Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

Wallpaper

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas elavhõbedakloriidi võib kasutada Will?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma ei võta seda kahtluse alla :). Me oleme siin selleks, et üksteist teabega aidata. Kuna ma ei ole seda muundamist (ei racemilisest ega D-amfetamiinist) proovinud, siis võin tugineda ainult Rhodium`s märkustele kohta


Mina kasutaksin muide lihtsalt ratseemilist amfetamiini, sest metamfetamiini saab lahutada samade meetoditega kui amfetamiini ja miks riskida väärtusliku D-isomeeriga, kui lõpptulemus ei ole teada.

`Formaldehüüd ja alumiiniumamalgaam`
N-metüül-amfetamiini valmistati vastava amfetamiini reageerimisel formaldehüüdiga ja redutseerimisel happe puudumisel. Nii redutseeriti 1 mooli amfetamiini vababaasi (136 g) ja 1 mooli vesialuselise formaldehüüdi (81 ml 37% või 75 ml 40%) segu 350 ml alkoholis ja alumiiniumamalgaami ülejäägis mitu tundi, lisati vett, alumiiniumhüdroksiid filtreeriti, lahus hapestati ja aurustati ning vababaas eraldati leelise abil, saades fenüül-N-metüülisopropüülamiini, mis muudeti hüdrokloriidiks, mp 140 °C. Seejuures saadi N-metüülisopropüülamiini, mis oli ümber ehitatud hüdrokloriidiks. Samamoodi anti 70 g d-amfetamiini alumiiniumi ja 1 mooli formaldehüüdi alkoholiga d-metamfetamiini, mis muudeti fosfaatsoolaks. 1-fenüül-2-aminopropanool andis sarnaselt efedriini.
(Rõhutus minu poolt.)

Igatahes, ma kutsun ikka veel kedagi välja, kes on seda sünteesi tegelikult proovinud ja kellel on sellega reaalsed kogemused. Ma kavatsen seda mingil hetkel proovida, kuid oleks olnud hea teada, et see tõesti toimib, enne kui ohverdan palju materjali ja aega. Teine võimalus on alustada P2NP-st, mis redutseeritakse imiiniks ja seejärel hüdrolüüsitakse happelises keskkonnas P2P-ks, kuid see hõlmab seejärel P2P täiendavat aminatsiooni metüülamiiniga, mis on minu arvates liigne, kuna see on juba toimunud (pärast bensaldehüüdi kondenseerimist nitroetaaniga). Meetod, mida ma kasutaksin, nõuab ka üsna palju äädikhapet, et redutseerida nt rauakatalüsaatoril, seejärel hüdrolüüsida happega. Kui keegi pole seda proovinud, siis teen võrdluse ja annan foorumlastele teada.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tore, see on see, mida me tahame näha dood
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ärge kiirustage palun, me postitame p2np => p2p videosünteesi paari nädala pärast.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lahe. Ma ootan siis ära ja lasen ekspertidel üksikasjad/puudujäägid välja selgitada. Tänan Patton
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere kõigile,

Nii et minu jaoks on nüüd aeg liikuda edasi oma edusammudes ja hakata vaatama kristallmetamfetamiini (ICE) tootmist, mul ei ole huvi "tavaliste" metamfetamiinide vastu.

Nii et lubage mul alustada sammu postitamisega ja minu küsimuste esitamisega, ma oleksin tänulik igaühe asjatundliku sisendi eest.

Samm:

  1. Te peate saama 1 mooli amfetamiini vaba (1) aluse, lisades oma amfetamiini soola 20% NaOH vesilahusele pH 12. Segage seda 15 min ja ekstraheerige amfetamiini vaba alus DCM või petrolium eetriga 3 x 75 mL.
    Küsimus: Siin on öeldud, et amfetamiini vaba alus ja seejärel sool, kas see tähendab vababaasi nagu amfetamiiniõli või kuiva amfetamiini, kui ma peaksin arvama, siis tähendab see amfetamiini sulfaati.

  2. Valmistage Al amalgaam. Amalgaami valmistamiseks tuleb kasutada umbes ~70 g Al-fooliumi ja 1,62 g elavhõbe(II)nitraati (Hg(NO3)2), nagu on kirjeldatud järgmises teemas.
    K: Siin ei ole küsimust.

  3. 1 mooli amfetamiini freebaasi (136 g) ja 1 mooli vesialuselise formaldehüüdi (2) (81 mL 37% või 75 mL 40%) segu 350 mL EtOH (etanool) 5 L ümarpõhjalises kolvis koos tagasivoolukondensaatoriga ja eelnevalt valmistatud alumiiniumamalgaami ülejäägiga.
    Küsimus: Etapi 1 ekstrakt valatakse 5L ümarpõhjalisse kolbi koos 81mL 37%-lise vesialuselise formaldehüüdi ja 350mL EtOH ning alumiiniumamalgaamiga?


  4. Imiin (3) redutseeriti umbes kaks tundi, et hoida reaktsioonitemperatuur alla ~50-60 °C. Kui reaktsioon muutub liiga ägedaks, tuleb rakendada jahutamist.
    K: Sammu 3 reaktsioon segatakse kas peapealse segisti või magnetilise segisti abil koos jahutiga, et hoida reaktsioonimassi temperatuur alla 60c
    .

  5. Reaktsioonimassile lisatakse 1 L jahutatud destilleeritud vett, alumiiniumhüdroksiid filtreeritakse ära.
    K: Reaktsiooni lisame 1L külma vett ja kasutame filtriga buchneri lehtrit, et seda alumiiniumijääkidest puhastada?


  6. Reaktsioonimass ekstraheeritakse DCM-i või petrooleetriga 3 x 75 mL. Ekstraktid töödeldakse 20 % HCl-ga pH-ni 3. Filtreerimisel saadud veekiht leelestatakse 20 % NaOH aq-ga pH-ni 12 ja ekstraheeritakse DCM või petrolium eetriga 3 x 75 mL. Orgaanilised kihid koos metamfetamiiniga (4) ühendatakse, kontsentreeritakse vaakumis ja kuivatatakse veevaba Na2SO4 või MgSO4 kohal.
    K
    : Ma ei saa sellest üldse aru, see on mulle väga ebaselge.

    Ma saan aru, et siin peaks olema kaks erinevat kihti. Nii et ma arvan, et alates 5. sammust, kui me lisame külma vett ja filtreerime reaktsiooni alumiiniumi jääkidest. See jaguneb kaheks kihiks. Üks orgaaniline ja üks veega, vesikiht.

    Orgaaniline kiht ekstraheeritakse DCM-iga 3 x 75mL ja seejärel töödeldakse 20% HCl-ga pH3-ni

    Vesikiht (veekiht) töödeldakse 20% NaoH-ga pH 12-ni ja seejärel ekstraheeritakse DCM-iga 3 x 75mL.

    Pärast mõlema kihi ekstraheerimist ja töötlemist ühendatakse need, kontsentreeritakse vaakumis (valikuline) ja kuivatatakse Na2SO4 abil.

    Kui ma ei eksi, siis selles etapis saame me metamfetamiini vababaasi (meta-õli)?


  7. Metamfetamiinvesinikkloriidi valmistamine toimub kuiva HCl gaasiga läbi orgaanilise kihi. Sademe filtreeritakse ära imufiltreerimise teel, kuivatatakse. Samuti saab kasvatada Ice metamfetamiini järgmiste meetoditega.
    Küsimus: Ma ei saa sellest üldse aru, see on mulle väga ebaselge.

    Kui ma ei eksi, siis see on samm, kus me kristalliseerime metamfetamiini vababaasi (met-õli) metamfetamiiniks?


    Oleksin tänulik teie panuse ja teadmiste eest minu küsimuse kohta.


    Lugupidamisega


    PS: Kas admin palun teha see süntees kleepuvaks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
1. Te peate saama amfavaba baasi (amfavaba õli). Te lisate 1 mooli soola 20%-lise aq NaOH lahusele ...
3. >81mL 37% vesialuselist formaldehüüdi ja 350mL EtOH-d .
Need peavad olema juba ühendatud
4. +
5. +
6. >Orgaaniline kiht ekstraheeritakse DCM-iga 3 x 75mL ja seejärel töödeldakse 20% HCl-ga pH3-ni.
Kogu segu ekstraheeritakse DCM-iga. Pärast seda ekstraheerimist saadakse vesikiht, mis tuleb leelestada pH 12-ni ja uuesti ekstraheerida. Seejärel tuleb mõlemad DCM-ekstraktid (mis sisaldavad Meth) ühendada, kuivatada kuivatusainega ja lahusti destilleerida. Saadakse metamf-õli.

7. On kaks võimalust. Esimene, te blokeerite HCl gaasi ja saate ratseemilist amfetamiinvesinikkloriidi. Teine, te eraldate D-methi l- või d-viinhappega ja saate suured metamfetamiini killud.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Järjekordne küsimus, 2. samm.

Kas NaBH4 või LiAlH4 võib asendada Al/Hg?

Kui jah, siis milline on selle sünteesi asenduskaal, 70g?

Parimate soovidega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et jah, 1-1,2 molaarne ülejääk on okei. Kust sa võtsid 70g?

Edit: sain aru, kust sa selle võtsid.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma lihtsalt teen seda sünteesi 3 mooliga ja 3,6 mooliga NaBH4i asendades amalgaami ja külmas atmosfääris nagu teised NaBH4i redutseerimine tundub hetkel ok homme ma uuendan lõpptulemust, mida ma jätsin segades nüüd.
Punktis kuus pean ma orgaanilise kihi ekstraheerima enne seda HCl-ga PH3-ni ja hiljem basifitseerima veekihi ekstraheerimiseks?
Miks esimene ekstraheerimine tehakse enne happega töötlemist?Ja miks teha see happeks, kui seda uuesti ei ekstraheerita?
Kas ei ole parem kogu segu baasiliseks muuta ja ekstraheerida üks kord? Või kui üks osa on parem ekstraheerida seda happes tuleks teha pärast ravida seda mitte enne ma arvan, et ei?
Kummaline protsess punktis 6.
Minu formool 40% oli metanooli lahuses sellisel juhul ei pea ma seda kuivatama NaBH4 reaktsiooni jaoks, kui teie lahus on veega, siis peaksite selle kuivatama sulfaadiga, kui soovite kasutada NaBH4 reduktsiooni.
Tänan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest.
On happe-aluse ekstraheerimine: peate tegema pH3, ekstraheerima. Seejärel teha leeliseline pH ja ekstraheerida see uuesti. Ekstraktid (orgaaniline kiht) ühendatakse.
mida sa mõtled? See on tüüpiline happe-aluse ekstraheerimine. Selle protseduuri teooriast saate lugeda minu teemast Ekstraheerimine.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Hei Patton, ma ei saa veevaba elavhõbe(II)nitraati, kust ma olen pärit, kuid ma saan elavhõbe(II)nitraatmonohüdraati, (Hg(NO3)2).H2O. Ma lugesin, et alumiiniumamalgaami kokkuvõttes on vesi vajalik. Kas see tähendab, et monohüdraatversiooni on võimalik kasutada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jah, jaatavalt. Te peate loendama Hg(NO3)2*H2O koguse vastavalt Hg(NO3)2 molaarsele suhtele.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Tere, kas ma võin kasutada elavhõbeda ii-kloriidi nitraadi asemel?
Lihtsalt umbes... kui palju Meth saab teha 100g od Amph?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jah, mis tahes vees lahustuv elavhõbedasool on hea
See on hea saagisega, ei saa teile täpselt öelda, kuid see on hea, üle 50% kindlasti
 

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Mul on ainult paraformaldehüüdi, kuidas reguleerida vesilahuse suhet? Tänan teid
 
Top