Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Siin oli see, mida ma väiksemas mahus tegin;
1. Lahus IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml,H2O 400ml)(1200ml)) lisati 2000ml kolbi.
2. Lisati kohe NaBH4 (116 g) ja alustati segamist.
3. P2NP (67 g) lisati väikestes annustes, nii et segu temperatuur ei ületaks 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) vees (13 ml) lisati aeglaselt tilguti, nii et segu temperatuur ei ületaks 80 *С.
5. Seejärel reostati reaktsiooni 80 °C juures 30 minutit välisküttega.
6. Lahus dekanteeriti ja filtreeriti reaktsioonijäätmetest ning pandi eraldussahtrisse.
7. Reaktsioonisegule lisati NaOH 25%-line vesilahus (533 ml) ja faasid eraldati.
8. Alumine kiht kurnatakse suurde keeduklaasi ja kogutakse ülemine orgaaniline kiht.
9. Seejärel pandi vesifaas eraldussahtrisse ja ekstraheeriti 500 ml IPAga.
10. IPA aurustati 3/4 ulatuses, pooleldi piimjas vababaas ja pooleldi IPA.
11.IPA ja freebase lahustati 130 ml atsetoonis.
12.ortofosforhapet tilguti pH-ni - 6 (pideva segamise juures).
13.segu pandi 12 tunniks sügavkülma.
14.Pärast kristalliseerumist suspensioon filtreeriti ja pesti kuiva külma atsetooniga, kuni atsetoon on puhas.
15.Pesemisest saadud atsetoon ja ipa/atsetooni segu pannakse tagasi sügavkülma edasiseks sadestamiseks.
16.Protsessi korratakse, kuni ei teki enam sadet, et saada 60-70% kvaliteetset amfetamiini, kuna segusse satub rohkem atsetooni, võib olla vaja tilgutada veel veidi hapet, et seda vähendada, kuid mitte liiga palju, kuna atsetoon on ph7.

Siin on foto mõnest kuivatatud pastakivist , ülejäänud on kuiv pulber, mida tuleb segada, kuna see on minu ja mu sõprade jaoks liiga tugev.
Ma võin retsepti uuendada ja teha kirjutama väikesemahulise kodukeemia jaoks, seal on palju võimalusi, kuidas see võiks olla parem.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 512

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
see ei ole met , saate siit kirjutada, kuidas teha seda kristallmetalliks
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Millist meetodit te kasutate selle valge pasta kristallideks muutmiseks
d-metamfetamiiniks?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kas naatriumborohüdriid ei ole kallis?
Ja 3 kilo 1 liitri amfetamiiniõli tootmiseks oleks kulu liiga suur, et see oleks atraktiivne.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas te sünteesite lõpuks amfetamiinsulfaati (speed) seda marsruuti järgides?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tere

Tänan jah ma nägin seda. Ma leidsin ka tarnija Hispaanias p2np umbes 215€ kilo kohta. Isegi kui ma ise sünteesiksin selle hinnaga on odavam lihtsalt osta seda valmis
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas te saaksite anda mulle nimetatud hispaania P2NP CHEMICAL tarnija kontakti?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Just tegin oma esimese sünteesi selle meetodi abil 45% saagisega 5g P2NP-l.

see oli minu absoluutselt esimene kord, nii et olen kindel, et tegin teel mõned vead, kuid tahtsin lihtsalt kogemusi. Lõppes väga lõbus aeg. Täiesti leidsin siin oma uue hobi. Ei jõua ära oodata, et alustada veel mõningaid eksperimente ja parandada oma tehnikat.

palju armastust neile, kes seda saiti juhivad, ma ei oleks suutnud seda teha ilma visuaalsete abivahenditeta, aitas täita suure lünga minu teadmistes lihtsalt videote vaatamisel. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vinge!

vabandust, et pean sellest kinni, aga mida te tegite oma õhufiltreerimiseks, et tegeleda vesinikgaasiga?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mul oli oma seade otse ukseava juures, mis avaneb väljapoole, ja suurem kastiventilaator, mis tõmbab õhku minu tööpiirkonnast ukseavast välja.

Tõenäoliselt ei ole see kõige tõhusam või õhukindlam viis (nagu suitsulõõr), kuid ma nägin, kuidas minu reflukskondensaatorist pärit aurud imeti läbi ventilaatori ja välisõhku. Väiksemate katsete puhul tundub see siiski tõhus olevat.
Teine idee, mis mul enne seda oli, oli panna mingi voolikuadapter minu reflukskondensaatori ülaosale ja kinnitada sel viisil ventilatsioonivoolik väljapoole.

Ma ehitan lähikuudel suitsutuskapuut, sest ma tahaksin saada korralikumat seadistust ja ma lihtsalt soovitan ka seda ehitada, kui te olete selle suhtes üldse paranoiline.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, ma kavatsesin kasutada voolikut, mis viib minu kolbist akna välisküljele, mille taga puhub ventilaator.

millist tüüpi mootorit teie kastiventilaator kasutab?

alustuseks teen ma sünteesi, kasutades 10g p2np. kui palju hdydrogen gaasi teie hinnangul tekib sellise suurusega sünteesi puhul?
 

mitea

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tegin esimese proovi ja mul on mõned küsimused.

- P2NP lisamise 75% juures muutus lahuse värvus kergelt pruuniks. Kas see on normaalne või on minu P2NP saastunud ja tuleb enne kristalliseeruda?

- Et P2NP lisamine oleks kiirem, lisasin kolvi jahedale veevannile. Kas see muudab lõpptoote kvaliteeti või kogust?

- Unustasin enne H2SO4 lisamist atsetooni lisada. Kas see on probleemiks? Lisasin atsetooni enne, kui lisasin 1/3 H2SO4 kogusest (samuti oli mul 1/2 nõutavast atsetoonikogusest).

- Mul ei olnud juurdepääsu veeallikale, et jahutada kondensaatorit. IPA aurustus reaktsiooni ajal veidi. Kas see võib vähendada saagist?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kas teil on pilt? See ei tohiks olla tavaline.

Te saate oma P2NP kvaliteedi hindamiseks viia läbi sulamistemperatuuri määramise.
Soovitatav oleks ümberkristallisatsioon.

Teine põhjus võib olla teie klaasi sees olevad lisandid, näiteks varasematest reaktsioonidest pärinevad vasejäägid?
Selle sünteesi puhul on vajalik väline jahutus, kui soovite kiirendada P2NP lisamist.
Oluline on, et P2NP lisamise ajal ei ületataks sihttemperatuuri ja et reaktsiooni ei jahutataks liiga palju, sest siis see peatub.

Temperatuuri ületamine mõjutaks teie toote kvaliteeti või saagist rohkem, ma eeldan.

Minu jaoks on P2NP lisamise ajal umbes 55-58 °C.
Atsetoon aitab vaakumfiltreerimise ajal, mis toimub pärast amfetamiinisoolade moodustumist. See puhastab toote, kuid soolade moodustamine ilma atsetoonita toimiks samuti.
Oma veeallika saab ehitada 15EUR akvaariumipumba amazonist, ämbri ja külmiku abil.
Alternatiivselt on olemas tööstuslikud veejahutid, mida võiksite osta umbes 100EUR eest.

See on kasulik, et selles etapis ei aurustuks liiga palju IPA-d, kuid see ei ole vajalik keemilise reaktsiooni toimumiseks
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Tere kõigile. Kuidas saab teha amfetamiini kristalle
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
millised on peamised põhjused, miks selle sünteesi puhul ei saa täielikku saagist?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Väikeses mastaabis peate laskma NaBH4/P2NP-lisandusel pärast lisamise lõpetamist 60C juures refluksida tubli 30/45 minutit. Olen lugenud, et selle tulemuseks on mittetäielik redutseerimine.

suuremates mastaapides, nagu OP, ei ole see suur probleem, kuna teil on nii palju P2NP-i lisada, et see võtab igavesti ja see samm on ebavajalik.

muidu mis probleemid teil on?
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, mul kulus kogu p2np lisamiseks ainult umbes 2 tundi, sest ma kasutasin seda ainult umbes 5 grammi ja ma ei ole kindel, et ma lasin pärast seda kaua segada.

esimese sünteesi puhul oli mitmeid probleeme, näiteks ei hoitud temperatuuri 80c juures 30 minuti jooksul, mis oli vajalik, või segasin vaske, kuni see muutus äkki paksuks (mis oli imelik), selle asemel, et seda lihtsalt natuke keerutada, nagu videol, ja tõstsin temperatuuri palju, kui ma lisasin vaselahust...

ma proovin uuesti, kui need probleemid on parandatud. kui teil on veel midagi, mis võiks olla tavaline probleem, palun andke mulle teada.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Selles Redditi teemas on 5g skaala kohta hulgaliselt head infot. See tehti tegelikult viitega sellele teemale siin BB-s. Ma põhimõtteliselt järgisin seda sõna-sõnalt ja olen olnud edukas.

https://www.reddit(.)com/r/TheeHive/comments/12hcbrr/complete_nabh4_copper_salt_reduction_n00b/
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
aitäh selle eest!

kas sa tegid a/b ekstraheerimist? ma proovisin, kuid ebaõnnestusin, sest ma ei saanud amfetamiini viimases etapis välja kukkuda. ma kasutasin ainult 2g toodet, seega täiesti pisikesi koguseid.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ma proovisin, kuid kui ma läksin lisama atsetooni freebase/DCM ekstrakti, mida ma tõmbasin, ei kukkunud see ka välja, kui ma üritasin seda soolata. Samuti tekitas see emulsioonikihi ja eraldas DCM-i ja atsetooni.

Ma kahtlustan, et ma oleksin pidanud DCMi enne vababaasile atsetooni lisamist aurustama. Aga ma ei ole seda veel jõudnud teha.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok.

ma kasutasin ksüleenit, kuna see oli järgmine parim (ja kättesaadav) lahusti.

millist amfetamiini kogust te kasutasite?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Täname mithyl2 kõigepealt teie kogemuse eest.
Minu arvates on selle reaktsiooni puhul võimalik teha lisandeid, mis võivad suurendada aine saagist ja puhtust:
1) kasutada piisavas koguses borohüdriidi, et taastada kaksikside, st nitropropeenist nitropropaaniks.
2) Järgnevalt viia reaktsiooni ülemääraselt äädikhapet, mis on piisav vaba aluse sidumiseks ja kõrvalreaktsioonide moodustamiseks naatriumatsetaadi ja muude ainete moodustamiseks.
3) Vaskkatalüsaatorit on soovitatav valmistada eraldi vaskkloriidist, naatriumborohüdriidist külmas vees ja pesta veega, et eemaldada soolad. Või viia vasesool reaktsiooni enne äädikhappe lisamist, kuid siis on katalüsaator halvema kvaliteediga.
4) Viige reaktsiooni väikeste portsjonite kaupa sisse naatriumborohüdriid või mõni muu odavam vesinikuallikas. Selles etapis redutseerime nitrogruppi, seetõttu segab hape reaktsiooni tasakaalu lõpptooteks oleva amiini.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
seoses teie esimese punktiga, kas juhendis ettenähtud boorhüdriidi kogus on juba piisav?

kui palju äädikhapet tuleks kasutada reletive p2np kogusele?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
videos ütleb novator, et umbes pool 26,25 g CuCl2 lahusest on piisav, et "lõpetada" musta vaskoksiidi moodustumine.

kas ta kasutab tegelikult kogu CuCl2 lahust või ainult pool sellest?

(viimase sünteesi tegin ma lisasin CuCl2 lahust mõõtmata koguses, kuni must vaskoksiid moodustub reaktsioonisegu põhja. ma ei ole veel kindlaks teinud lõpptoote kvaliteeti ja saagist).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et ei ole täielikult öeldud, kas 100% või 50% kasutati int he video. Ma arvan, et võib-olla 100%, kuid rõhutati, et võib-olla piisab 50%-lise lahuse kasutamise lõpetamisest.
Te õpite nägema, millal on saavutatud punkt, et lõpetada vastavalt sellele, kuidas teie RM käitub. Ometi kasutan peaaegu enamuse kui mitte ainult kogu seda :)
Vase jäägid ei tohiks lõpptoodangu sisse jääda niikuinii
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma kasutan järgmisel korral oma mantlit sellepärast.

selle keraamiline pliidiplaat. alguses oli see seatud 83C-le, kuid lahus ei läinud üle 60C. ja võttis kaua aega, et umbes 50C-lt sinna jõuda. siis keerasin pliidi 100C-le, lahusega ei muutunud midagi, siis seadsin pliidi 120C-le ja ikka ei muutunud midagi. see on juhtunud varemgi teiste sünteetikutega.

ja enne kuumutamist mässisin kolvi fooliumisse.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hea, soojendusmantli aitab.

Oluline on mähkida kolb ja ka alumine osa otse kuumutusplaadi kohal. See võib olla ka välised vektorid, nagu ventilaator või midagi muud, mis puhub külma õhku, mis takistab kolvi kuumenemist kuni 80 °C-ni.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mida iganes teete, tehke seda kõigepealt mg- või grammi skaalal, lihtsalt selleks, et näeksite, mis toimub. See on palju toodet, mis läheb raisku, kui te kuskil viga teete.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Hindan alati kõrgelt tegelikest kogemustest tulenevaid nõuandeid. Ma ei ole veel proovinud kuiva IPA-d :)

mis on teie p2np allikas?
 
Top