Looking for a vendor 4-MMC mefedron, triptamin és Disso gyártója

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
4-MMC vagy mefedron gyártót keresek. Olyanokat is keresek, akik képesek 5-Meo-mipt HCL, 5-Mapb HCL, DCK és 5-Meo-pce (vagy pcp) gyártására vagy szállítására. Figyelmen kívül hagyom azokat a viszonteladókat, akik az árakat és azokat, akik tapasztalatlanok. Nagy tételben vásárolok, de kisebb mennyiségekkel kezdem, amelyeket a szállítóval való komfortérzetemnek megfelelően növelek. Ezek nem képezik tárgyalás tárgyát.

Saját weboldal és/vagy DN piaci jelenlét előny, de nem szükséges, ha van valaki, aki kezeskedik Önért.

A tranzakciót letéti letétbe kell helyezni.

Tervezem, hogy a jövőben saját 4-MMC-t készítek. De ha a kínálat kiváló és a szállító professzionális, megfontolom, hogy ne magam készítsem el, és továbbra is vásároljak. Hozzászoktam a nagy tisztaságú és professzionálisan előállított termékekhez, így tudom, hogy milyen a megfelelő termék, és nagyon válogatós leszek.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
4-MMC szállítót keresünk kis mennyiség és ömlesztett szállításra, ideális esetben nem forró uniós országokból.
Nincs tanács a DNM-ek eladóiról, kivéve egy (az egyetlen nem az Egyesült Királyságban vagy PL-ben, az egyetlen olyan országban, ahol a 4-mmc gyártása hatalmas, de nem szállítanak az országukon kívülre a nagy kockázatok miatt, amelyek a külföldre történő szállítással járnak), az összes többi csak olcsó, véletlenszerű katinonokat szállít, amelyeket Kínából vagy az EU raktáraiból vásároltak.

Nézd meg magad a különböző nyilvános hivatalos laboratóriumi vizsgálatok eredményeit, és nézd meg, hogy a tesztelt "4-mmc" közül mennyi nem is 3-mmc, hanem 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, stb. stb. stb.

Nem érdekel a véletlenszerű spam sem a 20+ terméket / viszonteladóktól származó eladókból, akik csak 20+ terméket szállítanak - gyakran még akkor is, ha jó szándékkal és legitimitással rendelkeznek, nem tudnak minden egyes vegyület minden egyes tételét tesztelni / kipróbálni, bíznak a nagykereskedőjükben, és a katinonok csalása a legnagyobb trend. Tehát értelmetlen, mivel a 4-mmc szintézis olcsó és egyszerű, a prekurzorok megtalálása nem nagy kérdés az EU-ban sem.

Közvetlen vegyész / gyártók szakosodott néhány vegyi anyagok, de az ilyen kevés készült profi módon, egy nagy lopakodó és voched vásárlók jó rep. itt vagy más megbízható közösségek.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Szép vicc, 4-MMC (4-metilmetkatinon) megtalálása porcelánból...
A kínai RC-értékesítők még a megmaradt készletet is elégetik, amint egy vegyületet betiltanak - nemcsak azt kockáztatják, hogy bezárják az üzletüket, hanem azt is, hogy (szó szerint) elveszítik a fejüket.
Biztos, hogy vannak egyébként földalatti eladók (többnyire a szervezett bűnözéssel vagy a mexikói kartellel együttműködve), de nem biztos, hogy a 4-mmc szintetizálására...
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Tisztán és érthetően hallom, amit mondasz. Én is elkövettem ezt a hibát, és magam is meggyőződtem róla a laboratóriumi tesztek során. Kaptam 4-CMC-t és 4-CEC-t, mindkettőből pár napra félig megőrültem.

A 4-mmc, ahogy pontosan rámutatsz, egy olcsó és egyszerű szintetizátor, és az előanyagok nem olyan nagy probléma. Az én problémám az, hogy nincs sem magánéletem, sem semmiféle laborom, és így egyszerűen csak nagy tömegben akartam vásárolni. Csak csodálkozom, hogy milyen nehéz megtalálni.

Köszönöm szépen a válaszodat.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
igen, ha u van goof eladó vegyi anyagok és u készült igazi jó szintézis 4mmc akkor 1kg 4mmc 300 € ha u készült tonna és u készült saját maga 2b4m akkor az ár sokkal alacsonyabb
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Aztán ha szereted a pénzt, miért nem csinálod, és miért nem adod el az összes EU/USA ügyfelet, akik faragnak belőle? Mint mondtam, az USA-ban 100 usd/g-ért árulják, az EU-ban pedig országtól függően 50 EUR és 120 EUR/g között.

Ha 300 EUR-ból 1 kg-ot tudsz készíteni, akkor legrosszabb esetben 50'000 EUR-t, legjobb esetben 120'000 EUR-t kereshetsz 300 EUR-ból.....

Vagy utazz el egy közeli országba, hogy elvégezd a munkát, biztos vagyok benne, hogy sokan lesznek, akik gondoskodnak arról, hogy előkészítsék neked a szükséges laboratóriumi felszerelést és prekurzorokat. ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Igen, barátom, jól értem, hogy egy ilyen nagy kockázat elriasztja Önt! Ezért az utolsó hozzászólásomban tanácsot adtam neked, hogyan lehet ilyen kockázatok nélkül meggazdagodni és megmenteni a kontinenst!
:) Az OpenAI-t úgy kell használnod, hogy könnyen lefordíthatod angolra és mi is jól megértjük egymást Ha további információra van szükséged, kérlek írj nekem a PW-n!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Néhány évvel ezelőtt ez még nem így volt. A probléma, ahogy mondtam, amikor egy nem mainstream gyógyszer újra divatossá válik - néhány legális kis eladói elterjedés után a bálnák átveszik az irányítást, és nem igazán érdekli őket, hogy valódi 4-mmc vagy analógok. Ugyanez történt az A-PVP-vel, majd az MXE-vel, és alapvetően minden nagy RC-vel, miután betiltották.

Csak tiszta balszerencse, hogy az egyetlen 2 ország, ahol masszívan termelnek, a legjobban ellenőrzik a kinti szállítást. A bálnákat ez nem érdekli, így nem is veszik a fáradtságot, hogy öszvért küldjenek.

A kis eladók tudják, hogy nehéz lesz eladniuk, mivel nincs bizalom, ha nincs repjük. De egy kis türelemmel és minták biztosításával képesek lennének eladni a DD-t.

A szervezett bűnözés vagy a nagybani beszállítók/manfacturers csak a pénzzel törődnek, nem a helyszínnel - így ez az, ami megy. Csak remélem, hogy felismerik a hatalmas potenciális nyereséget, amit tehetnének, és előbb-utóbb felébrednek.

Ugyanez itt, minden prekurzort könnyen megkaphatok, de tényleg nem vagyok alkalmas arra, hogy megpróbáljak bármilyen szintetizátort. Talán találok egy bérelhető labort, hogy zavartalanul termelhessek..még mindig szükségem van hozzáértő kezekre. ;)
 
Top