Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
härrad, kuidas me teame, kui suures koguses 25% NaOh lahust tuleks lisada? Ma mõtlen, kust see 8 l tuleb, kuidas seda arvutada?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kindlasti on olemas võimalus selle arvutamiseks, kuid olulisem on siinkohal pH väärtus, kui lahus on piisavalt aluseline, et vababaas vabaneks.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ok, kas ma arvasin hästi 250g p2np jaoks, et mul oleks vaja 550g NaOh 1650ml dh20-s? Ma leidsin sõltuvuse, et NaOh lahust lisati 44% IPA + dh20 koguse suhtes
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
aaa ja küsimus on, milline peaks olema pH pärast reaktsiooni lõppu? mi näitab 10-11. pärast leelise lisamist paisub alus ja see on 12-13.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ma ei tea, kas ei oleks parem, kui lõpuks ei lisata 50% äädikhapet, et saada pH madalamale ja seejärel lisada neile 12-le veidi leelist... mida te arvate?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
härrased, ma ei saanud ikka veel vastust punktile 7. minu jaoks ei teki pärast ülemise kihi eemaldamist ja alumisele (vesi) IPA lisamist MITTE MIDAGI. kaks kihti ei teki uuesti
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vesi ja IPA segunevad ka imeliselt, kuid ma lugesin punktidest 6 ja 7, et kõigepealt lisatakse IPA ja seejärel eraldatakse kiht. Minu jaoks on küsimus pigem selles, miks ei kasutata IPA asemel vees lahustumatut petrooleetrit, mis hoiaks eemaldatava vee koguse väiksemana. Kuivatamine ei toimu siin üldse, miskipärast kunagi.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
teie arvates pärast aluse lisamist ja õli väljavoolu lisatakse IPA ja segatakse ning seejärel tõmmatakse pealmine kiht ära?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, nii ma sain sellest aru. Kuigi IPA kasutamine ei tundu mulle optimaalne.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
üks ekspert võiks seda ebatäpsust selgitada heh
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kas te saate seda artiklit/raamatut jagada?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
miks sünteesitud amfetamiinil puudub võimsus?

kõik on tehtud nii, nagu retseptis kirjas. lõhn on olemas, maitse on kibe ja tugevus on väga nõrk... mis see võib olla?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kas olete teinud oma toote a/b ekstraktsiooni? Tõenäoliselt on teil palju kõrvaltooteid.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
nii ma tegin. või võib see olla põhjustatud amiini liiga kõrgest pH-st .. ma arvan, et see on liiga leeliseline. ribadel on vaevalt näha erinevust, kuid mulle tundub, et pH on 13-14
järgmine kord pärast reaktsiooni lõppu tahan pH-d alandada äädikhappe või soolhappega ja aeglaselt tõsta pH-d alusega 12-ni.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
millise pH-ga on kõige parem minna alla a/b ekstraheerimisega, et puhastada amiini?
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ma tahan seadistada kõik, mida ma vajan selle reaktsiooni tegemiseks, ma ei ole kindel oma vaakumallikas bc selle minu esimene kord, kui ma töötan vaakumi aurustamisega, ma vaatan üsna odavat vaakumpumpa, mis aperently tõmbab 5 Pa lõplikku vaakumit.
See on üsna sügav vaakum, niipalju kui ma sellest aru saan, ma saan 2L Cold trap ja kavatsen kasutada seda koos vee/soola jäävanniga, et vältida IPA sisenemist minu pumba, kuid niipalju kui ma näen, mida sügavam on vaakum, seda külmem peab minu külm lõks olema, et vältida lahusti sisenemist pumba. Kas on praktiline lihtsalt käsitsi lülitada vaakumpump välja ja sisse, kui rõhk muutub quit madalaks ? Vaadates vaakumoperatsioone ja külmalõksudeid konkreetselt leidsin, et inimesed kasutavad rohkem kui ühte külmalõksu, kas see on ainult jääkaurude kogumiseks või on seal mingi teine kasutus, millest ma ei saa aru?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere. Vaakumrõhku saab reguleerida lihtsa jagatud vaakumventiili abil. Ja teil on õigus puudutab jahutusvedeliku temperatuuri ja vaakumrõhu sõltuvust.
Te ei pea reguleerima amfääriõli pH-d. Ma rääkisin amfetamiini puhastamisest happelis-baasilise ekstraheerimise teel. Tõenäoliselt on teie 13-14 pH väärtus meetodi mõõtmisviga (pH-ribade abil), ma mõtlen, et see on okei.
p.s. Sa ei pea kasutama rasvases kirjas vastuse saamiseks.:)
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tänan väga vastuse eest mul on veel üks küsimus . mis mõjutab kõigi nende saasteainete teket? kas ka temperatuur on oluline? Ma ei tea, kas reaktsiooni ei tohiks läbi viia temperatuuril 55-60 kraadi ... mulle tundub, et 80 kraadi 30 minutit põhjustab, et nii palju saasteaineid moodustub ...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei saa kommenteerida pumpade kohta, välja arvatud juhul, kui tegemist on nende lõhkumisega. soovitan teil ehk uurida veejoa pumpasid? Võite kasutada vett kraanist, raiskades palju vett VÕI konksu see recirc. vanniga töödeldud vee ja lihtsa veepumba (võite leida võimsaid odavalt). see on üsna elegantne, ma arvan, et mister G on niit, samuti Chemplayer on bitchute.
MUT Kui soovite teha seda reaktsiooni väikeses mastaabis lihtsalt visata oma valmis, basifitseeritud, jahutatud RM suurde sep, koos mõne peteter, tolueen, ksüleen, heksaan mõned raputused, mõned ventilatsioonid badabing badaboom, korrata 3 korda, bassein ekstraktsioonid üle kuivatusainega (MgSO4, NaSO4, BaSO4 [jah, see töötab] , EI CaCl2 või midagi kaltsiumiga, see geeliks).Üks asi, mida tuleb jälgida, on see, et sa tahad kasutada umbes nii palju lahustit kui protseduuris (skaalutud ofc), kui orgaaniline kiht on liiga dillute, siis ei satu see nii kergesti.
 
Top