lihtsalt emulsioon, see on nii, et see tuleb üle teie dean Stark või kui te kogute esimesed paar ml kuni aur võtab üles. ka sa oled kaugel kõrvale suhtarvud, see võtab nagu terve liitri agua destilleerida üle MAYBE 100 baasi sõltuvalt auru temp, allikas auru jne.
Ma soovitan välist auru allikat, võib-olla sukelduskuumutajat kolvis + aluspakendi kuumutamist.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Kambad, kas seda on võimalik käivitada NaBH3CN-iga? Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
See aine on äärmiselt mürgine
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere
pärast partii 1kg p2np on meil umbes 10l lahjendatud ipa/amfetamiini, miks me peame enne väävelhappe sisse tilgutamist sellele veel ipa/atsetooni lisama, kui selles on juba piisavalt ipa.

kui meil on puhas amfetamiini alus, siis lahjendame seda amf/ipa 1:2 või 1:3 enne väävelhappe lisamist...

ja kas on võimalik sünteesi käivitada ipa asemel metanooli/h20-ga...

Tänud :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ise imestan selle üle. Kui ma ei eksi või ei jäta midagi kahe silma vahele... Me aurustame IPA-d, et jätta FB, seejärel lisame IPA/Acetone. Kas me ei saa minna otse atsetoonile/väävelhappele, kuna see on juba IPA-s?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
jah, väävelhappe lisamine otse ipa/amf baasile on hea, see oli viga minu poolt, ma arvasin, et nad lisasid ipa ja atsetooni, atsetoon on vist toote puhastamiseks, kuid see toimib hästi ilma atsetooni lisamata.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Te võite lisada conc. väävelhapet, kuid selle alati hea mõte on lahjendada seda mõne atsetooniga. conc. tilgutamine viib kohaliku ülehappestumiseni, kus sõltumata põhikeskkonnast hävib osa teie tootest pöördumatult.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Videos öeldakse, et Ipa/baasilahusele lisatakse atsetooni. Ma ei näe, et Ipa aurutatakse ära. Kas on võimalik teha ilma aurustamisetapita?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah. Saate. Erinevus kristallisatsiooniprotseduuris. See on veidi pikem.
 
Top