Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile. Proovisin selle retsepti abil väikeses mahus amfetamiini valmistada, kuid ebaõnnestusin. Kõik tundus ok, pärast kuivatamist nägi minu toode välja nagu valge pulber, millel oli punakas varjund. Kui tegemist oleks amfetamiinsulfaadiga (mida ma üritasin teha), oleks saagis 84%. Probleem on selles, et see ei ole amfetamiin.

Füsioloogilised mõjud
Ma proovisin 20-30 mg, kindlasti tekkis stimulatsioon, kuid samuti põhjustas see palavikku ja ilmselt immuunsuse langust: mõlemal korral, kui ma seda mitu päeva järjest võtsin, haigestusin hingamisteede infektsiooni (esimesel korral arvasin, et see oli juhus). Teine inimene, kes seda võttis, ei kogenud kuni 90 mg-st mingit stimulatsiooni, vaid ainult mõningast suukuivust. Kummalgi meist ei ole mingit tolerantsust stimulantide suhtes.

Keemiline testimine
1 g pulbrit lahustub täielikult 10 ml H2O-s.
Kui ma lisasin mõõdetud pulbri massile katseklaasis üleliigset NaOH lahust, sain umbes õiges mahus ammoniaagi lõhnaga vababaasi. Eraldasin freebaasikihi, kuivatasin selle CaCl2-ga ja proovisin seda happega tiitrida. Tulemusena mõõtsin freebaasi molaarse massi umbes 171 (ja amfetamiini puhul 135). Kuigi minu mõõtmised ei olnud väga täpsed, on erinevus siiski liiga suur, et seda saaks seletada ainult mõõtmisvigadega.

Minu kõrvalekalded menetlusest

1) P2NP lisamisel sain aru, et see võtab tunde, seega muutusin kannatamatuks ja kastsin reaktsioonikolvi toatemperatuuril olevasse veevanni. Pärast seda sain P2NP-d peaaegu korraga lisada ja segu temperatuur ei ületanud 40-50 °С.
2) Ma järgisin videot, mistõttu ma ei aurustanud IPA-d ja lisasin IPA/vabaasi kihile otse konts. väävelhapet.
3) Mul ei olnud hetkel atsetooni, mistõttu ma ei lisanud seda enne hapestamist ja pesin filtreeritud "amfetamiinsulfaat"-pastat IPAga.
4) IPA on vähem lenduv kui atsetoon, nii et pidin oma sette mitu tundi ahju panema, et see püsiva kaaluni kuivatada. Temperatuur ahjus ei ületanud 80 °С.

Niisiis, suur küsimus on, kus läks valesti? Ma ei oleks üllatunud madala saagise või üldse mitte mingi toote saamise üle, aga saada hea saagise amiini, mis ei ole amfetamiin?!
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas saite oma vastuse? Mind huvitab, mis läks valesti ka.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. lisan nabh4, lülitan segisti sisse. Milline on soovitatav segamiskiirus (rpm)? kas kiirus võib olla sama nabh4, p2np, cucl2 manustamisel? 5. samm: hoida 30 minutit soojas 80 kraadi juures, kas siin on segamine vajalik? Tänan teid vastuste eest
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Segamist tuleks rakendada läbivalt, mida rohkem segamist, seda rohkem H evolutsiooni, seega vähendage vastavalt vajadusele
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas muda saab kasutada ka amfetamiini tootmiseks? Kui jah, siis milliseid samme te võtaksite? Kuiv atsetoon ja väävelhape?
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
millised on selle sünteesi alternatiivsed tarned? Midagi, mida keegi saab riistvarapoest.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
see oleks veekihi. Ma lisasin 25% naohi lahust. millist kihti ma vajan ? Ma olin veidi segaduses
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kirjutage üles, milliseid proportsioone reaktiividest kasutasite.
Kui kaua seisab segu pärast pildil oleva NaOH lahuse lisamist?
 
View previous replies…

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. 10L IPA
Destilleeritud vesi 3,1 L;
Naatriumborohüdriid (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenüül-2-propanoon) 500 g;
Vask(II)kloriid (CuCl2) 52 g.
Naatriumhüdroksiidi (NaOH) vesilahus 25% 4 L;. need reagendid . see oli alumine kiht (veekiht). Lisasin Ipa need kihid moodustuvad. Lasin sellel 10 minutit puhata
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kui leeliseline amiin läheb ülemisse alkoholi kihti. kui ph on happeline, on see lahustunud soolana alumises kihis. Igal juhul tekib selle jaotamismeetodi puhul kaotus.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
umbes 2 minutit ja moodustub kaks kihti, jätan selle 30 minutiks rahule.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas P2NP lisamise ajal tuleb 6 tundi segada või segatakse ainult nii kaua, kuni see ohutult lahustub?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Parima tulemuse saavutamiseks kasutage kolvi jaoks ülesseadmist.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok, aga kas P2NP lisamise ajal tuleb 6 tundi segada või segatakse ainult nii kaua, kuni see ohutult lahustub?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ja ma lootsin, et saan kasutada magnetilist segajat lol. aga mul olid kahtlused, kas see on piisavalt tugev.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See võib võtta 6 tundi, võtta aega sünteesiks, võtta tähelepanu temperatuuri.

See sõltub sellest, kui palju alumiiniumi on kolvis ja kui hea on teie magnetiline segisti.
Ülalpool asuvatel segistitel on rohkem võimsust.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kasutage sünteesi ajal katkendlikku segamist, kui te ei saa pidevalt segada.
Pärast NaOH lisamist segage segu hästi ja jätke see rahule, et kihid saaksid eralduda.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. 10L IPA
Destilleeritud vesi 3,1 L;
Naatriumborohüdriid (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenüül-2-propanoon) 500 g;
Vask(II)kloriid (CuCl2) 52 g.
Naatriumhüdroksiidi (NaOH) vesilahus 25% 4 L; Kasutan neid reagente. Jälgin temperatuuri reguleerimist. Lisan seda 4L 25% naOH reaktsioonisegule. kui palju peab reaktsioonisegu olema jahutatud, kui ma naOH-d lisan? ülemine kiht (oranž) on Ipa / aluse segu. alumine kiht (must) veekiht õige? Rotovap valatakse IPA/baasi segusse (vaakum, jahutusseadmed ühes seadmes). Valan 3 liitrit Ipa/baasi segu, kui kaua peaks see aurustuma? kui palju peaks kolbi jääma? Ma ei taha baasi aurustada, mitu kraadi ei tohiks ületada? siis võtan vesikihi ja lisan 4L IPA. Segan ja lasen kihtidel eralduda. milline kiht mul tuleb? ülemine oranž alumine kiht või selge hägune ? Panen sobiva kihi rotovapis ja eemaldan Ipa. pärast seda ühendan kaks kihti. Kahjuks ei ole mul keemia diplomit, siit leidsin julguse selle sünteesi valmistamiseks. Palun, kui vastate, kirjeldage, et räägite algajale liikmele, nii saan aru. aitäh abi eest !!!!.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kui ma tunnen, et kogu p2np ei muundu, kas ma saan suurendada nabh4 kogust? Mis juhtub, kui ma annan ainult seda rohkem, kõik muu jääb nagu kirjeldatud.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma tahan teha bmk õli, kas te saaksite mind aidata?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere tulemast, härrad !

Sammu 7 ekstraktist saadud IPA aurustatakse vaakumis amfetamiinivabaks baasõliks ja ühendatakse sammu 6 vaba baasiga.

Ma aurustasin selle oma vaakumisse ja see on see, mida ma sain. see on hea ? (esimene pilt), mida sellega teha, sest see ei lõhna nagu amf. kas ma peaksin selle lisama vabale baasile?

Ja Ipa/vaba alus aurustub, et saada parema kvaliteediga õli. (2. pilt). minu esimene süntees, loodan, et mul õnnestus .....

kas ma peaksin need kaks lõpus segama???? hmm, ma ei saa aru.
 

Attachments

  • MGhk92l4FO.jpg
    MGhk92l4FO.jpg
    5.6 MB · Views: 370
  • 3zwRFae1CI.jpg
    3zwRFae1CI.jpg
    5.8 MB · Views: 380

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ipa/vaba alus. see oli peaaegu 6 liitrit. kui ma alustasin, oli see heledama värvusega ja meeldiva lõhnaga, tugevam kui praegu.
 

Attachments

  • n71lqKCzPs.jpg
    n71lqKCzPs.jpg
    5 MB · Views: 157

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Nii näeb välja Ipa/vaba alus pärast Ipa aurustamist. see oli peaaegu 6 liitrit. kui ma alustasin, oli värvus heledam ja meeldiv lõhn, tugevam kui nüüd. võib-olla ma põletasin aluse?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma arvan, et te ei tohiks pärast valimist midagi IPA/baasiga teha. selles on liiga palju alkoholi, ma tahaksin ipa vähendada. Ma arvan, et õli kvaliteet võib olla liiga suure IPA tõttu kehv.
 
Top