Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vesi üksi ei alanda pH-d, vaid ainult hape.
Ei, te ei saa vababaasi saamiseks lihtsalt pH-d uuesti tõsta, te peate esmalt sool filtreerima, kuivatama, seejärel lahustama selle vees ja seejärel saate vababaasi saamiseks pH-d uuesti tõsta.
Põhimõtteliselt peaksite töötama väga kuiva vedelikuga, kui soovite midagi soolata, sest teatavasti lahustub sool alati vees, seega igasugune veesisaldus on saagise jaoks halb. Kui teie hape sisaldab 15% vett, siis 0,75ml vett 5ml happes võib anda väiksema saagise, pluss vesi, mis on veel atsetoonis. Lahuste jahutamine on mõistlik, sest lahustuvus väheneb temperatuuriga ja seega suureneb saagis. Kõige parem on lahus MgSO4-ga sügavkülmas kuivatada.
Kui lisate atsetooni freebase/IPA-le, siis saate vastukaaluks liiga palju lahustit, jälle sadestub rohkem soola, vähemalt sulfaadi puhul on see nii.
Võite ka lasta lahustil aurustuda, kuid selleks ei tohiks kasutada liiga palju soojust.
~200°C, aga vababaas laguneks enne seda. Mulle öeldi, et freebase'i ei tohi teha soojemaks kui 60°C, muidu saagis kadunud.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
aitäh selle eest. jah ma mõtlesin pigem vett happes ja lahustites kui ainult vett, ma ei kuivatanud midagi. Ma just kontrollisin sügavkülmikut ja mul on paks sademete kiht põhjas, mida on hea näha. Tulevikus ill eesmärk suurem saagikus järgides kuivatamise meetodid jne, ja ilmselt kasutada väävelhappegaasi. See sõit ma lihtsalt vajasin raha niipea, kui minu NaBH4 tuli läbi.
Õnneks ma ei ületanud 60C, kui ma aurustasin lahusti ära, kuid see on hea, et ma tean seda nüüd.
Ma saan tagasi teile poisid minu saagikuse ja võib-olla dokumenteerida minu järgmine perspektiivis .
Kokkuvõttes oli see süntees lõbus, väga lihtne ja tõhus. ma saan teha 70g P2NP 2L kolvis, mis on palju parem kui Al / Hg meetod @ 10g. Ma annan Al / hg meetodi minna millalgi kuigi , lihtsalt lõbu pärast.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Sain 40% valget (alati kergelt halli varjundiga), luukuivat fosfaatsoola.
See oli minu pruunist P2NP-st ja ma def kaotasin mõne vababaasi, et ei teadnud, et peamine ekstraheerimine oli ülemises kihis.
Ma olen väga rahul esimese sünteesi jaoks, hoolimata sellest, et saagis on madal.
Rohkem puhastades P2NP ja kui ma rakendan kuivatusprotokolle, peaksin olema teel suurema saagise poole.
Tänan kõiki, kes aitasid mind teel, ma jätkan sellega mängimist ja kui ma olen saagikusega rahul, kirjutan meetodi teistele amatööridele.
Tervitused!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
kui see sade langeb välja enne happe lisamist, filtreerige see enne happe lisamist ära.
Saate kõik lahustid protsessis enne happe lisamist MgSO4 (või muude kuivatusainetega) sügavkülmikus kuivatada ja filtreerida see uuesti maha.
Väävelhappe ja soolhappe soolad on mõned kõige stabiilsemad ühendid, ma usun, et sulfaat on kõige suurema saagisega, mistõttu on see muutunud populaarseks.
Sel põhjusel soovitatakse vabapõhja puhastamiseks ainult vaakumdestillatsiooni, kui seda soovitakse teha.
Minul on täpselt vastupidi ma tean ainult Al/Hg varianti, kuid tunnistan selle meetodi eeliseid ja proovin ka seda. Tulemused esitan ka siin, aga see võtab veel aega, kõigepealt pean Al/Hg meetodit täiustama, aga arvan, et olen heal teel.
Sa pead ümberkristalliseerima kuumas IPA-s, või vesi P2NP peab olema lihtsalt kollane. Kui teie P2NP on muutunud pruuniks, siis on see oksüdeerunud ja ei ole enam kasutatav, hoidke seda õhukindlas konteineris jahedas (<8 ° C) ja pimedas kohas, näiteks külmkapis.
Mitte ainult siis, kui teil olid head tulemused, võib see olla kasulik algajatele, ka halvad tulemused võib siin arutada, ma tegin seda ja saite palju nõuandeid, mis võivad teid edasi aidata. See ongi kogu mõte, täiuslikud sünteesid on meil käsiraamatus. Häid tulemusi saab muidugi ka esitada, et võtta patsid selga ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ma filtreerisin sademe pärast basifitseerimist.
Ive oli palju rohkem sademete , atsetooni kasutatud pesemiseks paigutati orginaal alkoholi atsetooni segu ja asetati tagasi sügavkülma.
Minu pärmid näevad hetkel 50+% ja loodetavasti tuleb rohkem pärast öösel sügavkülmikus.
Ma proovisin 25mg ja see on väga tugev, stuff im harjunud on tõenäoliselt umbes 75% lõigatud.
Vahel tuleb lihtsalt ise teha :)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ma kirjutan homme üles, mida ma teisiti tegin.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
P2NP oli tumepruun , tegin 2 ipa ümberkristalliseerimist ja sain selge ish kristallid pruuniga, ma arvan, et see oli nii hea kui ma sain seda ilma liiga palju aega raiskamata, kuid nüüd on mul mõned tooted, mida ma jätkan pesemist, kuni IPA on selge. Ma arvan, et järgmine kord teen seda ise ja säilitan seda korralikult.
Tänud nõuannete eest!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ma olen nüüdseks jõudnud 60%
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Siin oli see, mida ma väiksemas mahus tegin;
1. Lahus IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml,H2O 400ml)(1200ml)) lisati 2000ml kolbi.
2. Lisati kohe NaBH4 (116 g) ja alustati segamist.
3. P2NP (67 g) lisati väikestes annustes, nii et segu temperatuur ei ületaks 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) vees (13 ml) lisati aeglaselt tilguti, nii et segu temperatuur ei ületaks 80 *С.
5. Seejärel reostati reaktsiooni 80 °C juures 30 minutit välisküttega.
6. Lahus dekanteeriti ja filtreeriti reaktsioonijäätmetest ning pandi eraldussahtrisse.
7. Reaktsioonisegule lisati NaOH 25%-line vesilahus (533 ml) ja faasid eraldati.
8. Alumine kiht kurnatakse suurde keeduklaasi ja kogutakse ülemine orgaaniline kiht.
9. Seejärel pandi vesifaas eraldussahtrisse ja ekstraheeriti 500 ml IPAga.
10. IPA aurustati 3/4 ulatuses, pooleldi piimjas vababaas ja pooleldi IPA.
11.IPA ja freebase lahustati 130 ml atsetoonis.
12.ortofosforhapet tilguti pH-ni - 6 (pideva segamise juures).
13.segu pandi 12 tunniks sügavkülma.
14.Pärast kristalliseerumist suspensioon filtreeriti ja pesti kuiva külma atsetooniga, kuni atsetoon on puhas.
15.Pesemisest saadud atsetoon ja ipa/atsetooni segu pannakse tagasi sügavkülma edasiseks sadestamiseks.
16.Protsessi korratakse, kuni ei teki enam sadet, et saada 60-70% kvaliteetset amfetamiini, kuna segusse satub rohkem atsetooni, võib olla vaja tilgutada veel veidi hapet, et seda vähendada, kuid mitte liiga palju, kuna atsetoon on ph7.

Siin on foto mõnest kuivatatud pastakivist , ülejäänud on kuiv pulber, mida tuleb segada, kuna see on minu ja mu sõprade jaoks liiga tugev.
Ma võin retsepti uuendada ja teha kirjutama väikesemahulise kodukeemia jaoks, seal on palju võimalusi, kuidas see võiks olla parem.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 512

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
see ei ole met , saate siit kirjutada, kuidas teha seda kristallmetalliks
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Millist meetodit te kasutate selle valge pasta kristallideks muutmiseks
d-metamfetamiiniks?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Enne tarbimist puhastaksin seda veel, see näeb fotol üsna tumedalt kollasest pruuniks välja.
Aga õnnitlused eduka sünteesi puhul.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kust te ostsite kristallreaktori?

Otse Hiinast? Kas teil oli mingeid probleeme?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hiinast, kuid kasutades ettevõtet, mis on harjunud tellima seda tüüpi seadmeid, niikuinii seadmete puhul tavaliselt ei tohiks olla mingit probleemi, toodete puhul on erinev.
Sest seadmete tarnija võib teha dokumente ja arveid mis tahes muu seadme nimetusega, kui te seda kindlasti rakendate.
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Hei, poisid!
Millise kiirusega te segate sünteesi ajal ja kas see on pidev segamine?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Tere kõigile, palun abi, kas pärast 25% NaOh lahuse lisamist ja IPA veefaasi ekstraheerimist võib olla probleem pH näitamisega? kas ma saan IPA asemel ekstraheerida dxm vesilahust?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei ole kindel, mida te mõtlete, kuid te peaksite veefaasi paar korda ekstraheerima mittepolaarse lahustiga nagu tolueen, petrooleeter
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ja mida te arvate AcoH lisamisest pärast reaktsiooni lõppu? mõnes retseptis kirjutatakse AcoH lisamisest ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ok ma saan aru . viimase abinõuna võib see olla ka dcm kui käepärane? 😂🤪
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mul on küsimus. kui ma teen dcm ekstraktsiooni, et mitte mängida destillatsiooniga, kas ma võin teha happe-aluse ekstraktsiooni? dcm-s peaks moodustuma kaks faasi, kui hape lisatakse vababaasile. üleval, toode all, muda. eraldada, lisada tootele leelist, et saada ph12. peaks olema puhas õli (vababaas), eraldada alumisest kihist ja kuivatada naatriumsulfaadiga. pea hea või halb? palun aidake?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Petrooleetriga te ei ekstraheeri vesifaasi, petrooleeter ja vesi ei segune.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma olen petrooleetriga arvukalt ekstraheerinud, kuid võib-olla olen rumal...
 
Top