Juhuslikud taastumisnipid vananevalt psühhonautilt

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Mis tunne on olla vana ja võtta ravimeid? Mis on erinev võrreldes nende võtmisega nooremana? Kas on üldse mingeid erinevusi?

Jah, on. Tegelikult, sõltuvalt kõnealusest uimastist, kaasnevad kogemuse ja vanusega üsna paljud muutused; kuid kõige ilmsem füüsiline ilming on seotud taastumisega. Taastumine on sageli palju aeglasem protsess ja mõnikord ka keerulisem. Selles postituses uuritakse ja laiendatakse neid aspekte, viidates minu enda kokkupuutele.

rich text editor image


PÜÜA OLLA FIT

Kõigepealt: ma ei ole mitte ainult piisavalt vana, et mäletada The Beatlesi, vaid ma ise manustasin 182 erinevat uimastit ajavahemikus 2008-2023. Nagu paljud teist teavad, kirjutasin selle aja jooksul The Drug Users Bible.

Olin siiski korralikus vormis, vaatamata sellele, et olin istuvas eluviisis ja veetsin suurema osa päevast arvutis kirjutades. Esimese 10 aasta jooksul, kui ma ei olnud ekspeditsioonil, käisin igal hommikul kohalikus ujulas, et läbida kaheksa pikkust pikkust, ning seejärel tegin erinevaid venitusi, et hoida oma vananevat keha paindlikuna ja tugevana (lol). Kui bassein COVIDi tõttu suleti, pidin kohanema, kõndides selle asemel iga päev tund või kaks. Ma kaotasin kaalu ja muutusin tublimaks ning usun, et paranenud füüsiline vorm aitas säilitada mu uimastite tarvitamise elustiili.

FÜÜSILINE TAASTUMINE

Otse antud teema juurde; kõndimine on eriti hea taastumiseks pärast rasket seanssi teatud uimastitega. See soodustab vereringet, aitab seedimist, soodustab paremat magamist ja tekitab terve rea muid seonduvaid eeliseid.

Minu jaoks oli see eriti märgatav kiiruse puhul, kuid see kehtis ka paljude teiste uimastite, sealhulgas mefedrooni, metamfetamiini ja MDMA puhul.

Sessioonist taastumine peaks ideaalis olema eelnevalt planeeritud (vaadake rollsafe.org). Tavaliselt mainitud taastumisvahendid on järgmised:
  • Üldine re-hüdratsioon
  • Apelsini/ puuviljamahla joomine
  • Tervislik toitumine, sealhulgas toit/joogid, mis sisaldavad elektrolüüte.
  • toidulisandite hoolikas kasutamine
  • Palju puhkust / lõõgastumist ja duši all käimist.
Uni on teine: magada nii palju kui võimalik. Kui on olnud eriti ülemäärane joomine, olen mõnikord kasutanud sobivat uneaega.

Mõned inimesed soovitavad kanepit, et leevendada ebamugavustunnet ja stimuleerida söögiisu. Jah, ma olen aeg-ajalt seda kursust võtnud ja tavaliselt leidsin, et sellest on abi (jällegi sõltuvalt sellest, millisest uimastist ma taastun).

VAIMNE TAASTUMINE

See on oluline: aitab teadvustada, et mõne päeva jooksul võib elu olla narkokogemuse järelmõjudest värvitud. Kõik võib tunduda süngemana kui varem. Võib tekkida tõeline depressioonitunne. Rasketel juhtudel võite isegi muutuda ahastatuks ja aeg-ajalt võib tekkida tahtmine nutma hakata. Jah; kogu teie eksistents võib tunduda täiesti sittana.

rich text editor image


Mis võib selle puhul aidata, välja arvatud ülaltoodud praktilised füüsilised sammud?

Kindlasti aitab teadmine, miks see juhtub (narkootikum): põhimõtteliselt teadmine, et see läheb üle. Üks trikk on keskenduda 72 või 96 tundi ettepoole jäävale ajahetkele: mõista, et sel hetkel olete üldiselt õnnelikum. Sa pead lihtsalt need päevad üle elama. See on vaimne harjutus, kuid eesmärgi olemasolu võib tõesti aidata.

BTW: Üks asi, mida te ei tee, on suunduda tagasi sama (või sarnase) ravimi juurde.

Ma väldiksin ka tõsiste eluotsuste tegemist, kui teie meeleolu on kunstlikult madal. Kui teil on võimalik, lükake midagi sellist edasi, kuni olete täielikult taastunud. Võtke seda nõuannet tõsiselt.

Lõpetuseks, kui vajate emotsionaalset või muud sarnast tuge, ärge kõhkle seda otsima. Jagatud probleem ei ole justkui poolitatud probleem, kuid mõnel inimesel on sellest abi.

HOOLITSEGE ENDA EEST

Üldiselt taastub noor terve keha tõenäoliselt füüsilistest probleemidest kiiremini kui vana terve keha, ja see kehtib kindlasti ka uimastite kohta. Õnneks olen leidnud, et kõik ülaltoodud soovitused kehtivad vanusest sõltumata. Vanuse kasvades võtab see lihtsalt kauem aega ja valud on ilmsemad.

Kui olete vana, siis hoolitsege veidi rohkem enda eest ning valmistuge ette ja arvestage karmimaid järelmõjusid ja pikemat taastumisperioodi.

Ma lõpetan siiski positiivse noodiga, nii et veeretage trumme: siit tulevad head uudised... narkootikumid ei lakka olemast lõbusad, kui olete vana.

.

PS: ÄRGE UNUSTAGE KA KAHJUDE VÄHENDAMIST

Lisateavet narkootikumide kasutajate piibli kohta leiate Amazonist või laadige alla tasuta PDF-versioon Breaking Bad Chemical Library'st, siit: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
SINU KASUTAB RAVIMITE KASUTAMISE RAAMATU???? ma olen lowkey tohutu fänn. haiii!!! ^_^

great writeup btw!!! ma olen veel noorem ja ei kavatse lähiajal loobuda, aga ma leian, et see on kasulik
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Süüdi nagu süüdi, m'lud. Mul on hea meel, et see teile meeldib. :)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@DMTrott Tänan teid teie aja ja nõuannete eest.
Ka mina kui vananev psühhonaud, ei tahaks ma pigem mõnda neist asjadest raskelt õppida, kui ma ei pea seda tegema. Ma olen kuulnud nõuandeid ja saanud näpunäiteid metamfetamiini kasutamise kohta tweakeritelt 10 aastat enne, kui ma seda kasutusse võtsin. Asjad nagu... "Isegi kui sa ei saa magada, lamades ja sulgedes silmad veidi aega pimedas, vaikses kohas võib teha imet, et säilitada / kestma ..võimeline läbima ja ellu jääma."
Olles ärkvel 3/4/5 päeva korraga, käies samal ajal kogu aeg tööl, tehes füüsilist tööd, õues, maastikuehitajana - sa pead tõesti oskama säilitada/kannatada ja enda eest hoolitseda. Kuidas optimeerida taastumist. Ma ei tea, kuidas ma ei saanud kuumarabandust või midagi sellist, kui ma mõnel neist suvepäevadest distantsi läbisin. Ma olin hiljuti 4 päeva üleval ja ma sain vaevu hakkama, ja ma isegi ei tööta hetkel...., nii et see näitab, kui palju minu "uimastitehnika" tase on langenud. "Olümpiatasandi uimastitehnika", nagu mulle meeldib öelda... jätke see professionaalidele. Ärge proovige seda kodus!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Armastage seda! Aitäh mees!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Pole midagi väärtuslikumat kui kogemused, mida antakse edasi. Mul on hea meel, et te olete meiega, härra DMTrott.
 
Top