Fenüülatsetooni (P2P) süntees bensaldehüüdist koos butanooniga

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kõik ütlevad, et sellel meetodil on puudusi. Kas keegi on selle meetodiga tõesti kunagi saanud märkimisväärset saagist?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ma kasutasin seda meetodit mitu korda. Mõnevõrra modifitseeritud. Parimad tulemused, mida ma sain, olid 30ml P2P 100ml bensaldehüüdist. Samuti tean paari inimest, kes uurisid seda reaktsiooni palju; nende parimad tulemused olid umbes 35ml P2P.

Töömeetod:

1. Metüülfenüülbutenoon valmistatakse järgmiselt: 500ml bensaldehüüdi segatakse 1000ml MEKiga. Segu jahutatakse jääga täidetud pukis umbes +5 kraadini.
2. Sellele lisatakse 35-37%-line vesilahus HCL (tuleb lisada 100g puhast HCL-i, mis vastab umbes 286ml 37%-lisele HCL-le).
3. Segage ja hoidke seda ämbris koos jääga üleöö, laske jää sulada.
4. Oodake veel 24 tundi
5. Pange see eraldussahtrisse, visake alumine kiht ära.
6. Peske tumepruun-punane segu 500 ml veega, visake vesi ära.
7. Destilleerige kõik, mis keeb alla 150 kraadi atmosfäärirõhu juures, ja visake ära
8. Destilleerige ülejäänud õli vaakumis, et saada kollast õli.

See õli tumeneb seismisel nädala jooksul.


Bayer-Villiger:
1. 100 ml eespool valmistatud õli lisatakse 300 ml jäääädikhappe ja 100 ml 50% vesinikperoksiidi segule.
2. Kuumutage ja segage seda 55 kraadi juures.
3. Kui reaktsioon algab, tõuseb temperatuur üle 55..60 (umbes 1..2 tundi): see on märk kuumutamise väljalülitamisest. Kui temperatuur tõuseb 70-ni, siis jahutage kolbi jooksva vee all veidi.
4. Segage, kuni temperatuur langeb tagasi 50..55 kraadini, seejärel lülitage küte uuesti sisse.
5. Segage ja kuumutage 6 tundi.
7. Valage segu 1 l vette, ekstraheerige 3 korda 100+100+100 ml DCMiga.
8. Destilleerige DCM ära


Seebistamine:
1. Pange Bayer-Villigeri toode eelnevast etapist kolbi, segades. Lisatakse aeglaselt
NaOH lahus (30 g NaOH, 250 ml vett, 250 ml etanooli). Aeglaselt, st tilkhaaval, umbes 3..5 tilka sekundis. Segu muutub punakas-oranžiks.

2. Lisamise lõpus peaks pH olema üle 12.
3. Segu juurde lisatakse äädikhapet (mis tahes protsentides), kuni pH on neutraalne. Segu muutub kollaseks
4. Vala see 1L vette ja ekstraheeri 3 korda 100+100+100ml DCM-iga.
5. Destilleerige DCM ja etanooli jäljed atmosfäärirõhul ära.
6. Destilleerige oma P2P vaakumis.
7. Kolbi jääb palju tõrva
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
On hea näha, et on inimesi, kellele meeldib inimesi aidata. Tänan teid väga.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Täname teid

Kui te saaksite salvestada video või fotosid, oleks meil kasu olnud
 
  • Like
Reactions: gmo

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Olen täiesti nõus. Vabandan, et minu pettumus tuleb mõnikord üsna kiiresti. Ortist, te teate, mida teete. Aitäh!
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, ma kukkusin teie meetodiga läbi! Kas ma pean 100 ml õli, 100 ml vesinikperoksiidi ja 300 ml jäääädikhappe kuumutamisel ja segamisel refluksima? Ma ei kasutanud refluksi ja ekstraheerisin tammega, alles jäi ainult tumedama värvusega alumine kiht vedelikku
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
P2P saab ka veega destilleerida, kuid see on väga aeglane. Kuid te PEATE destilleerima metüül-fenüül-nutenooni vaakumis, sest seal on märkimisväärne kogus jama ja MPB ei destilleeru veega
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kas te kasutate endiselt seda meetodit või eelistate teisi tulemuslikumaid meetodeid?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
veel kasutada. Teised meetodid nõuavad kemikaale, millele mul puudub juurdepääs. Kõige paljutõotavam on APAAN, kuid mul ei ole naatriumtsüaniidi :(
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
See on häda. Nitroetaani sünteesimine P2NP saamiseks hakkab tunduma lihtsam. Foorumis oli keegi, kes ütles, et ta sünteesib P2P kergesti selle bensaldehüüdi ja meki meetodiga suure saagisega.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Nitroetaani sünteesimine on vaevaline. Kõik meetodid, mida ma tean, on väheke jämedad ja räpased protsessid.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kui me ei näe videot Benzadehiti ja MEKi kohta, siis tundub, et see probleem ei lahene. Kas saagise määr on ebarealistlik või teevad inimesed sünteesimisel olulise vea.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Nende yld põhineb toorel P2P-l. Nad ei destilleeri seda. Põhimõtteliselt jah saate 600+ ml ow pruuni õli siin avaldatud reaktsioonist, kuid selles on ainult 250..300 ml tõelist P2P-d. Ülejäänud on kõrge keemistemperatuuriga tõrva. See reaktsioon on teada alates 2006. aastast (google "twodogs aldol") ja alates sellest ajast on seda palju uuritud. Palju parandusi ei ole tehtud.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ka nende meetod MPB valmistamiseks (esimene etapp) on samuti vale, kuna reaktsiooni lõpuleviimiseks kulub umbes 2 päeva. Vastasel juhul jääb palju reageerimata bensaldehüüdi.

Nende jäääädikhappe kogus on täiesti hullumeelne. Ma saan aru, kust see tuleb: twodogs algne meetod kasutab 1:6 MPB:GAA suhet, kuid see tuleneb sellest, et ta kasutas peroksiidi asemel naatriumperboraati ja perboraat on halvasti lahustuv. Kui te kasutate GAA/peroksiidi, võite kasutada 1:3..1:4 MPB:GAA segu. Võib olla isegi madalam, kuid reaktsioon muutub liiga eksotermiliseks.

See meetod kasutab 1:10 MPB:GAA, mis on raiskamine.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
On mõned küsimused, mida ma tahaksin küsida ja millele ma ei leia tegelikult vastust. Kas te ei pahanda, kui ma küsin?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Kindlasti on see foorum seda. Küsimuste esitamiseks
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
1 - P2P muundamine otse metamfetamiiniks on väidetavalt suurema saagikusega. Mida te sellest arvate? Millist meetodit tuleks järgida?

2 - Kui palju protsenti P2P-st saab teoreetiliselt muuta metamfetamiiniks? Kuna minu üldteadmised on P2NP kohta ja ma ei saa öelda, et ma oleksin ülemäära teadlik.

3 - Ja lõpuks, kas me võime kirjeldada rassemilisi tooteid täiesti väärtusetuks müügiks?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
1. Boorhüdriid või Al/Hg sõltuvalt P2P kogusest. Al/Hg ei nõua kuivi tingimusi, kuid see on räpane töötlus (Al-muda) ja üle 20..25g P2P laadimine on raskesti käsitletav (liiga eksotermiline). Võib teha mitu Al/Hg kolbi paralleelselt. Boorhüdriid on puhtam protseduur, kuid vesi võib yeld palju haiget teha

2. Umbes 70% molaarne. Umbes 1g saad 1g-st 1g.

3. Ma teen ainult racemic ja see on hea kraam. Rohkem eufoorilist, rohkem energiat. Racemic'i võib muuta D-meth'iks, kuid sa kaotad umbes 50%. L-methi võiks jälle racemaatiks muuta, aga see on teine lugu.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Tänan teid. Kuna P2P-sünteesi puhul on suure saagise saamine veidi tüütu, arvan, et jätkan P2NP-meetodiga, sünteesides nitroetaani. Rääkisin kellegagi, kes sünteesis nitroetaani suure reaktiivi kogusega ja ta ütles, et saavutas edukaid tulemusi. Mul oli ka võimalus näha mõned pildid. Ma ei jõua ära oodata, et jagada tulemust.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
OK, ja ma ei destilleerinud midagi. Ei MPB, atsetoksü ega minu P2P, kuid minu miinus oli see, et ma ei teinud atsetoksü seebistamist, eks. Ei, kui ma seda õigesti tegin, sain 13 g tumepunast P2P-d, mida ma pesin a'la Uncle Fester. Ma sain nii puhta P2P, et ma näen selle läbi. Annnd, see töötas minu Leuckartis formamiidiga pluss ammooniumformiaadi katalüsaatoriga ja ZnCl2-katalüsaatoriga (seda saab kasutada). Mul on parem, AlCl3-katalüsaator Leuckart, kuid ma mõtlesin, et kas ma olen teinud seda valesti. Niisiis, õige puhastusega (ma puhastasin oma atsetoksü ka, ja sain puhta väga magusalt lõhnava kollase õli. Ja, ma lugesin, et PDF, kui nad ei destilleerinud P2P ja testisid lisandeid, P2P-s oli lisandeid, kuid väga väikeses koguses.

Mul ei ole enam isegi destilleerimisaparaati, sest need odavad aparaadid, mis ma ostsin, purunevad väga kergesti. Näiteks minu magnetiline segisti läks katki, minu kuumutusmantel, esimesel nädalal, kui ma õigesti mäletan. Nii et ma pean uuesti ostma terve seadeldise. Nüüd on mul ainult erlenmeyer, purunenud klaaspulk, reflukskolonn ja kuumutusmantel. Ma purustasin ka oma 100 ml mõõtekolbi. DAMN!

Kas keegi oskab mulle nõu anda, millist aparatuuri ma pean ostma, et teha vaakum destilleerimiseks. Mul on nendes klaasides vaakum augud. Ja need maksavad 24/40 dollarit. Mida see tähendab, ma ei tea tegelikult, ma arvan, et see tähendab vaakumkogust, või mida?! :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
See oli lihtsalt minu polümeriseeritud P2P jama! Ja ma ei suutnud oma P2P-d destilleerida. Sellepärast ei töötanud minu Leuckart ühelgi korral, kui ma proovisin, ja oi poiss, ma proovisin... :)
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
kellelgi on see meetodi video?
võib mind jagada. sest minu inglise keel ei ole väga hea
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
isegi hcl on mullitatud 1,5h.Miks mitte lisada Hcl vedelikku? Miks. Kas keegi võib mulle selgitada. Tänan
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Võite kasutada vesilahust HCl. Kasutage lihtsalt 1 liitrit bensaldehüüdi 2 liitri MEKi ja arvutatud koguse 35..37% soolhapet. Iga 100 g bensaldehüüdi kohta on vaja 20 g PUHAST HCl. Nii et 1L bensaldehüüdi vajab 200g PUHAST HCl. Nüüd arvutage, kui palju vesihapet vajate.

Gaasilise HCl-ga saad natuke parema juga ja natuke vähem kõrvalsaadusi. Aga minu arvates ei tasu see eriti suures mastaabis. Samuti tuleb vesilahuse HCl puhul kasutada rohkem MEKi, muidu eraldub HCl liiga vara põhja.

"Gaas 1,5 tundi" on VALE. Sa pead gaasima, kuni sa saad 20g gaasi iga 100g bensaldehüüdi kohta. Kui kaua see võib võtta, ei tea keegi.
 
View previous replies…

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
hcl aqeuos meie riigis on odav. Kas te saate mulle kõik need viisid öelda? Me räägime Facebookis
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Bro, kuidas eraldada amfetamiini ja metsa isomeere
 
Top