Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere, on mõned küsimused sünteesi kohta.

6. Reaktsioonisegule lisati 25% NaOH vesilahus (8 liitrit) ja faasid eraldati.

Küsimus: Lisate sünteesile NaOH-d ja see jaguneb kaheks kihiks ning te lasete alumise kihi ära ja jätate ülemise kihi alles?

7. Veefaas oli seal pärast ekstraheerimist 8 liitri IPAga.

K: Ma ei saa sellest osast aru, pärast eraldamist sammust 6 lisate 8l IPA-d ja segate seda?

8. IPA aurustati vaakumis õliks.

K: Kas ma võin kasutada IPA aurustamiseks omatehtud väikest destilleerijat? Ja millisel temperatuuril tuleb see aurustada 60C?

9. Õli lahustati kahes liitris atsetoonis.

Küsimus: Ma ei saa sellest osast aru, te lisate atsetooni õlile ja siis alustate väävelhappe sammuga, et saada see õigesse pH-sse?

Bdst tervitab
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere, ma otsin vastuseid nendele küsimustele. kui teil on see olemas, kas ma saan seda näha? Ma vaatan teemat läbi, et näha, kas ma leian selle.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Praegu teen 200 g P2nP partiisid.

Mul on üsna hea jahutusmeetod, nii et minu temperatuur ei ületa kunagi 47celsius.

Kogu 200g portsjoni lisamiseks kulub 1h.

Pärast P2nP lisamist võtab reaktsioon veidi aega, et esimene kord toimuks ja see hakkab vahutama, vahutamise ajal. Ärge lisage rohkem P2nP-d! Oodake, kuni vaht settib ja te näete 60% vahtu ja 40% vedelikku, see on "pehme koht", et lisada veel üks portsjon.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Hei mees, kas te saate mulle rohkem rääkida oma jahutusmeetodist? Olen väga uudishimulik.
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi oskab selgitada seda valget kihti allosas, mille ma lõpetasin p2np lisamisega nabh4-ile
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Mida te mõtlete "soomlaste P2nP lisamine NaBH4-le" all?

Te lisate P2nP reaktsioonile, mis on segatud IPA + H2O + NaBH4.

NaBH4 settib reaktsiooni põhja, kui te lõpetate segamise, siis see "kerkib üles".

Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jep, nagu mees ütles, tegemist on boraatkristallidega. Samuti, kui jätate rm millegipärast ööseks jahutama, kogunevad põhja jäätaolised boorikristallid. Nagu väike liustik. Ma sain seda massiliselt oma esimesel sõidul ja tõesti imestasin, mida ma vaatan. Katsetasin ja tegin järelduse, et see pidi olema boorikristallid.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
pärast mitmeid katseid võin öelda, et iga selline reaciotns, mis hõlmab rohkem kui 4-5 g:s og P2NP, nõuab ülesse segamist. Mis juhtub, on see, et kui vesi tarbitakse reduktsiooniga ja iPA keedetakse ära, hakkab boorhüdriid kolvi ebotto's resitsieeruma. Lõpuks jääb see agneetilise segisti külge ja ilma segamiseta tsüstliseerub rohkem kiiresti suureks valgeks tahkeks aineks põhjas, mis ei tee ny redutseerimist. Temperatuur langeb, H2 evolutsioon peatub.
Ma purustasin tahke koogi käsitsi ja kuumutasin segu 60-ni, keerutades, käivitades magnetilise segisti maksimaalselt ja torkides kõik suuremad tükid oma klaasist vardaga, kuid neid oli väga raske lahustada.
Pärast seda, kui mul siiski õnnestus, hakkas temp uuesti tõusma. Lisasin ka veel 10 g:s NaBH4 umbes 10 minutit enne hte CuCl2, ja reaktsioon lisamisel oli tige! Lisasin 15 ml nii kiiresti kui võimalik, mille tulemusena tekkis mõningane ülepaisumine. Pärast seda jooksis reaktsioon ise peaaegu 80 kraadi juures ilma välise jahutuseta, Lõpuks pidin o kustutama reaktsiooni välise jahutusega magama. Seejärel oli mul kogumiskolvis kolm kihti; selge ülemine kiht, paks kooperioksiidi kook ja alumine, pruunikas punane lig´vedelik kiht, kus reaktsioon veel käis. Mullid tulid uo läbi oksiidikihi pidevalt ja olid seda ka hommikul. Nüüd oli aga iga vedel osa muutunud läbipaistvaks. Kolmas kiht koosneb nüüd kasvavast boraatkristallide kihist. kolvi jahutamine tundus olukorda halvendavat ja homme hapestan sisu HCl-ga pH2-ni ja destilleerin kogu IPA:. Seejärel muudan selle aluse H10-ks ja destilleerin vababaasi auruga. Sep funnel, siis atsetoon, tehn fosforhape pH 7-ni.
Vaatame, mida ma saan. '
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere MadHatter,

See ei vasta tõele, ma teen 450g reaktsioone 20l fbf-s 8x60 magnetilise segajaga ja ei ole kordagi seda probleemi olnud.

Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja ometi ütlesite just, et kolvi põhja kogunevad boraadid. Kui nad seda piisavalt teevad, siis muidugi häirivad nad segamist?
Ülalpool segamine on see minu jaoks. Mul on juba seadistus olemas. Üldiselt arvan, et tige segamine on selle reaxi õnnestumise võti. Kuidas iganes te valite või saate.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@MadHatter,

Mitte päris, ma ütlesin, et NaBH4 lisamise ajal tuleb pidevalt segada, kui see LÕPETAB, siis NaBH4 kerkib üles ja seda on raske uuesti segama saada, aga see on võimalik.

Ma olen siiski nõus, et ülesse segamine oleks usaldusväärsem ja parem, aga minu puhul on see üks komponent vähem ja erilist kahe-/kolmepealist kolbi ei ole vaja.

Parimad tervitused
 

caesare.robot

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ujuda Granny kasutas seda meetodit 100g p2np/2L kolbiga... magnetiline segisti ei töötanud ja siis sai teisiti)))) töötades kindad ja käsitsi raputades andis tulemuseks 40g Aoil pärast veedestillatsiooni... ja see on hea uudis....
halvad on see, et vanaema käed said kuuma boraadiga ipa läbi paksude laborikindade põletada! palju heitgaase isegi aktiivse refluksi kaudu! olge ettevaatlik!
nüüd on vanaema puhkusel detoksikatsioonimeetodiga
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Kaua aega pärast seda, kui ma postitasin siia mõned edusammud.

Niisiis tegin täna oma esimese 1kg partii ja tulemuseks on ≈10l segatud freebase/ipa/vett.

Seega proovin sellega teha oma esimese puhastatud amfetamiiniõli.

Esimene samm on nüüd kasutada kuivainet Na2SO4, et eemaldada liigne vesi.

Teine samm on IPA aurustamine vaakumdestillatsiooni abil.

Kolmas samm on lisada destilleeritud vesi 1:1 suhe ja vaakum auru destilleerida mis tahes jäänud lisandeid.

Hoian teid kursis oma edusammudega lähipäevil.

Siin on pilt tänasest reaktsioonist
 
Last edited by a moderator:

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Kena, kas peaksite amfetamiiniõli saamiseks kasutama pöörlev aurusti?

huvitav teada, kui kaua kulub umbes ipa destilleerimiseks
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Sweswe

Ei, ma ei kasuta rotovap, tavaline destillatsioonikomplekt vaakumiga ja magnetiline segisti.

Kui vesi on kuivanud, postitan kogu reaktsiooni tulemuse ja umbes aurustumise aja.

Parimate soovidega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kaunis! Aga ... kui te destilleerite IPA ära, siis destilleerite sellega koos tõhusalt oma toote auruga ära, eks? Seega peate oma IPA/tootesegu enne destilleerimist hapestama. Nii ei ole teie toode lenduv. Ärge tehke aga seda, mida mina kunagi tegin: teatud tingimustel tekitab tugeva HCl-ga (>5-6%) hapestamine reaktsiooni, mis on eksotermiline ja muudab teie toote kuidagi P2P-ks. Ma rikkusin sel moel terve 20 g partii ära, lõppes lihtsalt lilleline, kollane õli viimaste sammude juures, väga ärritav. Kasutage selle asemel äädikhapet, wekened kuni 10% või nii. Siis, kui IPA on maha destilleeritud ja allesjäänud rm on jahtunud, siis jälle pH10-ni aluseerida. Seejärel saab vabapõhja aurudestilleerida. Selles etapis ei ole aga mõtet kasutada vaakumit.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kolmandaks etapiks on destilleeritud vee lisamine 1:1 suhtega ja ülejäänud lisandite vaakumi aurudestillatsioon.
---- Kui te seda teete, kas õli meeldiv lõhn ei kao? (sellel on klassikaline lõhn)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tucoXxX

Mul on vaja destilleerida amfetamiiniõli lisanditest, et oleks võimalik toota kvaliteetset toodet.

Ja, meeldiv lõhn? See on amfetamiiniõli, mitte uus viskimärk, mida redneckid joovad.

Nalja külge.

Parimad tervitused
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
"Meeldiv lõhn" on P2NP lilleline lõhn, mis on taandatud P2P-ks, teisisõnu: lisandid. Paljud kasutajad seostavad seda lõhna amfetamiiniga, isegi eriti tugeva amfetamiiniga, kuid tegelikult on see lihtsalt kõrvalreaktsioonide ebapuhtad jäägid. Redspect ImOutile korraliku töö eest!
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pärast 4 sucsesfull sünteesi puutusin ma kokku probleemiga amf-sool tuli alati välja withe nagu kriit, kuid seekord pärast kuivatamist oli see kollane toon, ka hapestamisel 7ph kogu segu muutus kergelt punaseks, kuid pärast veel paar tilka hapet, et saavutada 6ph, muutus see jälle koheselt valgeks.

Küsimus kuivatamise kohta millisel temperatuuril desintigreerub amf-sool ma kuivatasin seda ahjus 90c juures see põles servadest.

Kas vale kuivatamine võib tekitada amp soolale kollase varjundi? Kas põlenud amph tekitab mingeid toksiine?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma ei mäleta nüüd amfisulfaadi täpset sulamistemperatuuri, kuid see on tublisti üle 90 C, ma arvan, et see on lähemal või veidi üle 200 C ja veidi allpool lagunemise temp.
Kollane toon võib olla ka P2P lisandite tõttu, kas teie kollane sool lõhnab ka lillelõhnaline? Atsetoonipesu või rekristillatsioon eemaldab selle.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Küsige, amfetamiini fosfaat, kuidas ma peaksin seda võtma? Milline on kõige mugavam viis selle kasutamiseks?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ei tea, mis läks valesti, ei ole katseseadmeid. Saadud amfetamiini fosfaat ei mõjuta üldse.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kontrollige selle sulamistemperatuuri. Samuti, kui palju te olete nuusutanud?
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ma ei tea, kuidas seda kasutada, võtsin umbes 0,5 g, nuusutasin natuke, see ei toiminud üldse.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ma ei oska seda kasutada. Ma neelasin 0,5 g ja hingasin natuke nina kaudu sisse, midagi ei toimi
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Veenduge, et tegemist on fenüülnitropeeniga, mitte nitrostüreeniga. Võib-olla müüdi teile analoog ja te saite fenüületüülamiini.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Nitrometaani ja nitroetaani b.p. on vastavalt 101 ja 114 °C. Saate seda kontrollida ja teostada fraktsionaalse destillatsiooni. Võtke arvesse, et need ained on üsna mürgised ja plahvatusohtlikud. Mis puutub nitrostüreeni ja P2NP-sse, siis kasutage lihtsalt täpset sulamistemperatuuri aparaati. Erinevuse kontrollimiseks on parem võrrelda tuntud puhast P2NP-d sünteesitud uue P2NP-ga ühes aparaadis. Samuti tehke mitu mõõtmist, et välistada vead. Arvutage iga proovi keskmine mp.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tänan teid, Patton. Mul ei ole mingit kahtlust, et minu nitroetaan ei ole puhas, kuid olles lugenud mõningaid kommentaare, mõtlesin, et parem oleks kontrollida, seega alustan oma nitro keemistemperatuurist ja kui see keeb üle 110C, siis olen kindel. Hea on niikuinii teada, mida teha ja kontrollida, enne kui panen palju tööd ja avastan, et lõpptoode on ebaefektiivne :).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mul on sama probleem. Ma teen reaktsiooni ja töötan üles, kuid ma ei usu, et sool on amfetamiin või kui see on nii, siis on see väga väga kehva kvaliteediga! Mida ma peaksin püüdma parandada?
 
Top