P2P süntees BMK glütsidaat-eetrist

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
see on P2P fenüülatsetooni CAS 103-79-7 valmistamine, mis kasutas BMK glütsiinhapet ( naatriumsoola ) CAS 5449-12-7, mille peamine koostisosa sulfoonhappe tugevus on 75% CAS 7664-38-2
-------------------------------------------------- ------------------------------
me valmistame 1 kg BMK
võtame 5-liitrise topeltkaelaga kolvi
lisame 500ml keeva vett . alustame segajaga.
nüüd lisame aeglaselt 1kg BMK soola. seejärel lisame 1 liitri sulfoonhapet. nüüd ühendame tagasivoolu ja kuumutame kolvi sisu maksimaalsele temperatuurile. pluss miinus 130°c. kasutame võimsat segajat
laske 4 tundi refluksis keeda.
võtke ülemine kiht ja valage see mõõtekaussi.
laske alumisel kihil jahtuda ja hoidke järgmiseks korraks. ( meil ei ole selle valmistamismeetodi puhul keemilisi jäätmeid )

nüüd keeta 1 liiter vett ja lisa see mõõtekaussi. kasuta käsimikserit, et kõike segada.
Pärast paariminutilist segamist laske mõõtetassil jahtuda toatemperatuurini.
eemaldage ülemine valge kiht (see on vesi ja jäätmed, mida me ei vaja).
alumine kiht on P2P puhastatud ja kasutusvalmis.

ps: selle valmistise puhul ei pea me muretsema, et meie P2P-sse jääb vett, sest vesi kaalub vähem kui P2P.

ps2: kui te hoiate neid suhteid, siis on P2P ph väärtus 4 .
kui te kasutate rohkem sulfoonhapet, langeb ph väärtus 1. Seetõttu ei ole vaja kasutada liiga palju sulfoonhapet.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Kas saite nüüd aru? Kena
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Miks te räägite sulfoonhappest, kui CAS on fosforhape? On erinevad tooted.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma tahtsin just küsida sama küsimust. TOR, kas te kasutate sulfoonhapet või fosfoonhapet (H3PO3)?
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Tere, nagu öeldud, kordasin protsessi dokumendi (ja teie kommentaaride) juhiseid järgides samm-sammult. Sain täpselt sama toote selle sammu kohta:
XOHPT8scrS
Võtsin õlise kihi (ülemine kiht, mis on P2P) ja kui see 10 minuti pärast jahtus, on see aspekt:
O7tLKrsQyx
.

Siis lisasin DCM-i üle teise kihi (vee"), et teha esimene ekstraheerimine, aga see oli see aspekt segu:
PV5lgJKtyq
JUW4gEy0SF
PeB5U3yRDa
Nagu näha, oli põhjas mingi valge sade, ei olnud kaks kihti, vaid ainult valge tahke aine ja ülejäänud.
Mida ma valesti tegin? Dokument ei ole väga selge...
Suur tänu ette ja vabandust, et nii palju küsimusi, kuid see protsess on see on peavalu...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
See on üsna kummaline. Kontrollige cas 5449-12-7 mp. Samuti võite võtta oma keeduklaasist tahket oranži "p2p-õli" (võtke paar grammi) ja lahustada vees toatemperatuuril või kergel kuumutamisel (umbes 30 kraadi C). Ma arvan, et see tahke aine on vees lahustuv sool. Kui sa saad õlise kihi peale, siis on mul õigus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
@Costa
Millist hapet te kasutasite?
Ehk kui see on naatriumvesiniksulfaat, ma ei tea, kui kergesti reageerib hape dcm-ga, et seda moodustada, kuid see on am idee
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@Costa
Sa tegid kõik valesti, mu sõber.
Sa kasutad ühekaelalist kolbi . see ei tööta !
teil on vaja võimsat ülalpool asuvat segajat ( ühe kaela )
te vajate refluxi ( üks kaelus )
sa pead kontrollima temperatuuri ( üks kaelus )
Selle saate parandada järgmiselt.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/w718mivfez-jpg.9471/?hash=be1d7fb1cfef713907490cf27be3e967
 

Attachments

  • W718MivFEZ.jpg
    W718MivFEZ.jpg
    50.7 KB · Views: 222

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
kas tavaline magnetiline segisti koos soojusfunktsiooniga läheks ka ? Selle asemel ülakorruse segisti
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@Costa

1kg Bmk sool = 700ml P2P

te ei vaja DCM-i
Te ei vaja aurudestillatsiooni
Te vajate H2o puhastamiseks ja mõnda aega ( 24h ), et eraldada lõpptoode p2p
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@Benz88

NO
teil on tõesti vaja võimsat segajat, nii et see on terror kolvis.
normaalne värvus on tumeroheline mitte valge, kui segada 4 tundi

magnetiline on hea ainult väga väikese suurusega
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ülemine kiht tumeroheline ? oke mul ei olnud kolvis mingit terrorit see oli väljaspool kolbi aga mis ehitust kasutati ülemiseks segamiseks või osteti üks ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
oke i tellitud cas 5449-12-7
3L kolb 600grammi ei ole kindel, et see peaks olema kilo, 400gr jäänud
selle ei ole täiuslik olukord! kaugel sellest
ma valmistasin kõik autos 600gr kolbi sisse. ärge küsige, kui kaua see võttis.
siis 350 ml keevat vett lisasin ja hakkasin kuumutama, tilgutasin 800ml fosforhapet paariks portsjoniks ja panin 4 tunniks leekile.
segasin eritellimusel valmistatud magnetilise segistiga kuni üks tabab mu pea teibiga tagasi nad surid 3 tundi hiljem. siis panin tohutu 1kg powermeter magnetiga ja aeglaselt segasin/tahutasin viimast tundi.

ma ütlesin mans koduomanikule, et lõhn peaks olema kohanemisvõimeline.
It wasnt i mullid tõsi põhiline jääkülma lahuse, oli lekke juures custom made ball joint cone adapter. (nii beunhaze sjit) Teibitud äärmise remondi silikoon teibiga aga ikka lõhn palju, et mõjus minu mõtted.
nii pärast 4 tundi ei saanud üle 125-130C ma lõpetasin mul oli sügav lilla ülemine kiht valge boddem kiht sa nägid tõsi.
Ma puhastada ja eraldada ülemine kiht ma ei oleks pidanud tegema @, et temperatuur lõhn oli apaan plahvatus. minu auto on runed poolt lõhnaga
igatahes päev pärast metsa plekist pudel 2 leeki 1 allpool üks külgmine auru väljub a otsa minu kiire setup arvesse snow....

Jätsin mingi ikka valge lahus wite õli ujub bottem. Ma tegin ka pool kogus ekstraheerimist eetriga aga see lõppes tulekahju tegin sest minu mõistuse, et cameback koos värske õhu ma hingasin wtf on ma teen ????
mu jalad, mis valutasid nii palju, et ma vajasin leegipüüdjat oma jalgade jaoks, nii et ma loobusin!
ma teen seda kunagi kohas selle ''ohutu'' kunagi @ minu kodus ma ikka ei saa juurdepääsu. ja ma nõuan kasutada maski selle cas ma tundsin, nagu ma olin puudu pool minu brainincells
nii et ei ole nii palju kasulikku teavet, kuid ma arvan, et te lisate vett pärast hapet (või mitte fosforhapet 75) võite saavutada kõrgemaid temperatuure või kuumutada seda mush kauem. (ps ma lisasin naoh enne aurudestilleerimist) ja minu järgmine katse nende 400gr on väävelhappega ja fosforhappega.

ja üks huviline haisev piim pärast aurutamist annan seda tasuta (ex shipping) aga ma ei usu, et see on seda väärt.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@Botsauto-Dutchland

no alumine kiht on roheline ja ülemine kiht on kollane
ja pärast ülemise kihi puhastamist H2o abil on teil valge ja kollane kiht
pärast 24h on kollane kiht teie p2p
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@btcboss2022

T0R Miks te räägite sulfoonhappest, kui CAS on fosforhape? On erinevad tooted.

ok minu viga sorry ei ole normaalne kordus või redigeerimine võimalik

fosforhape töötab kõige paremini bmk soolaga . väga hea saagikusega
 

Smahk

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
15
Reaction score
0
Points
1
Mul on samuti sama probleem nagu @Costa. Esimene partii, mille ma tegin, tuli hästi välja.
2. partii tehtud suurema koguse sama suhe ,järgides samu juhiseid, samuti tükiline sade pärast jahutamist üle 30 kraadi. Keegi teab miks? Tänud
 

Attachments

  • 3PSTmBuzWJ.jpeg
    3PSTmBuzWJ.jpeg
    5 MB · Views: 188
  • zxPih7v1B6.jpeg
    zxPih7v1B6.jpeg
    4.5 MB · Views: 190

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, ma kirjutasin oma lahenduse @Costa, kuid ta ei vastanud oma tulemuse kohta. Võite proovida minu teooriat ja vastata siin.
 
View previous replies…

Smahk

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
15
Reaction score
0
Points
1
Tänan @G.Patton Proovin seda. Ja kui see osutub vees lahustuvaks soolaks. Kuidas edasi liikuda?
Ja veel üks küsimus. Järgmine, veekihi ekstraheerimine DCM-iga, kas ma hoian ülevalt või alt? Tänud!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Soolade lahustamiseks pesta tahke aine lihtsalt destilleeritud veega. Te vajate DCM-kihti, põhja. DCMi tihedus on 1,33 g/ml, vee tihedus on 1,0 g/ml.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ekstraheerisin lahustiga, kui see oli veel soe ja saagis oli hea ja tahkeid aineid ei olnud. ma arvan, et tuleb eraldada kohe pärast seda, kui see on kuumusest veidi jahtunud
 

Smahk

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
15
Reaction score
0
Points
1
Pärast DCM-i lisamist "paistab", et DCM-i peal on natuke õli. Mis paneb mind kaks korda mõtlema, ehk ma tegin midagi valesti. Sest alumise kihi värv näeb välja nagu algne vesivärv.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Okee.u on esimene, kes ärkas üles😁👍
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dcm vajub, lihtsalt ekstraheerige mittevesifaas, kus iganes see on, seda ei ole raske öelda
@Smahk
 
Top