Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
videos ütleb novator, et umbes pool 26,25 g CuCl2 lahusest on piisav, et "lõpetada" musta vaskoksiidi moodustumine.

kas ta kasutab tegelikult kogu CuCl2 lahust või ainult pool sellest?

(viimase sünteesi tegin ma lisasin CuCl2 lahust mõõtmata koguses, kuni must vaskoksiid moodustub reaktsioonisegu põhja. ma ei ole veel kindlaks teinud lõpptoote kvaliteeti ja saagist).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et ei ole täielikult öeldud, kas 100% või 50% kasutati int he video. Ma arvan, et võib-olla 100%, kuid rõhutati, et võib-olla piisab 50%-lise lahuse kasutamise lõpetamisest.
Te õpite nägema, millal on saavutatud punkt, et lõpetada vastavalt sellele, kuidas teie RM käitub. Ometi kasutan peaaegu enamuse kui mitte ainult kogu seda :)
Vase jäägid ei tohiks lõpptoodangu sisse jääda niikuinii
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
hi gordon,

kas te olete leidnud mingit erinevust saagis, kas kasutada kogu seda või lisada ainult nii palju, et tekiks vaskoksiid?
(ma ei tea, miks kasutab novator videos sõna "lakkas", sest kas vaskoksiid ei moodustu kolvi põhjas pärast piisava hulga CuCl2 lisamist? või olen ma midagi valesti mõistnud?)

mis värvi on teie reaktsioon, kui te lõpetate CuCl2 lahuse lisamise?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma ei ole veel võrrelnud saagist ega pööranud liiga palju tähelepanu selle etapi värvidele, pigem temperatuurile, kuid võin seda jälgida järgmise sünteesi puhul :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
hea, andke mulle teada!

ma arvan, et ma lisasin oma viimase sünteesi puhul natuke liiga palju (katsetades, kas ma saan seda usaldusväärselt teha silmaga, lähtudes sellest, kuidas lahus on) ja ma märkasin väga selgeid ja koheseid värvimuutusi. esimeste tilkade lisamisel muutus see mustjashalliks, siis pärast võib-olla 15-20 minutit segamist ja veel ühe mitme tilga lisamist muutus see kollaseks. see kõik toimus, kui temperatuur oli umbes 60C. mingil põhjusel oli mul probleeme temperatuuri tõstmisega 80C-ni. (võib-olla minu kuumutusplaat). tegelikult ei saavutanud see kunagi 80C, kuid ma segasin seda umbes 3 1/2 tundi 62C juures, kui olin lõpetanud CuCl2 lisamise.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma lisan seda tavaliselt üsna kiiresti, mis tähendab pidevat tilgutamist, et temperatuur oleks kontrolli all ja 80 °C ei ületaks, võib-olla soovite ka jälgida, et teie RM ei paisuks liiga tugevalt

Ehk siis kui saad oma pliidiplaadi vahetada soojendusmantli vastu. Soojuskadu teel teie soojusallikast RM-i on liiga suur, et saavutada see temperatuur kiiresti.
Millisele temperatuurile oli sul kuumutusplaat seatud?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma kasutan järgmisel korral oma mantlit sellepärast.

selle keraamiline pliidiplaat. alguses oli see seatud 83C-le, kuid lahus ei läinud üle 60C. ja võttis kaua aega, et umbes 50C-lt sinna jõuda. siis keerasin pliidi 100C-le, lahusega ei muutunud midagi, siis seadsin pliidi 120C-le ja ikka ei muutunud midagi. see on juhtunud varemgi teiste sünteetikutega.

ja enne kuumutamist mässisin kolvi fooliumisse.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hea, soojendusmantli aitab.

Oluline on mähkida kolb ja ka alumine osa otse kuumutusplaadi kohal. See võib olla ka välised vektorid, nagu ventilaator või midagi muud, mis puhub külma õhku, mis takistab kolvi kuumenemist kuni 80 °C-ni.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
@GhostChemist ma töötan 10L 4 kaelusega ümmarguse põhjaga kolbiga nagu videos, kuid kas sa palun ütle mulle, millist masinat vaakumiga ta kasutab Rm teise kolbi imemiseks ma vajan just sama asja, kuid ei leia seda kuskilt 🤷‍♂️
Saada mulle privaatselt palun
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
sorry ma ei ole ghostchemist, aga kas sa mõtled vaakumpumpa? ma arvan, et see, mis on videos, võib olla ka pöörlev tiivik, kui sellest on abi
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Otsige üles peristaltiline pump. Võite leida neid super odav või kallis sõltuvalt teie vajadustest
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Tere! Vt lisatud faile. Vaakumpump näidiseks ja tehniline skeem Rm teise kolbi imemiseks
63GHD7LA0Y
NHkscUbSq0
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas kellelgi teisel on viimasel etapil palju suurem kogus ainet sadestunud?

pärast seda, kui ma tegin fosforhappega sadestamise sammu, oli mul rohkem kui 4 korda suurem kogus, mis peaks olema amfetamiini sadestumine
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Väga huvitav, ma vaatan ja ootan ekspertide seletust selle kohta :) Olen kuulnud tüüpilisi tänavahäälte selle kohta, et fosforhape peaks suurendama saagist, kuid ma ei tea, miks see peaks rohkem saagist andma ja ka seda, kuidas see mõjutab toote puhtust. Fosforhappest saadud amfetamiinid peaksid ju olema veidi nõrgemad?
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah ma arvan nii. aga ma ei usu hetkekski, et kõik, mis mul on, on amfetamiin. aga mul pole aimugi, mis see veel võiks olla...

hiljuti proovisin teha ümberkristalliseerimist vodkaga, kasutades osa sellest, mis peaks olema amfetamiin. pärast seda, kui olin seda vodkas kuumutanud, lahustus kogu amfetamiin, välja arvatud mõned sette tükid. siis panin selle ööseks sügavkülma ja kui ma selle välja võtsin, oli suurem osa sellest põhja külmunud, kuid peal oli vedel kiht, mille ma filtreerisin, ja sellest oli pisike valge pulber (mida ma pean veel kaaluma).

proovisin ka happe/aluse ekstraheerimist, kuid esimesel etapil, kui ma pean seda vees lahustama, tekkis lihtsalt valge pasta. seega filtreerisin selle ja sain valge pastalaadse aine, mis istus filtrile, samal ajal kui vesi tilkus alla ja kolvi põhja tekkis väga väike kiht kristalle.

siin on täpsem postitus minu probleemist:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/240-yield-of-amphetamine-whats-going-on.8936/#post-43483
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
väike uuendus: ma proovisin teha happe/aluse ekstraheerimist, kuid pärast naohi lisamist, et tõsta ph 12-ni, ei moodustunud mingit kihti. seejärel lisasin jätkuvalt rohkem 50% naohi lahust, nii et ph muutus veidi kõrgemaks, kuid endiselt ei moodustunud mingit kihti. teisisõnu, tundub, et mul ei ole amfetamiini.

ma ei eemaldanud ipa pärast vaskkloriidi lisamist. kas see võib olla seotud sellega, et lõplik sade ei tundu olevat amfetamiin? @GhostChemist
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kust on teie P2NP pärit? Kas olete kindel, et see on P2NP ja mitte selle kelmikas väikevend? :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
püüan saada fotot, kuid see peaks olema ehtne. sellel olid kõik õiged tunnused.

kas te arvate, et ipa eemaldamata jätmine võib olla põhjuseks, miks ilmselt midagi muud sadestus?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
see tuli ühest suurest hiina müüjast siin. aga p2np ei ole ehtne, mida ma mõtlesin...

mis keemiline on see kelmuse väikevend?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
1 g amfetamiinsulfaati sisaldab 720 mg amfetamiini.
1 g amfetamiinmonofosfaat sisaldab 570 mg amfetamiini
See võib olla selgitus.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ma arvan, et see on ilmselt sellest, et ma saastasin p2np ümberkristalliseerimise etapis naatriumbisulfiidiga. (selle lisamine etohile, kui p2np on lahustunud, et eemaldada spetsiifilisi lisandeid). Ma kasutasin seda liiga palju (kogus, mis on võrdne minu p2np kogusega, kui ma arvan, et ma pean kasutama umbes 5%).
minu p2np näeb välja ja lõhnab nii nagu peaks, kui see oleks tõesti puhas, kuigi.

ma sünteesisin väga väikese partii (minu esimene amfetamiini süntees) p2np-ga, mis ei olnud potentsiaalselt saastunud, ja kus kõik muu selle sünteesi kohta oli sama nagu kõik teised, mida ma tegin (tõenäoliselt) saastunud p2np-ga. ma sain 30% saagise, mis viitab kehvale sünteesile (ma tegin mõned vead, nagu esimesel korral kipub juhtuma), kuid muidu enam-vähem kooskõlas sellega, mida saagise osas oodata.
 

Alchemik

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Kas ma võin IPA vahetada teise alkoholi vastu, nagu metanool või etanool? ja pärast 25% NaOH lahuse lisamist, lihtsalt ekstraheerida vababaasi DCM või tolueen.(ilma alkoholi aurustamata). 20L IPA vaakumi aurustamine võtab umbes 20 tundi vaakumi aurustamisel. See on palju aega. Nitrostüreenide Zn/HCl redutseerimisel (metanool, 37% HCl) ei pea pärast redutseerimist metanooli aurustama. Pärast 25% NaOH baasistamist tuleb lihtsalt ekstraheerida vababaas DCM või tolueen (1 liitrist piisab 350g amiinivabaasi jaoks). Saagid: 60-70% freebase.
 
Top