Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
ja mida te arvate AcoH lisamisest pärast reaktsiooni lõppu? mõnes retseptis kirjutatakse AcoH lisamisest ...

Ei tea, pole sellest lugenud.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ma olen vist ka loll ... see ongi ekstraheerimine, mis tähendab üleminekut ühest faasist teise. antud juhul veefaasist mittepolaarsesse lahusti faasi. sellepärast ei tehta siin IPA ekstraheerimist, sest ipa seguneb veega ja annab meile ainult lahuse lahjendamist ... kas see on vale?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tegemist on NABH4 kustutamisega 50% äädikhappe või soolhappe lisamisega
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Siis ekstraheerite "vababaasi" veefaasist ja te ei ekstraheeri veefaasi. See oli ebaloogiline .

IPA aurustati juhendis ja õli tuleb välja. Õli koos veega, ma arvan.
Miks te kasutate IPA-d juhendis @William Dampier?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Q
Üsna, tõepoolest, jah, härra. lihtsalt keeleline viga.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
nad kasutavad originaalpreparaadis ka IPA-d. miks ma ei tea. enamik usub, et niikuinii on parem teha mittepolaarset ekstraheerimist.ORaS5t6oNv
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, võib olla, ma olin või olen ikka veel veidi segaduses, kuid "to extract" tähendab midagi välja tõmmata, midagi välja saada või midagi välja võtta. Aga ka retseptides on eksitav, et vesifaas ekstraheeritakse, ma kahjuks ei tea täpset ingliskeelset terminit ja kuidas seda kasutatakse.
Kui ma tõmban võrdluse Al/Hg variandiga, kus me samuti ekstraheerime vababaasi pärast leelise lisamist, siis IPA sisaldub ka vesikihis, kuid siin kuivatame üle MgSO4 sügavkülmikus ja kasutame ekstraheerimiseks petrooleetrit. mis hiljem aurustame. Võimalik, et protseduur on erinev suure skaleerimise tõttu, sest sammud tasuvad end ära ainult laboratooriumi mastaabis. Võib-olla võiksid eksperdid meile sellele küsimusele vastata. Aga kui siin ei peaks toimuma kuivatamine, siis tuleb igal juhul registreerida saagise kadu sisaldunud vee poolt.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
mis on . Tegin täna väikese katse. 25g p2e.g. ma tõstsin ettevaatlikult CuCl2 väärtust ja temp 2 kraadi võrra refluxi ajal .. sain sellise ilusa õli. kahjuks polnud mul destilleerija kaasas ja katsed tehti kohapeal. Arvan, et piisab veel natuke pühkida ja on täiuslik. suur jõudlus tundub. õrn, kuid iseloomulik lõhn
VakDdFiftq
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mul on küsimus: kas p2np ja bmk abil tehes on võimsuse vahe?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mul on veel üks küsimus, kas puhvrist ja kahest Dreschli pesurist, mis on täidetud 10%-lise leeliselahusega, koosnev kaskaadiabsorptsioon suudab kõrvaldada reaktsiooni käigus eraldunud lõhna. kõik muidugi eelnevalt radiaatoriga ühendatud. skeem peaks välja nägema umbes nii. sinine voolik, mis viib jahutist puhvrisse, mis on ühendatud nänniga. siis läheb see buchneri kolbi, milles on 10% leeliselahus, kolbi külgväljund on ühendatud voolikuga, mis viiakse teise sellesse kolbi sama lahusega, ja lõpuks on paigaldatud voolik, mis ühendab söefiltri ja ventilaatoriga.
L4hSX7txPv
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18


See kõik tundub väga kohmakas.

Võib-olla oleks lihtsam süsteem, millel on võimas ekstraktor, söefilter ja võimaluse korral vahel osoon, et puhastada väljuv õhk ja tulla välja puhtana ilma lõhnata.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
see süsteem töötab väga hästi bromimisega, kuid mul ei ole piisavalt teadmisi, et öelda, et see saab sellega hakkama ... seega minu siin adresseeritud küsimus ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Kas 500ml / min doseeriv peristalne pump saab hakkama 500mm pikkuse mantli tagasivoolukondensaatori nõudlusega? on probleemiks juurdepääs kraaniveele, seetõttu on päring....
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
pärast 25% NaOh lahuse lisamist, faasieraldus, lisasin 1/3 dcm mahust vesilahust. minu küsimus, millisel temperatuuril peaksin destilleerima? minu arvates on peale freebase veel vesi selles lahuses, IPA ja dcm, kas mul on õigus? siis destilleerimine Ok 83 kraadi juures?lahus hakkab kuskil 50 kraadi juures keema, millisele temperatuurile peaks tõstma?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kuidas reaktsioon lõhnab ja miks tuleb see refluksradiaatorist välja?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kus on juhendis midagi destilleeritud?

Edit: vabandust rämpsposti eest
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
härrased, lugedes seda kõike ja tehes seda ise, sattusin segadusse ... nimelt pärast cucl2 lisamist moodustub minu jaoks mõne aja pärast kaks kihti, miks?

Ma moodustan kaks kihti enne leelise lisamist. lisamisel tundus õli segunevat ülemise kihiga.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

te unustasite need pärast kahe kihi olemasolu lahti võtta
 
Top