Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ma ei tea, mis läks valesti, kuid ma kaotasin peaaegu 20 g puhast amfetamiini , ma proovisin neutraliseerida seda NaOH-ga ja ekstrakti petrooleetriga midagi ei jäänud aurustumisel , proovisin uuesti DCM-ga jälle midagi ei jäänud aurustumisel , poisid keegi proovinud seda meetodit , kui keegi läheb proovida kasutada väikest kogust ....
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
viitate te sünteesi esimesele etapile?

kui teil ei õnnestu amfetamiini soola muundamine vababaasiks, peate õppima keemia põhioskusi. proovige orgaanilise keemia õpikut, samuti praktilise/katsetusliku orgaanilise keemia käsiraamatut.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20gram on palju, ma arvan, et teil on vaja rohkem harjutada, kuid doint kaotada veel 20gram mate, võite alustada 1gram skaala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ma proovisin sellega 4-5 korda, nii et ma kaotasin kokku 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vabandust, kuid minu jaoks on ikka veel täiesti ebaselge...

Meil on mingi hall koor, milles on natuke alumiiniumhüdroksiidi tahkeid aineid. Ma usun, et meil on selles massis segu toorest vabapõhjast met, mis on orgaaniline kiht ja natuke veekihti (võib-olla neid ei ole lihtne eraldada). Siis lisame palju vett (võib-olla meie massi tiheduse vähendamiseks).
Aga ikkagi - nagu ma aru saan, on meil orgaaniline kiht üleval ja veekiht põhjas.
Kui me filtreerime selle mõnest tahkest ainest, on meil ikka veel kaks kihti - orgaaniline üleval ja vesi põhjas. Orgaaniline kiht peaks sisaldama meie toodet.
Seejärel hapestame selle massi hcl-ga ph3-ni, mis muudab orgaanilises kihis sisalduva toormetalli hcl-ks, mis peaks minema veekihti.
Kuid meil on ikkagi kaks kihti. mida täpselt me juba ekstraheerime dcm abil.
Dcm läheb põhja alla veekihi, kuid kui ph on 3, ei anna veekiht ikkagi metüülhkl tagasi.
Nii et nüüd on meil 3 kihti. Ülemine orgaaniline, kus põrgu teab mis sees, teine veekiht met hcl ja alumine dcm kiht millega?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mul on mõned küsimused, mis vajavad vastuseid, ja vastutasuks avaldan tasuta mõned olulised andmed amfetamiinide ja nende lähteainete kohta, mis sellel veebisaidil puuduvad pärast järgmise katse lõpuleviimist.
1. Kas D-amfetamiinvesinikkloriidkristalle võib müüa ja suitsetada kui Ice? (Ice viitab D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallidele. kui nende vahel ei ole suurt erinevust funktsioonis, kavatsen ma otse deklareerida, et D-amfetamiinvesinikkloriidkristallid on D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallid).
2. Kas D-amfetamiinvesinikkloriidkristallide ja D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallide põlemise ja pihustamise suitsukontsentratsioonid/õhud on ühesugused?
3.Millegipärast ei saa ma ise metamfetamiini suitsetada, aga kas keegi oskab öelda, kuidas täpselt peaks metamfetamiin lõhnama? Olen lõhnanud puhast amfetamiinvesinikkloriidipulbrit ja see lõhnab nagu loorberi- või jõhvikalõhn, mis on kombineeritud rohtse taimemahla lõhnaga. Kui seda kuumutada ja pihustada, lõhnab see natuke kummaliselt, kuid selle järelmaitse paneb mind mõistma, miks ICE-d kutsutakse "sealihaks". Kas see lõhn on õige?
4. Ma tean, et D-amfetamiin on sama annuse puhul vähem tõhus kui D-metamfetamiin, kuid kui palju nõrgem on see D-metamfetamiinist? Näiteks, kas see vastab 75% või 70% D-metamfetamiinile sama annuse juures?" Kas kuumutatud pihustamise inhalatsiooni korral on oluline erinevus isiklikes subjektiivsetes kogemustes?
5. Arvestades, et turul müüdav ICE ei ole tegelikult puhas D-metamfetamiin, segavad edasimüüjad mõned "abiained" sisse, et suurendada kaalu ja suurendada kasumit. Selle tulemusel on kaubanduses saadaoleva ICE toime halvem kui puhas D-metamfetamiin samas annuses. nii et ma arvan, et see peaks olema piisav, et kompenseerida D-metamfetamiini ja D-amfetamiini vahelist potentsi erinevust. Isegi kui ma väidan, et D-amfetamiin on ICE, ei tekita see müügijärgseid probleeme. Kas see idee on teostatav?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-amfetamiini HCl ei ole seda võitlust väärt ja amfetamiini suitsetamine ei ole seda ka väärt. Müüt, et amfetamiini HCl saab suitsetada, on minu arvates lihtsalt müüt, ma ei ole kunagi näinud ühtegi usaldusväärset tõendit, et amfetamiini HCl saab tegelikult suitsetada. Isegi kui teil õnnestuks seda kuidagi suitsetada, ei saa te amfetamiini suitsetamisest sellist kiiret mõju nagu metamfetamiinist, kuna amfetamiini lipiidide lahustuvus on vähenenud (suurem lipiidide lahustuvus tähendab kiiremat toime algust, kuna see läbib kiiremini vere-aju barjääri). Peale selle on HCl-sool väga hügroskoopiline ja tõenäoliselt ei näe välja nagu ICE, isegi kui te eraldaksite enantiomeerid. Potentsuse puhul ei ole see nii lihtne, D-metamfetamiin ei ole lihtsalt tugevam D-amfetamiin, seoses mõnede annustabelitega on D-amfetamiin isegi tugevam kui D-metamfetamiin mg-lt mg-le võrdluses. Küsimus on selles, et D-amfetamiinil puudub serotonergiline mõju ja seetõttu tunneb tavaline ICE kasutaja teisiti kui tavaline D-metamfetamiin, nii et selle ära lõikamiseks saate sa sittagi müügiprobleeme ja oleks parem seadistada, kui te kas teeksite Meth või Speed ja müüksite seda kui seda, mis see on.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"kui vanaema puhub välja pilve Amp Hcl"

Mida öelda? Jällegi lihtsalt jama ümberlükkamine?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Ma proovisin sünteesi 10g ja kõik nägi väga hea välja, ma isegi arvan, et ma lõhnasin RM-i filtreerimisel metamfetamiini.

Rumal kombel unustasin viimases etapis ekstraktsiooni kontsentreerida ja kuivatada ning mullasin HCl otse sisse.
Petrooleeter muutus alguses häguseks ja kui jätkasin, kogunes põhja kollane vedelik, kuid ainult väike kogus (1-2ml)

Nüüd on mul see kontsentraat petrooleeter, metamfetamiin ja HCl gaas. Kas kellelgi on aimu, kuidas seda praegusel hetkel päästa?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Kas teil on vaba alus eetris?
Või soola?
Palun korrutage vesinikkloriidigaasi, vähendades samal ajal eetri mahtu
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Mul oli vabalahus lahustatud eetris ja mullasin HCl gaasi sisse ilma mahtu vähendamata. Nii et ma arvan, et nüüd on HCl-sool kuidagi eetris lahustunud, kuid ma ei tea tegelikult.

Proovin nüüd mahu vähendamist, aga aeglaselt jahutades, sest kardan, et eetris tekkinud HCl hüdrolüüsib metamfetamiini.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Ei, ma tekitasin HCl NaCl-st ja H2SO4-st, kuid ma ei kuivatanud seda ja mullasin selle otse eetriekstrakti. Natuke HCl lahustus kindlasti eetris, sest see vabastab HCl-gaasi.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Te peate vähendama või kõrvaldama eetri mahtu, lisama alusele etanooli ja puhuma aurule
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Kas olete kindel, et olete ekstraheerinud metabaasi?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Ma arvan, et ma võtsin selle välja, vähemalt tegin kõik õigesti.

Pärast amalgaami ja hüdroksiidi välja filtreerimist lisasin rm-le veidi HCl-hapet, kuni pH oli 3, ja ekstraheerisin seda eetriga 3 korda.
Seejärel leelestasin seda NaOH-ga PH 12-ni ja ekstraheerisin uuesti 3 korda.

Kuidas te mõtlete? Pärast mahu vähendamist "lisage etanooli alusele ja puhuge auru peale"
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Lisasin soolhapet ja ekstraheerisin eetriga
seejärel. Lisasin leelist ja ekstraheerisin uuesti
Seejärel kogunevad ekstraktid ja aurustage eeter ja hoidke vaba alus. Lisage sellele veidi etanooli ja tekitage etanoolis vaba aluse jaoks vesinikkloriidiaurud.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Ma arvan, et ma võtsin selle välja, vähemalt tegin kõik õigesti.

Pärast amalgaami ja hüdroksiidi välja filtreerimist lisasin rm-le veidi HCl-hapet, kuni pH oli 3, ja ekstraheerisin seda eetriga 3 korda.
Seejärel leelestasin seda NaOH-ga PH 12-ni ja ekstraheerisin uuesti 3 korda.

Kuidas te mõtlete? Pärast mahu vähendamist "lisage etanooli alusele ja puhuge auru peale"
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Tulemus 1g / 1 mooli amfetamiini soolaga ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on see protsess õnnestunud? Minu toode ei näinud lõpuks midagi, kas on keegi heasüdamlik, kes oskab mulle öelda, mis juhtus? Ma sain lõpuks õlikihi, kuid ma ei suutnud ekstraheerida metamfetamiini
 
Top