1-fenil-2-propanon (P2P) Leuckart-aminálás amfetaminná és metamfetaminná. Smale skála.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Igen, de csak a HCI-vel tudom elviselni ezt a problémát.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Sajnos, ha azt mondják, hogy gázosítsd el, akkor valamit el kell gázosítanod. Én előre elgázosítom a dioxánt, hogy kéznél legyen. végül is csak havonta 1-2 alkalommal kell ezt megtennem. A 99%-os izopropil is használható.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Megosztom önnel a táblázatot.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
És mint egy ingyenes szolgáltatás a tiéd, az arányok a P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
hangyasav 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia @OrgUnikum

Ha formamid helyett N-metilformamidot használsz, akkor is szükséged van az egyenlő részek hangyasavra?

Előre is köszönöm
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. A nyers metamfetamin-mentes bázist vákuumban (2 mbar, 60-100 °C) desztilláljuk Kugelrohr-desztillációs készülék segítségével (opcionális) , hogy tiszta vagy halványsárga olajként metamfetamint kapjunk (2,5 g, 42%).

Mi a másik lehetőség? Egyszerű, frakcionált vagy vízgőzdesztilláció? Ha nincs Kugelrohr-desztillációs készülék?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemrégiben kezdtem el váltogatni a Leuckart útvonalat és a NaBH4 útvonalat a D-Meth és a
A Leuckart-útvonalnál kétszer is volt egy furcsa helyzet.
A borkősav izomer szétválasztása után, amikor a szilárd rész lúgosra fordul, hogy újra szétválasszam a szabad bázist az alsó rétegbe megy.
Ez csak a Leuckart útvonal L-meth freebase-ével történt, az elválasztás előtt, amikor a racém lúgos környezetben a felső réteg, a folyékony rész az izomer elválasztás után (D-meth freebase), amikor a lúgos is a felső réteg, ahogy kell, de az Lmeth freebase nem.
Furcsa és nem tudom a magyarázatot nem tudom, ha valakinek ugyanez a helyzet, vagy tudja, hogy ez miért történik.
Köszönöm.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Még az első képen látható szín is arról árulkodik, hogy jelentős szennyeződéssel szennyezett olajod van, Leuckart-Wallach után desztilláltad az amint? Leuckartról ismert, hogy különböző szekunder/tercier aminok keverékét adja, esetleg néhány más szennyeződést. Hank Schrader közzétett egy részletet a tanulmányból, amelyben részletesebben foglalkozik a Leuckart-Wallach reakcióban keletkező szennyeződések kialakulásával.
Az izomerek elválasztása sem lehetett kielégítő az amin szabad bázisának alacsony tisztasága miatt.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem, nem desztilláltam az izomer szétválasztás előtt.
Nekem nincs semmi problémám az elválasztási eljárással csak furcsa volt, hogy csak akkor találok szennyeződést, amikor az L szabadbázist a Leuckart útvonalról mossam.
A gőzdesztillációt már régen elhagytam nagy mennyiségeknél, rémálom és örökké tart még egy nagy gőzdesztillátorral is.
Nekem pontosan ugyanez a végső cuccom van savas bázis mosással és átkristályosítással acetonos kristályosítás után.
Tudom mit mond az elmélet és a szakirodalom erről, de ez tény, magam is több százszor bizonyítottam.
A forgási szöggel kapcsolatban igazad van, nem ellenőriztem, de az ügyfeleim, és néhányan közülük régi metamfetamin használók, azt mondják, hogy milyen erős, és a racém nem olyan erős, mint ez.
Ez a kép egy kis tétel kristályosítása néhány kis megrendeléshez, de most egy nagy tételen dolgozom, és megmutatom, hogy milyen átlátszó és nagy lehet a szilánkok.
Nagyon hálás lennék, ha elmagyarázná nekem, hogyan kap nagy és átlátszó kristályokat a racém freebase-ből, olvastam, hogy valami közepes méretű kristályok lehetségesek, de őszintén szólva még soha nem láttam.
Arra gondolok, hogy javaslom neked egy kis kihívást és mondd el, hogy mit gondolsz.
Küldhetek neked egy mintát a D-metemből és egy mintát a racém MDMA-ból.
Elkészíted az összes tesztet, amire szükséged van, elviszed egy megbízható laborba, odaadod tapasztalt felhasználóknak... amit akarsz.
Az eredményekkel a kezedben, ha be tudod bizonyítani nekem, hogy a cuccod a desztillált freebase-ból tisztább vagy jobb, mint az enyém a nem desztilláltból, akkor küldök neked 250gr-ot mindkét termékből ingyen, ha nem tudod, csak azt akarom, hogy azt mondd, hogy tévedtél itt a fórumon.
Azt hiszem, ez egy jó üzlet nem?
Mit gondolsz?
Köszönöm.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tudom, hogy ez mohónak hangzik az én részemről, de csak azt akarom bemutatni, hogy legalább a Meth és az MDMA esetében a gőzdesztilláció elkerülhető, és a legtisztább termék mindenképpen elérhető.
Sok teszt után találtam meg az utat, mert a gőzpárlat desztilláció egy szörnyű rémálom volt az elmém számára, higgye el nekem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. A gőzdesztilláció nagyon rosszul választja el az aminkeveréket, a vákuumdesztilláció a legjobb megoldás, és erős vákuum jelenlétében meglehetősen gyors.
2. Félek hazudni, de ha jól emlékszem, az izomerek egyszeri szétválasztása után a "d-izomer tartarát" végső összetétele kb. 80-90 százalékban a d-izomer, a többi pedig az l-izomer.
3. Alkohol és kis mennyiségű víz + további komponensek keverékéből izomer szétválasztás nélkül készítettem üveget, üveg monolitikus masszát kaptam, a teljes száradáskor repedések jelentek meg, főleg ha a kristályokat acetonnal mostam (ne ismételjétek meg a hibámat), de a massza átlátszó maradt. Az én esetemben nem használtam kristályosításra és egyéb nüanszokra alkalmas üvegeszközöket, 2-3 hónapot töltöttem a technika kiválasztásával.
Ezt a módszert megelőzően sóolvadékból próbáltam készíteni, monolitikus darabokat kaptam, de nem átlátszó, csak foltokban átlátszó kristályokat. Felmerült az ötlet, hogy valami zónaolvasztáshoz hasonlót kellene csinálni.

Miért kell valamit bebizonyítanom? Megosztottam a tapasztalataimat, ha nem érdekel, ez a te személyes ügyed. Tényleg azt hiszed, hogy szükségem van a 250 grammodra, nekem egyáltalán nem számít, nem fogok apróságokkal szórakozni. A fogyasztók nem adnak objektív értékelést az anyagok tisztaságáról, elég megkérdezni tőlük, hogy mi a jobb mefedron por vagy egy nagy kristály, találd ki, mit fognak válaszolni ... A drogok (a stimulánsok biztos) hatásának fele a megjelenésük)))))

Majdnem elfelejtettem, ha vákuumban tervezel desztillálni, akkor mindenképpen kell egy pók mentén, mivel lesznek fényforraló frakciók szemét, a pók segítségével a fogadó lombikot úgy tudod cserélni, hogy nem áll le az amin desztillációja, hasonlóan a revolverhez, de patronok helyett lombikok.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A gyártó fő szabálya, hogy soha ne vegye át mások gyógyszereit, különben az ár túl magas lesz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teljesen igazad van egy hülye ötlet volt, és bocsánatot kérek róla Im nagyon sajnálom.
A tisztaságról van 93 és 95%-os laboratóriumi jelentésem Im nem csak az ügyfelek véleményén alapul.
A 2. pontról igen, ez a helyes, ez a % körül van.
A 3. pontról nagyon érdekelne a részletes folyamat, amit PM-ben küldhet, ha szeretné.
Tisztítottam egy liter meth freebase-t, hogy megmutassam, hogyan néz ki a tisztítási folyamat után.
Vákuumdesztillációt csináltam régebben és még lassabb mint a gőz :-(
Köszönöm és még egyszer elnézést a tegnapi üzenetért :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Képek
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ezúttal a tisztítási folyamatot az összes racém freebase felett végeztem, és amikor elválasztottam az izomereket, és újra freebase-t kaptam a tisztább nem másképp, hogy több reagenseket használjak :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
szennyeződéseket tartalmazó, vákuumban frakciókban desztillált, teljesen színtelen, sárga árnyalat nélküli olaj.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
szennyeződéseket tartalmazó, vákuumban frakciókban desztillált, teljesen színtelen, sárga árnyalat nélküli olaj.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Privát üzenetben küldhetek Önnek egy fotót a piszkos aminolajból nyert üvegről. Tanulmányoztam a nagy üvegdarabok vákuumdesztilláció nélküli kinyerésének lehetőségét, továbbá nem történt izomerekre való szétválasztás.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tudom, hogy milyen tiszta meth freebase néz ki, mint én használtam gőz desztilláció és csináltam vákuum is azt kell gondolni, hogy freebase a pik még mindig kell extrahálni és szárítani, de ahogy elmagyaráztam, hogy képes vagyok pontosan ugyanolyan tiszta és erős végterméket kapni ebből a freebase, elkerülve a desztillációkat, mint a desztillált, akkor nem fogja megkülönböztetni őket valójában senki sem mondta nekem semmit semmilyen különbség a termékben, és megváltoztattam az eljárást régen, anélkül, hogy mondtam volna, és a laboratóriumi jelentések pontosan ugyanazt a tisztaságot jelzik %
Örülök, hogy megkaptam a képeket köszönöm.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, mit nem értesz? Ezt az eljárást más amfetaminszintézis videókban is leírták. A manipulációk ugyanazok. Nézze meg a Videó részt.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
A metamfetamin szabad bázis olaj formájában közvetlenül átváltható-e dextrorotációra?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, ahogy tudom, csak egyféleképpen van - hagyományos izomer szétválasztás tartactic (vagy más karbonsavval)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top