Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas te peate lõpus lisama atsetooni, et seda soolata? Kas seda ei ole võimalik soolata otse IPA-st?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Tere , palun, kas keegi saab pakkuda väikeses mahus, sünteesi protseduuri selleks , mul on 100grms p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
pärast kontrollimist ei pruugi minu aken sobida h2 gaasist vabanemiseks toru kaudu. kas on olemas mõni muu ohutu viis h2 gaasi väljutamiseks? (mul ei ole veel inline-filtrit).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hankige filter :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas te oskate soovitada mingeid inline süsinikufiltreid? mingeid konkreetseid, mida peaksin otsima? sest inlines võib olla raske leida :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Konsulteerige oma kohaliku kasvupoe abiga, nad saavad kindlasti kõik teie vajaduste jaoks selgeks!
Lihtsalt öelge neile, et töötate sünteetiliste kannabinoididega, mis muudab tõenäolisemaks, et nad teid aitavad :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

Milline siselabori seadistus on parim h2 gaasi jaoks, kui kasutada ventilaatori ja filtriga kanalit? algselt (filtri puudumisel) kavatsesin lasta ptfe-toru läbi akna, väljastada h2 ja lasta ventilaatoril puhuda selle taga akna poole.

mul on telk, kuid ma ei taha seal elusalt põleda, sest väike h2 leke koguneb ülesse, kuna ma olen seal 6 tundi, kui ma lisan p2np. sama risk on olemas, kui ma teen seda toas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kui valmistate telgis, veenduge, et teil on propper ventilatsioon. Lisaks asetage ka sees tuulutusavad, väikesed kanepikasvatuse jaoks.
Veenduge, et teil oleks ka värske õhu juurdepääs tsirkulatsiooniks :)

Mask on see, mis teeb teie tervise jaoks vahet, ma võin soovitada Draeger X-Plore sarja, võib-olla 4500 või 5500 mudelit
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
sai hea maski ja kehakinnituse.

milline näeb teie seadistus välja, kui teete seda amfetamiini sünteesi?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mul on growtent aktiivsöe filtreerimissüsteemiga :) Mis puutub jahutusse, siis ma lihtsalt panen oma 20L RBF-i suurde perse veeämbrisse (100L või nii), mida ma natuke vähem kui RM-i kõrgus (ka mõne jääkuubiku lisamine aitab). Mul on ka tuled, mida ma saan liigutada ja kanepi ventilatsiooniavad (väikesed), mida ma saan liigutada nagu ma neid vajan.
Telk on 2x2 ja seda kasutatakse sünteesiks, ekstraheerimiseks, aurustamiseks ja kristalliseerimiseks.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas kunagi on olnud probleeme h2 lekkega? ja kui h2 satub telgist välja, siis kas see ei võiks põhjustada plahvatust ruumis, kus telk asub?

ja kas tuled ei ole ohtlikud? sest nende soojus võib põhjustada plahvatuse, kui telgis on h2 jääke, mida filter ei ole üles imenud.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tegelikult mitte, ma ei tööta lahtise leegiga ja ma ei tööta ka vaakumdestillatsioonidega.
Plahvatuse oht minu laboris on väga väike.

Ma kasutan valguse, kuid mitte soojuse tekitavaid tuled :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas h2 gaas tekib ainult siis, kui lisate naatriumborohüdriidi või kui lisate p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma ei tea, et tegelikult :) On hea, et püüate eelnevalt tegeleda turvalisuse ja riskidega!
Igatahes olen hoolitsenud turvalise maski + propper ventilatsiooni eest ja siis just sellega alustanud :D Oluline on, et teie telgis oleks ringlus, et saada ka uut värsket õhku :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas teil on ka teine ventilaator, mis sisestab õhku väljastpoolt telki?

ma pean selle sünteesi võimalikult kiiresti valmis saama ja selle kohta aruande kirjutama, kuid ma ei taha ennast vigastada või veel hullemat... see on tõesti frustreeriv, et pean olema nii pedantne, kui ma tahan lihtsalt sünteesiga edasi minna haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mul on üks ventilaator telgi sees, mis puhub õhku välja ja töötas üldiselt üsna heas ventilatsioonis, nii et seda ei olnud vaja, see oleks kasulik sõltuvalt teie tingimustest

See ei ole tegelikult nii keeruline, kutt. Töötad propper maskiga + ventilatsioon ja sul on kõik korras :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Just tegin oma esimese sünteesi selle meetodi abil 45% saagisega 5g P2NP-l.

see oli minu absoluutselt esimene kord, nii et olen kindel, et tegin teel mõned vead, kuid tahtsin lihtsalt kogemusi. Lõppes väga lõbus aeg. Täiesti leidsin siin oma uue hobi. Ei jõua ära oodata, et alustada veel mõningaid eksperimente ja parandada oma tehnikat.

palju armastust neile, kes seda saiti juhivad, ma ei oleks suutnud seda teha ilma visuaalsete abivahenditeta, aitas täita suure lünga minu teadmistes lihtsalt videote vaatamisel. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vinge!

vabandust, et pean sellest kinni, aga mida te tegite oma õhufiltreerimiseks, et tegeleda vesinikgaasiga?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mul oli oma seade otse ukseava juures, mis avaneb väljapoole, ja suurem kastiventilaator, mis tõmbab õhku minu tööpiirkonnast ukseavast välja.

Tõenäoliselt ei ole see kõige tõhusam või õhukindlam viis (nagu suitsulõõr), kuid ma nägin, kuidas minu reflukskondensaatorist pärit aurud imeti läbi ventilaatori ja välisõhku. Väiksemate katsete puhul tundub see siiski tõhus olevat.
Teine idee, mis mul enne seda oli, oli panna mingi voolikuadapter minu reflukskondensaatori ülaosale ja kinnitada sel viisil ventilatsioonivoolik väljapoole.

Ma ehitan lähikuudel suitsutuskapuut, sest ma tahaksin saada korralikumat seadistust ja ma lihtsalt soovitan ka seda ehitada, kui te olete selle suhtes üldse paranoiline.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, ma kavatsesin kasutada voolikut, mis viib minu kolbist akna välisküljele, mille taga puhub ventilaator.

millist tüüpi mootorit teie kastiventilaator kasutab?

alustuseks teen ma sünteesi, kasutades 10g p2np. kui palju hdydrogen gaasi teie hinnangul tekib sellise suurusega sünteesi puhul?
 
Top