aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
szép az idióta elfogadja az üzleteket, amikor tudja, hogy nem tud teljesíteni
Én legalább letétbe helyeztem és visszakaptam a pénzem, mínusz a díj.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Üzenetet küldtem az adminisztrátornak, és közöltem, hogy minden régi megrendelést törölni kell.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
hol van a rendelésem? rendeltem 100g kokaint csak 98,5g-ot kaptam heroint rendeltem valentino kartellből és még mindig nem kaptam meg, hogy még????? már üzentem neki a session. keresztül e-mailek nem válaszolt !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ez egy hiba volt a csomagoló csapatok részéről, elnézést kérünk ezért, de az emberek néha hibáznak. A H-t elküldtük, azonban úgy tűnik, hogy elfogták, válaszoltunk az e-mailjére, és azt mondtuk, hogy 50% -os újraküldést tudunk felajánlani, nem válaszolt. Remélem, hogy ez jól találja Önt.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
értem @aaronstevens de ígértek egy nyomon követés soha nem kaptam meg. én kérdeztem minden nap csak azt mondták il kap ma este 1 hétig egyenesen. aztán a koksz jött rövid én üzenetet neked róla nd azt mondta, hogy ez része a lopakodó módszer és akkor 3 nappal később kaptam 7g és én üzenetet neked ismét rövid akkor dint válaszolni néhány napig, és azt mondta "így a 3,5g le" utána soha nem kaptam választ vissza. én folyamatosan kérdezte a szállítási track számot H volt figyelmen kívül hagyja, hogy a kérdés . 50% reship ?? kaptam azt mondta 50% visszatérítés vagy 100% reship ha nem érkezik.. én első alkalommal foglalkozik veled tettem bizalmat u. ha meg tudjuk oldani a problémát, akkor nem bánom, hogy megpróbál egy második kísérletet. ahogy mondta, emberek vagyunk, hibázunk. én már e-mailben vissza.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mostanra már össze kellene állítani egy listát az általa átvert összes pénzről... Sajnálom, testvér.
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ha ki akarnánk használni az ügyfeleinket, akkor most nem válaszolnánk nekik, amikor a szállítmányuk státuszáról érdeklődnek. Önök azok az ügyfelek, akikkel nem kívánunk üzletet kötni, elmagyaráztam a szervezetünk helyzetét, azt is egyértelműen kijelentettük, hogy a .2 e-mail az egyetlen módja annak, hogy kapcsolatba lépjen velünk a jövőben. Kérem, ne dobálózzanak azzal a váddal, hogy csalók vagyunk, amikor a múltban számtalan üzletet kötöttünk. Mostantól kezdve ezen akadályok leküzdése az 1. a tennivalóink listáján, hogyan tudjuk újra szállítani a termékeket, ha a raktárainkat leállították és kompromittálták. Minden ügyfélnek kérjük, legyen türelmes.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nem kell igazolnod semmit nekem haver, nem dőlök be a hazugságaidnak :D Annyi pénzt veszítettek az emberek, akik bármihez kötődtek, ami a nevedhez kapcsolódik. Ne legyél most itt, és ne beszélj a visszaszállításról, ha egy kibaszott nyilvános posztra volt szükség, hogy előjöjj, miután hetekig szellemeskedtél az állítólagos "szeretett" ügyfeleiddel, ember. Töröld már a fiókodat, essünk túl rajta.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d meth soha nem mutatott egy ember volt a jól hagyjuk, hogy
A legkevesebb, ami történhet, hogy a fejemet egy rosszabb helyre dugják.
...és megölnek, mert a 2cartel mail bs rögtön visszaérkezik, mint kézbesíthetetlen.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Küldjön nekem egy privát üzenetet itt, ha az e-mail nem működik az összes problémájának feltüntetésével
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
az enyém kiderült, hogy NZ rendelt oz md szeptember 4-én , megérkezett október 8-án ez az én 2. rendelésem és minden megérkezett, amikor megmértem, hogy 30 gramm volt..szóval nincs panasz itt, csak az idő hossza tart. de ez történik, ha élsz a világ alján................köszönöm aaron VC, fuck ő tényleg letartóztatták, nézzük, hogy több megrendelést..I did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Köszönjük a bro értékeli az olyan ügyfelek támogatását, mint Ön.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg ha valaki elég hülye ahhoz, hogy ettől a fickótól vásároljon, megérdemli, hogy átverjék. Azt hiszi, hogy dörzsölt a "100 g-ot rendeltem, és csak 98,5 g-ot kaptam" hamis panaszaival. Könnyű észrevenni, hogy több fiókot használ.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ez már a kezdetektől fogva nyilvánvaló volt számomra, mégis rávette a többséget, hogy bedőljön a hazugságainak. Más "eladók" profilja mögött is álcázza magát itt, és látható számomra, hogy kik azok a profilok, amelyeket valójában pontosan ugyanaz a személy működtet.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legálisan rendeltem 100g-ot kaptam 91,5g-ot aztán szóltam neki erről és azt mondta, hogy újra elküldi a maradékot. 2 nappal később kaptam 7g-ot a postán keresztül, így üzentem neki, hogy 1,5g hiányzik, és soha nem válaszolt nekem.
rendelt 100g H soha nem érkezett meg. kellett volna nyomon követni én soha nem kaptam meg a nyomon követés. iv folyamatosan üzenetküldés neki nincs válasz. nem akarok úgy hangzik, mint egy pina, de igen, összesen a koksz volt 1,5g hiányzik hangzik, mint egy hamis panasz, de ez az igazság. kaptam e-maileket ma valentino kartell, de im akarok visszatérítést vissza. ők hajlandóak csinálni egy 50% reship de im nem állt rá. Ez az első alkalom, hogy üzletet kötök vele. a fiókom hamisnak tűnik, mert én új vagyok itt. nem hiszem, hogy vásárolni fogok tőlük, hacsak nem oldja meg a problémát, és ha ők akkor miért nem próbálja újra velük? hibák történnek, megértem, hogy. nem lehet bízni sötét net tho bárki lehet egy képernyő mögött.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
A H képei nagyon jól néztek ki, de szerencsére nem válaszolt nekem többé.
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aki másokat becsap, az a létező legrosszabb söpredék. Menjen ki, és keresse meg a pénzét becsületes munkával. Az ilyen emberek nárcisztikusak, és még bűntudatot sem éreznek a rosszért, amit tesznek... mintha a világ tartozna nekik valamivel. Vagy haragszanak a világra, mert az életük szar. A TE HIBÁD, hogy szar az életed, te kibaszott lúzer.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ezzel teljes mértékben egyetértünk, minden erőnkkel azon vagyunk, hogy minden erőforrásunkat felhasználva megpróbáljuk orvosolni ezeket a problémákat, vigyázz magadra testvér.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ez az én megrendelésemről szól, amely csipkézett... Az ügyfelem és az ő ügyfelének további bizonylatai holnap kerülnek elküldésre, mivel mindenki alszik.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ugye ezt nem igazán költői kérdésként teszi fel? A blotterpapír nem árthat, bármit is teszel rá?!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Oh shit ok, én repled a proton e-mail srácok és azt mondta ,mondd meg, hogy ki vagy, és mi volt a megrendelések kaptam ,.....that hangzott kétes, mint így én voltam onnan!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Láttuk ezt az e-mailt, azt hittem, hogy a régi megrendelések státuszát kérdezi. Elnézést kérek, ha megrázta magát.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kérjük, legyen türelemmel, megpróbálunk mindenkit visszahívni, a LE miatt elvesztettük üzletünk egy hatalmas szektorát, sok csomagot elfogtak, és mindent megteszünk, hogy mindenkit visszahívjunk, és megoldjuk a problémát, ahol mindkét fél elégedett. Több mint 10 éve folytatunk üzleti tevékenységet, és 2022 óta itt vagyunk, sok tranzakciót és üzletet kötöttünk, amelyek mind tökéletesen mentek. Nem vagyunk csalók, csak volt néhány komoly visszaesésünk. Ha tartozunk a szállítmányokkal, kérjük, küldjön egy e-mailt a [email protected] címre , az e-mailben szerepeljen , hogy milyen termékkel tartozunk, mennyivel, majd a tranzakciós bizonyíték és a prev üzenet előzményei. Köszönöm mindenkinek a megértést. Azoknak az embereknek, akik úgy érzik, hogy elárulták, remélem, hogy meg tudunk egyezni. Maradj biztonságban maradj magas.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
MINDENKINEK, AKI SZERINT SZERVEZETÜNK CSALÓ

Itt az egész szervezet főnöke beszél

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki a Valentino Cartel támogatását mutatta ebben a nehéz időszakban, és szerettük volna, ha tudjátok, hogy a támogatásotok nem marad észrevétlen, és tényleg nagyra értékeljük mindannyiótokat.

Mostanában láttunk néhány gyűlölködő, negatív megjegyzést a szervezetünkről, ami felzaklat minket, hogy látjuk, megértjük az összes frusztrációjukat, azonban nem kellemes látni, hogy hűséges ügyfeleink ellenünk fordulnak egy rossz cselekedet után.

Hogy tisztázzuk a dolgokat, a tagot, aki ezt az üzletágat vezette, letartóztatták, és a munkamenetét, prototnmailjét és telegramját mind kompromittálták. A készülékén lévő adatok titkosítva vannak, így ne féljetek, srácok, nem vagytok veszélyben, azonban a továbbiakban úgy érezzük, hogy a legjobb, ha más e-mail címet használunk. Az üzenetküldő szolgáltatások elvesztése miatt az új tag, akit arra jelöltek ki, hogy ezzel a szektorral foglalkozzon, nem rendelkezik korábbi információkkal, így minden, amit most csinál, teljesen új neki. Ez azt jelenti, hogy nem ismeri a régi ügyfeleket vagy a megrendeléseiket, ezért kéri az emberektől a fizetési igazolásokat és az üzenetek előzményeit a régi taggal. Minden megrendelőnek kiosztottak egy rendelési számot, amelyet a telefonján naplózott. Így amikor beszélt a csomagolócsapattal, ennek megfelelően tudtak nyomon követési számokat kiadni. A tag letartóztatását követően rengeteg információt vesztettünk el, és most megpróbálunk minél többet összegyűjteni, hogy orvosolni tudjuk a problémákat. A másik probléma a lefoglalások, sok kiküldött csomagunkat nemrégiben lefoglalták, és a franciaországi és németországi fő raktárainkat bezárták, ami tovább akadályozza a szervezetünket. Az elmúlt három hét rendkívül elcseszett volt, ha őszinte akarok lenni veletek, srácok.

Sokan tettetek olyan megjegyzéseket, hogy csalók vagyunk, ezért vagyok veletek átlátható, srácok. Bármilyen ügyfél, aki segít ennek az új tagnak az oldalon való munkában, nagyra értékeljük. Bár most láttam, hogy megfosztottak bennünket az értékesítési jogainktól, amit kár látni. Kérjük, küldjön e-mailt nekünk bármilyen kérdésre. A legfontosabb dolog az, hogy helyreállítsuk a bizalmat, ami korábban felépült. Ezt úgy kívánjuk megtenni, hogy mindenkinek maximum 75%-os újraküldést biztosítunk, a helyzetétől függően. Kérjük, küldjön nekünk e-mailt a tranzakció igazolásával, az eredeti megrendelésével, hogy mennyi, ha egyáltalán megérkezett belőle, és a szállítási címével. Várunk minden új üzleti lehetőséget, amely az utunkba kerül.

A 25. szept. és október 2. között leadott megrendelésekről szóló információ határozatlan időre elveszett. Minden új megrendelés, amely az 5. naptól kezdve történt, amikor újraindítottuk az üzletet, feldolgoztuk, kivéve, ha a bbgate webhelyen keresztül történt. Köszönjük a megértést. Maradjatok biztonságban az én embereim.

A főnök
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ön és az 5 másik fiók, amelyet a levelezés hamisítására használ.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top