Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
@G.Patton Ma usun, et üks selle sünteesi (ja algse roodiumiartikli) joonistatud vaheühendustest on vale.

(3), amfetamiin-formaldehüüdi imiini vaheühendi kujutis omab sama struktuuri kui fenüülatsetoon-metüülamiini imiin, mida võib näha mujalgi

see ei tundu mulle õige kahel põhjusel: esiteks, joonistades imiini moodustumise standardmehhanismi substraadil, tekib imiin, milles kaksikside on N ja metüülrühmaks pidava metüülrühma vahel metamfetamiinil, mitte aga N ja alfa-süsiniku vahel nagu loetletud struktuuris. ja mõelge järele: kaksikside tekib, kui amiini üksikpaar lööb formaldehüüdi hapnikul moodustatud vee kui lahkumisrühma välja, mis peab toimuma formaldehüüdi (metüülrühmaks pidava) poolel.

teiseks, süntees on teatatud stereospetsiifiliseks lähtesubstraadi alusel. st d-amfi redutseerimisel saadakse d-meth ja sama ka l-isomeeri puhul. struktuur, nagu on näidatud (3), ei oma kiraalseid keskusi ja selle redutseerimine on samaväärne fenüülatsetooni standardse reduktiivse aminatsiooniga, mille tulemuseks on rassemiline toode. minu poolt esitatud vaheproduktide kavandatud struktuur omab kiraalset keskust, mis oleks sama, mis lähtematerjalil, ja seega vastaks reaktsiooni täheldatud stereospetsiifilisusele.

kui mul on õigus, siis see klaariks teemas varem esitatud küsimused seoses reaktsiooni stereospetsiifilisusega. kui ma olen kuskil viga teinud, siis palun vabandust, kuid mind huvitas, miks mitte-kiraalse (3) redutseerimine viib mitte-rakkeemilise segu produktideni, kui kasutatakse mitte-rakkeemilist amfetamiini lähtematerjali.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Esiteks on a-süsinikul suurem elektrontihedus kui metüülsüsinikul. Tüüpiline mehhanism viib sellise vahepealse (peidetud Breaking Bad vesimärgi alla, sry):
MEbZ1GwD3P

Teiseks, kas teil on mingeid usaldusväärseid andmeid selle sünteesi stereospetsiifilise tulemuse kohta?
 
View previous replies…

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
roodium on viga, kaksiksidet ei ole, vt allpool toodud näide bensaldehüüdiga
 

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
roodium on viga, kaksiksidet ei ole, vt allpool toodud näide bensaldehüüdiga
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Tere keemikud, kokad, õiguskaitseametnikud ja kõik teised inimesed, kes tunnevad huvi salajase uimastisünteesi vastu,
Kas kellelgi õnnestus see monometülatsioon edukalt lõpule viia ja kas ta võiks jagada oma näpunäiteid ja saagist?
Olen mitu korda proovinud, kuid mitte kunagi edukalt. Viimane kord, kui ma proovisin, võtsin toores amfetamiini freebase sünteesist, lisasin tohutu liigse paraformaldehüüdi aq lahuse ja molaarse koguse nabh4, siis ive pani selle segamiseks mitu tundi. Monometüülimine nabh4 kaudu ei ole kirjeldatud Erowidi mitmete viiside hulgas, kuid pärast monometüülimise uurimist teaduskirjanduses olen aru saanud, et see peaks toimima ja ill lihtsalt yolo proovib seda. Tulemus oli muidugi ebaõnnestunud, mul ei õnnestunud amfetamiini monometüleerida metamfetamiiniks.
Pärast hapestamist jäi mulle valge kristallilise tahke aine segu, mis enamasti ei lahustunud isopropüülalkoholis. Oletan, et see oli kas liigne paraformaldehüüd, reageerimata amfetamiin või intermidaat (tlc ei tehtud, seega ei saa ma seda kinnitada). Sellegipoolest oli väike kogus alkoholis lahustuv, ja pärast ümberkristalliseerimist ja selle panemist minu sõprade crack-piibu (lol im ei riku oma) HOM! See on tema! Kõigi stimulantide kuninganna!
Minu eksperimendi järeldus on järgmine:
1/ 10g toores amf freebase ja muud kemikaalid kadunud
2/ umbes üks tabamus racemic meth piibust
Kas kellelgi on nõuandeid minu järgmise katse jaoks või kommentaare minu väärtuslikule?
Minu ideed on järgmised: Liigne nabh4? Vähem paraformaldehüüdi? Soojus? Rohkem aega? Puhastada esmalt toores amfofreebaas? Või äkki läks hästi, aga saagis on sitt? Ka id tahaks proovida ühte meetodit täpselt nii nagu Erowidil kirjeldatud.

Ootan huviga teie teadmisi!
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Miks te kasutasite paraformaldehüüdi? IMO hüdrolüüsiti ja taandati koheselt NaBH4 abil. Või hüdroliseeriti NaBH4 vesilahuses enne, kui tal oli võimalus midagi muud kui vesinikku redutseerida.
Proovige formaldehüüdi lahusest (mitte paraformaldehüüdist) ja amf. vabalahusest eelnevalt vähemalt paar tundi alkohoolses lahuses imiini moodustada, alles siis redutseerida? Või proovige imiini redutseerimiseks kasutada kohapeal moodustatud triatsetoksüborohüdriidi? Leidke internetist mõned preparatiivsed meetodid, kus Na(AcO)3BH kasutatakse imiinide selektiivseks redutseerimiseks, et paremini mõista, mida teha.
Kas amf ja formaldehüüd moodustavad mingeid polümeere, mis on sarnased "fenool-formaldehüüdi vaikudega"? Kui mitte, siis peaks see reaktsioon olema üsna lihtne - ma arvan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
NaBH4 reageerib veega, eeldan, et see on teie ebaõnnestumise põhjus. Proovige Al/Hg-ga.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ohh 😯 😯 😮 😮 😮 😯 😯 😮 😯 Ma mõtlesin seda, ja pärast ma olen mõelnud nahh see on jama, kuid sa postitasid siia täpse retsepti kirjeldada! Wow 😳
Respekt kuulub teile!
Ja respekt ka teiste asjade eest, mida sa juba siia postitasid
 
Top