Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ma ei tea, mis läks valesti, kuid ma kaotasin peaaegu 20 g puhast amfetamiini , ma proovisin neutraliseerida seda NaOH-ga ja ekstrakti petrooleetriga midagi ei jäänud aurustumisel , proovisin uuesti DCM-ga jälle midagi ei jäänud aurustumisel , poisid keegi proovinud seda meetodit , kui keegi läheb proovida kasutada väikest kogust ....
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20gram on palju, ma arvan, et teil on vaja rohkem harjutada, kuid doint kaotada veel 20gram mate, võite alustada 1gram skaala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ma proovisin sellega 4-5 korda, nii et ma kaotasin kokku 20 gm.
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3

Ma ei mõista happe-aluse ekstraheerimise 6. sammu. Me peaksime tegema lahuse leeliseliseks ja ekstraheerima, kuid esmalt lisame happe. Miks ma palun eksperdil seda sammu mulle selgitada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, kasutage palun avalikus postituses Eng keelt.
Metamfetamiini ekstraheerimiseks.
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Vabandage, kas ma eksin sõnumi avaldamisel? Ma ei tahtnud ärritada, kuid tahtsin jagada oma häält eksperdiga, et mõista selle sünteesi väljavõtte mõtet
 

Raxd

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas sama põhimõtet saab kasutada MDMA jaoks MDA vabast baasist ? Kui formaldehüüdi lahus on veepõhine,oleks see probleem ? Ja kui jah , siis lahendaks veesisalduse tasakaalustamatuse lisamine rohkem veevaba EtOH ?
 

Wael

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma arvan, et vesi ei mõjuta reaktsiooni. Oluline on, et formaldehüüd oleks kõrge puhtusastmega ja et selle kontsentratsioon oleks 40% või 37%.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Koos amalgaami asendamisega LAH-ga, Erowidi lehel, mis on seotud selle teemaga. Tech 3 on minu arvates Shulgin, kasutades sipelghapet ja LAH-i THF-is MDA-l MDMA-le.
Kas MDA asemel võib kasutada D-amfi, et toota D-metüülprodukt, kasutades sipelghappe protseduuri?
 

oneimone

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2023
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Raney niklit võib kasutada al/hg amalgaami asemel? alati probleemiks kuradi elavhõbe
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kas p2p-st ja ammoniaagist moodustuvat imiini oleks võimalik metüülida ka ch3cl-iga, et saada metamfetamiini?
C8LRl0bMiZ
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
View previous replies…

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
kumba imiini ei ole olemas, kas 1. või 2., sest ma lugesin reduktiivse aminatsiooni/alküülimise kohta erowidist ja seal näidatakse neid imiine?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma rääkisin esimesest. See teema teise sünteesi kohta. Tehke uus teema, kui soovite seda teemat arutada.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
kui te ei saa metüülitud imiini ma arvan, et see on väärtusetu
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Kas sama põhimõtet saab kasutada 6MAPB/5MAPB-st 6APB/5APB-le ?
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
@G.Patton Ma usun, et üks selle sünteesi (ja algse roodiumiartikli) joonistatud vaheühendustest on vale.

(3), amfetamiin-formaldehüüdi imiini vaheühendi kujutis omab sama struktuuri kui fenüülatsetoon-metüülamiini imiin, mida võib näha mujalgi

see ei tundu mulle õige kahel põhjusel: esiteks, joonistades imiini moodustumise standardmehhanismi substraadil, tekib imiin, milles kaksikside on N ja metüülrühmaks pidava metüülrühma vahel metamfetamiinil, mitte aga N ja alfa-süsiniku vahel nagu loetletud struktuuris. ja mõelge järele: kaksikside tekib, kui amiini üksikpaar lööb formaldehüüdi hapnikul moodustatud vee kui lahkumisrühma välja, mis peab toimuma formaldehüüdi (metüülrühmaks pidava) poolel.

teiseks, süntees on teatatud stereospetsiifiliseks lähtesubstraadi alusel. st d-amfi redutseerimisel saadakse d-meth ja sama ka l-isomeeri puhul. struktuur, nagu on näidatud (3), ei oma kiraalseid keskusi ja selle redutseerimine on samaväärne fenüülatsetooni standardse reduktiivse aminatsiooniga, mille tulemuseks on rassemiline toode. minu poolt esitatud vaheproduktide kavandatud struktuur omab kiraalset keskust, mis oleks sama, mis lähtematerjalil, ja seega vastaks reaktsiooni täheldatud stereospetsiifilisusele.

kui mul on õigus, siis see klaariks teemas varem esitatud küsimused seoses reaktsiooni stereospetsiifilisusega. kui ma olen kuskil viga teinud, siis palun vabandust, kuid mind huvitas, miks mitte-kiraalse (3) redutseerimine viib mitte-rakkeemilise segu produktideni, kui kasutatakse mitte-rakkeemilist amfetamiini lähtematerjali.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Esiteks on a-süsinikul suurem elektrontihedus kui metüülsüsinikul. Tüüpiline mehhanism viib sellise vahepealse (peidetud Breaking Bad vesimärgi alla, sry):
MEbZ1GwD3P

Teiseks, kas teil on mingeid usaldusväärseid andmeid selle sünteesi stereospetsiifilise tulemuse kohta?
 
View previous replies…

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nagu te ütlesite, ei näe ma pildil oleva logo tõttu mehhanismi lõpptoodet, kuid mehhanismi skeemi järgi tundub, et N ja süsiniku C1 vahel moodustub kaksikside. Kui minu oletus pildi kohta on õige, siis teie esitatud pilt toetab minu hüpoteesi, et amfetamiini ja formaldehüüdi vahelises reaktsioonis tekib imiini vaheühenduses kaksikside N ja metüülsüsiniku vahel ning EI N ja alfa-süsiniku vahel.

Kui teie poolt esitatud mehhanismi pildil on midagi muud varjatud logo all, siis palun saatke link, kus ma saan näha skeemi ilma logota, sest ma tahaksin seda näha, aga see näib siiski toetavat seda, mida ma varem ütlesin.

Samas ei ole minu mehhaaniline arusaamine tipptasemel ja kindlasti puudub mul asjatundlikkus. Kas teil on aimu, kuidas saab ülaltoodud mehhanismi abil tekitada N ja alfa-süsiniku vahel kaksiksideme, arvestades, et H2O lahkumisrühma moodustav O on seotud formaldehüüdi C1-süsiniku külge, mis on esitatud mehhanismi skeemil?

Mis puutub "usaldusväärsetesse andmetesse" stereospetsiifilisuse kohta, siis mul ei ole muid andmeid kui see, et algses Rhodiumi artiklis väidetakse, et süntees on stereospetsiifiline, nagu üks teine liige ütles teema alguses vastuste 1. leheküljel, siin: https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/amphetamine.methylation.html.

Ülaltoodud artiklis väidetakse, et imiini moodustamine d-amfetamiiniga ja redutseerimine annab d-metamfetamiini. Arvestades, et praegu näidatud struktuur (3) on identne fenüülatsetoon-metüülamiini imiiniga, mille redutseerimisel saadakse raseemiline toode, on selge, et üks neist kahest peab olema vale, või?

Kas amfetamiin-formaldehüüdi imiin erineb fenüülatsetoon-metüülamiini imiinist või ei ole reaktsioon stereospetsiifiline, nagu on märgitud Rhodium'i allikas.

Keegi, kellel on piisavad vahendid, võiks ehk katsetada reaktsiooni erinevate amfetamiini optiliste segudega ja teatada sellest, kuid ma ei suuda neid andmeid koguda.

Tänan teid vastuste eest.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Kahjuks ei saa ma pildi põhjal ikka veel aru, kuidas tekib amfetamiini ja formaldehüüdi reaktsioonist struktuur (3). Teie pildil on näha metüülamiini ründavat atsetooni, mis on palju analoogsem fenüülatsetoon-metüülamiini imiini moodustumisele kui minu arvates amfetamiini ja formaldehüüdi imiini moodustumisele, kuigi neil on sama mehhanism. Ma ei saa aru, kuidas moodustub meie puhul kaksikside C2-ga, kui see peab moodustuma C1-ga, et käivitada H2O lahkuv rühm, mis on seotud C1-ga (formaldehüüdi süsinik, millest saab metüülrühma süsinik).

Ma soovitan teil joonistada välja nii fenüülatsetoon-metüülamiini kui ka amfetamiini-formaldehüüdi imiini moodustumise täielikud mehhanismid, et võrrelda ja veenduda ise. Võib-olla ma teen elementaarse vea, aga kui ma seda teen, siis saan paberil kaks erinevat toodet. Et need tooted oleksid identsed, peab pärast H2O lahkuva rühma kaotamist olema mingi samm, kus N-i kaksikside nihkub C2-lt alfa-süsinikule, mida standardne imiini moodustumise mehhanism ei näita, kuid võib-olla on see samm see, mida ma ei ole tähele pannud.

Ma loodan, et te saate vähemalt nõustuda, et kas antud imiini (3) struktuur on vale või et süntees ei ole stereoselektiivne.
 

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
roodium on viga, kaksiksidet ei ole, vt allpool toodud näide bensaldehüüdiga
 
Top