1-fenil-2-propanon (P2P) Leuckart-aminálás amfetaminná és metamfetaminná. Smale skála.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Megosztom önnel a táblázatot.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Talán csak annyit kell hozzátenni, hogy a 180 °C feletti hőmérséklet, mint a megnevezett 200 és 210 °C biztos, hogy teljesen elpusztítja a P2P-t és még a formamidot is, a keletkező gőzök és gázok erősen mérgezőek. A kondenzátor tetejéről mindent kifelé szellőztetni! Komolyan!
Tartsa 180 °C alatt, jobb, ha 175 °C alatt, és kalibrálja az infravörös hőmérőt az Ön által használt lombikhoz/készlethez, különben soha nem fogja pontosan tudni, hogy milyen forró.

Sok szerencsét!
 
View previous replies…

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
De hány perc, 30 perc, ahogyan az áll, vagy 10 perc három részre osztva, 60 wattonként? 150 - 160C?

  • 15 perc összesen?, mert olvastam, hogy néhányan ezt tették.

Szeretném kipróbálni ezt a szintézist, mivel van egy kollégám, akinek van egy mikrohullámú reaktora.

@G.Patton @William Dampier Bármilyen hozzászólás ezzel kapcsolatban?

  • Vagy esetleg A reakció végét az határozza meg, hogy mikor szűnik meg a gázok felszabadulása?
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Csatolom a cikket, és megnézheti magának. Láttam egy hozzászólást máshol, ahol valaki azt állítja, hogy jó hozamot, például 80%-ot ér el egy módosított háztartási mikrohullámú sütőben (lyuk a kondenzátor számára), 175°C-nál nem magasabb hőmérsékleten, hogy elkerülje a formamid bomlását. További részleteket nem közöltek erről.
 

Attachments

  • O8W2pFPLM1.pdf
    175.9 KB · Views: 873

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Imádjuk a termék tisztaságát.
Sokféleképpen próbálkoztam a dextrometamfetamin szintézisével.
Leuckart, amalgám, elektrolízis módszer, reaktor, bórhidrid.
Kipróbáltak egy olyan módszert is, amellyel szintetizált efedrinből metamfetamint lehetett nyerni.
Az efedrint különböző módon nyerték.
Fogyasztóim számára a legjobb, nagy aktivitású és kristálytisztaságú terméket találtam.
Az 1 kg dextrometamfetamin előállítási költsége mindössze ~220-250 euró.
 

Attachments

  • UacHJ0KtAB.jpg
    6.8 MB · Views: 1,146
  • r5F9paNthy.jpg
    6.7 MB · Views: 988
  • geyYESWZL8.jpg
    6.6 MB · Views: 948
  • PWu7vlHX2N.jpg
    6.5 MB · Views: 893
  • wDvh5KHcB1.jpg
    7.1 MB · Views: 891
  • nmfH5sBWSe.jpg
    6.9 MB · Views: 875
  • zGmyXEgN4D.jpg
    7.3 MB · Views: 954
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Az efedrin szintézis talán α-metilamino-propiofenon-hidrokloridot és nabh4-et tartalmaz?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Mennyi N-Iso kellett ahhoz, hogy a racém metafora ilyen szép kristályokat képezzen?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. A nyers metamfetamin-mentes bázist vákuumban (2 mbar, 60-100 °C) desztilláljuk Kugelrohr-desztillációs készülék segítségével (opcionális) , hogy tiszta vagy halványsárga olajként metamfetamint kapjunk (2,5 g, 42%).

Mi a másik lehetőség? Egyszerű, frakcionált vagy vízgőzdesztilláció? Ha nincs Kugelrohr-desztillációs készülék?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az Ön keveréke könnyen elválasztható komponenseket tartalmaz, nagyon nagy bp-tartományban, így a törtarányos nem jöhet szóba.
Az Ön terméke lebomlik a bp elérése előtt, még inkább, mint az elsődleges aminszármazék, így a normál desztilláció is kiesik.
A gőz a megoldás, lehetőleg legfeljebb 35%-os NaOH lúgos oldatból, hogy megakadályozza a lúgos hidrolízist.

Ha mindenképpen ezt preferálod, akkor egyszerűen oldószeres extrakciót is végezhetsz lúgos oldatból. valami toluol segítségével, a szerves réteget lecsupaszítod és savasítod 2-3-as ph-ra, majd vízzel. Ezután ezt a hozzáadott vizet leválasztjuk és a szerves frakciót elvetjük. aq réteget bázikusan tartjuk és tiszta oldószerrel újra extraháljuk.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm, haver, nagyra értékelem
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Megtenné, hogy ad egy kicsit több információt a lúgos hidrolízis megelőzéséről.
Mivel már elvégeztem a reakciót, és most előállítottam, mint egy sötét olaj toluolban.
tudok csak gőzzel desztillálni víz hozzáadásával Rm vagy jobb, hogy adjunk hozzá aq Noah oldat?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Üdvözlöm uram, ha követni szeretném az összetevőjét. Van, hogy nekem kell kezdeni bmk viszont p2p először. Aztán a p2p-t amfetaminná alakítom? Utoljára az amfetaminból metamfetamin lesz?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Miért amfetamin -> metamfetamin?

A P2P-vel egyenesen a metamfetaminhoz juthatsz.
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
A benzol helyettesíthető más anyagokkal? A vízmentes aceton helyettesíthető-e ipa-val?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, igen. Benzol helyett DCM-et, étert, toluolt vagy xilolt használhat. És igen, az aceton helyettesíthető IPA-val.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemrégiben kezdtem el váltogatni a Leuckart útvonalat és a NaBH4 útvonalat a D-Meth és a
A Leuckart-útvonalnál kétszer is volt egy furcsa helyzet.
A borkősav izomer szétválasztása után, amikor a szilárd rész lúgosra fordul, hogy újra szétválasszam a szabad bázist az alsó rétegbe megy.
Ez csak a Leuckart útvonal L-meth freebase-ével történt, az elválasztás előtt, amikor a racém lúgos környezetben a felső réteg, a folyékony rész az izomer elválasztás után (D-meth freebase), amikor a lúgos is a felső réteg, ahogy kell, de az Lmeth freebase nem.
Furcsa és nem tudom a magyarázatot nem tudom, ha valakinek ugyanez a helyzet, vagy tudja, hogy ez miért történik.
Köszönöm.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok csináltam egy sav-bázis mosás és a savas fázisban megjelent egy kibaszott szennyeződés nem oldódik az oldószerben, mint a többi szennyeződés és nem marad a vízben a szabad bázis csak megy az aljára.
Lehetséges, hogy hibáztam Leuckart procesos közben sok mindent egyszerre hahah hahah
A rejtély most az, hogy miért csak az izomer szétválasztás után jelenik meg és csak az Lmeth oldalon, mert ugyanezt a mosást csináltam a Dmeth freebase-nek és nem jelent meg, legalábbis furcsának tűnik.
A kép a savas fázisú oldószer felső réteg víz szabadbázis médium réteggel és ismeretlen ragadós szennyeződéssel az alsó rétegben.
NoPYqsBchy
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Még az első képen látható szín is arról árulkodik, hogy jelentős szennyeződéssel szennyezett olajod van, Leuckart-Wallach után desztilláltad az amint? Leuckartról ismert, hogy különböző szekunder/tercier aminok keverékét adja, esetleg néhány más szennyeződést. Hank Schrader közzétett egy részletet a tanulmányból, amelyben részletesebben foglalkozik a Leuckart-Wallach reakcióban keletkező szennyeződések kialakulásával.
Az izomerek elválasztása sem lehetett kielégítő az amin szabad bázisának alacsony tisztasága miatt.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Köszönjük a választ.
Én mindig kimosom és megtisztítom a freebase-t az izomer szétválasztás után, függetlenül attól, hogy milyen útvonalat használok.
Ez csak egy gazdaságossági kérdés nagy léptékben.
A teljes racém freebase tisztításához nem használ ugyanannyi reagens, mint az elválasztott rész tisztításához.
Nem tudom, hol látja a képen a szabadbázist, ha figyelmesen elolvassa, látni fogja, hogy nem lehet látni, mert a vízrétegben van.
A "piszkos" freebase szétválasztásáról (a kivont és megszárított) azt mondhatom, hogy megfelelően működik, a bizonyíték a kapott végső anyag (kép hozzáadva), és kevesebb D freebase-t kapok minden alkalommal, amikor az L freebase-hez újra elvégzem a folyamatot, így működik a tény.
Elkülönítettem ezt a "szennyeződést", és DCM-ben feloldódik, de hexánban nem, és most dilemma van, nem tudom, hogy a hexán nem elég jó oldószer az ilyen típusú termékekhez, vagy a DCM feloldja a szerves szennyeződéseket :-(
Köszönöm
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Elfelejtettem a képet bocsánat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Elfelejtettem a képet bocsánat.
KRNq6bGaCV
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A kérdés az volt: tisztította-e az amin szabad bázisát az izomerek szétválasztása előtt? A Leuckart szennyeződések másodlagos/tercier aminok, és csak az amin szabad bázisának desztillációjával távolíthatók el.
A kérdés az volt: tisztította-e az amin szabad bázisát az izomerek elválasztása előtt? A Leuckart szennyeződések szekunder/tercier aminok, és csak az amin szabad bázisának desztillációjával távolíthatók el. Azt kérdeztem, hogyan tisztítottad a szabad bázist az izomerizálás előtt, nem az izomerizálás után.
A desztillált olajjal soha nem volt problémám az izomerek szétválasztásával, és nem számít, hogy p2p meth vagy amp, vagy p2np amp.
A d-borkősav L-izomerjének sójának izolálásakor (alkohol desztillációja) sűrű, ragadós, enyhén sárgás színű olajat kaptam.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
a kristály a D és L izomerek meth keverékéből is előállítható, én személy szerint ezt csináltam. Nem mérte meg a forgásszöget.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Privát üzenetben küldhetek Önnek egy fotót a piszkos aminolajból nyert üvegről. Tanulmányoztam a nagy üvegdarabok vákuumdesztilláció nélküli kinyerésének lehetőségét, továbbá nem történt izomerekre való szétválasztás.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tudom, hogy milyen tiszta meth freebase néz ki, mint én használtam gőz desztilláció és csináltam vákuum is azt kell gondolni, hogy freebase a pik még mindig kell extrahálni és szárítani, de ahogy elmagyaráztam, hogy képes vagyok pontosan ugyanolyan tiszta és erős végterméket kapni ebből a freebase, elkerülve a desztillációkat, mint a desztillált, akkor nem fogja megkülönböztetni őket valójában senki sem mondta nekem semmit semmilyen különbség a termékben, és megváltoztattam az eljárást régen, anélkül, hogy mondtam volna, és a laboratóriumi jelentések pontosan ugyanazt a tisztaságot jelzik %
Örülök, hogy megkaptam a képeket köszönöm.
 
Top