Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ta tähendab, et te peate kasutama eraldussahvlit
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kuid see vesikiht moodustub reaktsiooni käigus. eraldamiseks ja vanametalliks?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ei, 2 kihti on see, mida te tahate. kuna aq. kiht küllastub vees lahustuvate sooladega, siis lükkab ta dillutseeritud isopropanool-freebaasi sol. välja aq. kihist. see isopropanooli, erinevalt teistest primaarsetest OH-s, omadus eralduda veest soolade lahustumisel on just see, miks seda kasutatakse nii paljudes salajates ja muudes sünteesides.
Vähemalt ma arvan, et nii, loodan, et ma ei räägi välja oma perse. :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kui ma saan õigesti aru, kas ülemine kiht on vaba alus? kollakas õline välimus ja 70% segu. ja alumine on tihedam.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ta on mures, sest see toimub enne leelise lisamist, kuid kui ma ei eksi, võib see juhtuda ka enne, lisatud leelis lihtsalt viib nähtuse lõpule.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui nii, siis ma nüüd alati soolan oma reaktsioonimassi enne ekstraheerimist NaCl-ga :D siis on mul rohkem vähem vett, mida eemaldada :)
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jah, see toimib suurepäraselt minu enda kogemuse põhjal. soolveepesu orgaaniline kiht pärast basifitseerimist eemaldab palju vett, olen seda teinud hädas, kui mul ei olnud kuivatusainet käepärast ja sellest piisas korraliku saagise saamiseks, mitte liiga kaugele sol. kuivatusainega üle kuivatatud. ärge liialdage ja laske tal eralduda mõnda aega samuti.
Ka lahuse puhul, mis keeldub eraldumast pärast aprox. stoechiomeetrilist leelise lisamist teeb näputäis söögisoola, et küllastada vesi ja saada puhas lahutus. hea teada, kui sul ei ole hüdroksiidilahust käepärast ja oled laisk, et teha rohkemat :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, ma tean, kasutades seda meetodit ka eraldussahtel enne, kui mul ei olnud selgelt määratletud eraldamine, kuid ma ei teadnud, et sool lükkab IPA veest välja. Nii säästan ma palju kuivatusainet, sest pärast freebase / IPA-kihi ekstraheerimist vajan ma palju vähem.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@btcboss2022 Kas te ehk juba tegite uue partii suurema partii ja dokumenteerisite selle?
Mind huvitab teie tulemuste ja lõpliku saagise A õli, mis tuleb välja selle reaktsiooni ütleme 1kg p2np skaalal
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Ma ei teinud seda veel kordagi.
Aitäh.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ma proovisin teie reaktsiooni, 287g p2np ja kui 30g cucl2 lisati korraga, oli see nagu vulkaaniline
pärast vedeliku purskamist läbi kondensaatori ja minu viha rahunemist panin kolvi kuumale plaadile
ja lasin pool tundi kuumutada, kuni kogu cucl2 settis põhja koos mõne valge kihiga

@btcboss2022 või @William Dampier kuidas sa kontrollid reaktsiooni, et see ei läheks vulkaani moodi, kui lisad cucl2 korraga?
Proovisin seda sünteesi 12L kolvis koos liebig kondensaatoriga, aga see ei olnud ikka piisavalt suur, et reaktsioon ei läheks kolvist välja
Kuidas seda kontrollida?
Ja kui suurt kolb-kolb-reaktorit oleks vaja 1kg p2np redutseerimiseks?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@btcboss2022 ja @William Dampier
Mis värvi peaks reaktsioon olema pärast cucl2 lisamist ja reaktsiooni lõpetamist?
Ülemine kiht jääb kollaseks ja alumine(vee)kiht on valge, kas see on õige?
Või peaksid mõlemad kihid olema läbipaistvad - valged pärast kogu reaktsiooni lõppu?

Sest kui ma lisasin NaOH valmis reaktsiooni 2 kihti moodustub, ülemine kiht on kollane ja alumine on valge, kas see on hea?
Või näitab ülemise kihi kollane värvus, et selle kihi sees on veel reageerimata p2np?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Järgmisel korral järgige protseduuri, eriti kui teete seda esmakordselt või olete kogenematu. seal on kirjas tilguti. kas teil on väline jahutus? Jäävann töötab suurepäraselt.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ei toimu eraldumist pärast faaside eraldamist ja IPA lisamist vesifaasi.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Tänan vastuse eest, kuid ma kuulsin, et kõige rohkem saagist sellest reaktsioonist saadi, kui seda korraga lisati, järgmine kord proovin seda tilkhaaval lisada, lihtsalt selleks, et näha erinevust
või võib-olla kahes osas, et ei tekiks nii suurt eksotermilist reaktsiooni
Selle reaktsiooni puhul jahutasin seda veevannis aeg-ajalt, kui see tundus olevat liiga kuum.

@Mclssmxxl kas sul on kogemusi selle reaktsiooniga? mitu grammi sa proovisid seda reaktsiooni ja milline oli sinu saagis õli % lõpus?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jah, aga sa saad vähendada ainult nii palju, lisades kõik korraga, sa ei saa eeldada, et vähendada peaaegu 300g tooraine korraga. kui sa lähed tagasi teemasse ma arvan, et mees, kes ütleb seda isegi ütleb väikeses mastaabis tingimused, kuid võib-olla im valesti mäletades.
Ma fucked ümber 25g borohüdriidi paar aastat tagasi ja tegin seda ilma protseduurita segatud tulemustega. redutseerimine on üsna simillar tho, saad sama asi lisades hunnik stüreeni redal, al hg või liah, segadus :p
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
härrad, IPA aurustumisel moodustub kaks kihti, üks piimjas teine kollakas. freebase piimafaasis?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ma juba tean, et ülemises osas on hea. mis siis alumises osas?Qw1VDGPehL PEcdU1wOK5
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui sa said vulkaniku lisamine cucl2 kui, sest teil ei ole piisavalt lahustit segus võimalik, et eelnevate sammude käigus aurustub palju, et vältida, et te peate tegema eelnevaid samme kolvis või reaktoris, et kaotada võimalikult vähe lahustit.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu puhul pärast cucl2 lisamist muutub segu täielikult halli mustaks ja pärast 30 minutit 80c tagasivoolul on mul 2 kihti ülemine läbipaistev ja alumine must umbes tassis. Pärast NaOH lisamist on ülemine kiht kollakasoranži värvi ja alumine muidugi ikka must.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Tänan nende vastuste eest, see aitab mul palju mõista, mul ei olnud palju lahustit aurustunud ma arvan, sest ma kasutasin kogu aeg kondensaatorit
kuid reaktsiooni temperatuur oli väga kõrge, kuna see oli pidevalt tugeval tagasilöögil, kui ma lisasin p2np-d portsjonite kaupa
siis ma ei jahutanud segu ja lisasin kogu cucl2 korraga ja see oli suur vulkaaninäitus
veelkord aitäh vastuste eest, kui teete uuesti selle reaktsiooni 1kg skaalal palun dokumenteerige see ja postitage siia
 
Top