1-fenil-2-propanon (P2P) Leuckart-aminálás amfetaminná és metamfetaminná. Smale skála.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Használja a reflux kondenzátort és a füstelvezetőt?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
G: DCM helyett használhatok etil-acetátot az amfetamin szintézisben? Vagy xilolt kellene használnom helyette? Úgy értem, ha már elvégeztem a hidrolízist.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kérjük, nézze át az erre a célra szolgáló témát, és ott kérdezzen. Nem itt.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Megosztom önnel a táblázatot.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Talán csak annyit kell hozzátenni, hogy a 180 °C feletti hőmérséklet, mint a megnevezett 200 és 210 °C biztos, hogy teljesen elpusztítja a P2P-t és még a formamidot is, a keletkező gőzök és gázok erősen mérgezőek. A kondenzátor tetejéről mindent kifelé szellőztetni! Komolyan!
Tartsa 180 °C alatt, jobb, ha 175 °C alatt, és kalibrálja az infravörös hőmérőt az Ön által használt lombikhoz/készlethez, különben soha nem fogja pontosan tudni, hogy milyen forró.

Sok szerencsét!
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Az izomer elválasztás megfelelő lapja
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 8

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
És mint egy ingyenes szolgáltatás a tiéd, az arányok a P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
hangyasav 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Ezt megint csak nem igazán értem. Soha nem is fogom. Miért akarnak az emberek amfetaminokat szintetizálni, és miért nem sikerül, még akkor sem, ha valaki helyes moláris arányokat ad meg, és aztán panaszkodnak, hogy mindent úgy csináltak, ahogy az eljárás megmondta, és újra és újra kudarcot vallottak. Még ha a helyes moláris arányokat adják is meg, akkor is annyi mindent kell tudni. Vagy néha még nagyon keveset is, de az a kevéske infó többnyire döntő infó ahhoz, hogy működjön a dolog. Mint például, hogy hányszor kell a reagensek közül a megfelelő moláris arányban többletnek lennie a lombikban ahhoz, hogy a dolgok működjenek. Ha túl lusta vagy ahhoz, hogy akár csak egyetlen egy egyenesen a lényegre törő jó szakácskönyvet is elolvass, vagy egyszerűen csak nem érdekel eléggé ahhoz, hogy akár egyetlen amfetamin szakácskönyvet is megtalálj és elolvass, akkor miért nem veszed meg egyszerűen a vegyületet? Ezeken a fórumokon látok itt ilyen embereket, amilyeneket még soha, sehol nem láttam ennyire. Igen, nagyon jó, hogy tanítanak egy kicsit és jó tanácsokat adnak, és én magam sem vagyok Einstein, de minden reakciómat az internetről tanultam. Fórum szintézisek, olvastam egy csomó könyvet és szabadalmat, reakciókat különböző oldalakon. Letöltöttem sok alapvető szerves kémiai könyvet stb. Az iskolában rossz voltam kémiából, mert maga az iskola nem érdekelt. Egyáltalán nem. De amikor elkezdtem tanulni a kémiát kb. 8 évvel ezelőtt, rákattantam az új szintézisek kipróbálására, már nem a gyógyszerek. De ez csak én vagyok, mindenki más, de néha annyira idegesít ez a dolog, hogy muszáj valamit mondanom. És béke legyen! Elnézést a hosszú szövegért.

P.S. Ez a szöveg nem neked szólt OrgUnikum, hanem .. tudod, a szövegben lévőknek.

TheNut.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Úgy tűnik, kicsit túl fáradt voltam, ami a legutóbbi hosszú hozzászólásomat illeti! :)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Tisztelet, nem egészen az én ötletem, de mégis
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
egyesek gyógyszereket akarnak készíteni, mások pedig pénzt akarnak keresni, ez a fő különbség. Mindkét megközelítést el tudom fogadni, amíg a minőség nem szenved csorbát. Sajnos mindkét megközelítésnél ez általában így van, és ez az, amikor én kint vagyok, nem a leggyorsabb legolcsóbb utat szállítom valamihez, amit drogként lehet eladni a szokásos retardált droghasználóknak.
Bocsánat.
A minőség sokkal sokkal nehezebb, mint csak főzni valamit, ami egyfajta bumm.
Először csak megpróbálsz egy használható eredményt elérni.
Aztán megpróbálod minden alkalommal elérni.
Aztán elkezdesz a jobb hozamra törekedni.
És már ha van egy használható eredményed, akkor annak egy jó részét a feldolgozás/tisztítás készségének csiszolására fordítod. Legyél tisztában azzal, hogy ez egy nehéz út az elején, így mindig csak egy részét használd fel annak, amid van erre, mivel gyakrabban, mint nem a cuccok csak eltűnnek valahogy a levegőbe és a szaros oldószerekbe. Ne próbáld meg visszaszerezni, nem éri meg. Csak egy részét használd, és nevess rajta, és próbáld meg újra. Több értelme van.
Sok szerencsét!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Igen, sokszor észrevettem, hogy sok oldószert vásárolok, és a semmire használom őket. És újra és újra, és újra és újra. De ez annyira érdekes, hogy soha nem adom fel!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nem értetted, amit mondtam, és tudom, mert most sem értettem, amit írtam... :) Azokra utaltam, akik lusták, és azt akarják, hogy kanállal etessék őket a helyes moláris arányokkal, meg minden ilyesmivel stb... ... és nem vesződnek azzal, hogy elolvassák a vegyületkészítésről szóló könyveket vagy szövegeket. Ez számomra idegesítő.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Most, amikor végeztem a hevítéssel (amfetamin), a formil-hidrogénezést bázissal végzem, akkor az utolsó reakciólépésekben még mindig H2O2-t (30%) teszek először? Mi itt a H2O2 szerepe?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nos, én magam is rákerestem az információra. A H2O2 szerepe elég fontos, figyelembe véve a hozamokat... A H2O2 egy oxidálószer, de a molekuláris formáját tekintve mindig is úgy gondoltam, hogy könnyen működhet redukálószerként is. Elég érdekes vegyület!
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
De magam is szkeptikus vagyok még, mert ezt az információt a H2O2 használatáról az AI-robot kémiai asszisztensétől kaptam, és ez a legrosszabb hely, ahonnan bármilyen kémiai vonatkozású információt lehet szerezni. Azt is észrevettem, hogy senki sem használ H2O2-t sehol az ilyen típusú szintézisekben. Szóval, ha már most ugyanott tartok ebben a szintézisben, azt hiszem, csak tiszta vizet fogok használni, ha valaki, aki valamilyen tudással rendelkezik, felvilágosítana ezzel kapcsolatban. Tehát 30% H2O2-t készítsek, vagy csak tiszta vizet használjak ebben a fázisban?
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Tudom csak megduplázni a h2o2 mennyiségét, ha a peroxidom éppen 15+% felett van,a bitch találni erősebbet a helyemen,vagy maby valami más vegyületet helyettesíteni?
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Egyszer a 12%-os H2O2-ből kb. 25% H2O2-t csináltam (rossz számítások), és még mindig működött a peressavam!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
edy's: Kiszámíthatod, hogy abból a 15% H2O2-ből mennyit kell elpárologtatnod, hogy 35%-ot kapj, és akkor jó peressavat készíthetsz. Ez volt az első alkalom, amikor 40 g MPB-ből ---> 35,60 g acetoxifenilpropénből kaptam. Szóval hűha. És én 12% H2O2-ból csináltam 30% H2O2-t, hogy kiszámoljam, mennyi vizet kell óvatos párologtatással eltávolítanom, és a perasav ilyen jól működött! De hogy pontos legyek, a perasavat 3-4 napra H2SO4 katalizátorral együtt teszem oldalra, hogy működjön.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Az erősebb hidrogén-peroxidjaimat 12%-os H2O2-ból készítettem. Csak óvatosan elpárologtattam belőle a vizet.
Számításokat kértem az AI-robot asszisztenstől a kémiában. A számításokhoz ért, de ne számítson arra, hogy helyes válaszokat fog kapni.
a halogénezésektől vagy hasonlóktól ...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Még mindig nem próbáltam a reakciót, de jó hidrolízissel KOH-val, majd HCL-lel nagy hozamot kell adnia, és im attól tartok, hogy h2o2-vel dolgozom, hogy ne képezzen robbanásveszélyes peroxidokat, és a destilláció során ne robbanjon fel.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Ha nagyon óvatosan, és megfelelően (nem forralva, mint egyesek), és desztilláció nélkül (én is aggódom azokért a peroxidokért / robbanásokért), én 35% H2O2-t készítettem, (kis kiömlött cseppekkel kifehéríti az ujjaidat), hogy valóban működő peressavat készítsek a saját készítésű H2SO4-katalizátorral (kb. 75%). Az oldatot 3-4 napig tartom a szekrényemben, és máris kész.
 
Top