aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
hol van a rendelésem? rendeltem 100g kokaint csak 98,5g-ot kaptam heroint rendeltem valentino kartellből és még mindig nem kaptam meg, hogy még????? már üzentem neki a session. keresztül e-mailek nem válaszolt !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mostanra már össze kellene állítani egy listát az általa átvert összes pénzről... Sajnálom, testvér.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ha az adott személy tud hozzászólni, akkor szólítsa fel a fórumra, és tegye közzé az igényét, részletezve a körülményeket.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aaron már nem is árul itt? Nem találom őt, lol.
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aki másokat becsap, az a létező legrosszabb söpredék. Menjen ki, és keresse meg a pénzét becsületes munkával. Az ilyen emberek nárcisztikusak, és még bűntudatot sem éreznek a rosszért, amit tesznek... mintha a világ tartozna nekik valamivel. Vagy haragszanak a világra, mert az életük szar. A TE HIBÁD, hogy szar az életed, te kibaszott lúzer.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ezzel teljes mértékben egyetértünk, minden erőnkkel azon vagyunk, hogy minden erőforrásunkat felhasználva megpróbáljuk orvosolni ezeket a problémákat, vigyázz magadra testvér.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Véletlenül válaszoltál nekem? Szerintem aaron dedikálta, amit mondtál.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ez az én megrendelésemről szól, amely csipkézett... Az ügyfelem és az ő ügyfelének további bizonylatai holnap kerülnek elküldésre, mivel mindenki alszik.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Míg aaron sokakkal jó üzletet folytatott, és általában jó ütemben járt a megrendeléseivel kapcsolatban, számomra minden vele kapcsolatos dolog kezdettől fogva gyanús volt, mert meg tudtam mondani, hogy nem volt igazán elkötelezett a közösségben személyes célokra, és a széles állománya is, amely soha nem tűnt együtt ugyanazon a helyen, csak úgy nézett ki, mint a "Darknet Vendor 101" számomra, egyébként dropshipping egy modern üzleti modell, de én úgy találtam, hogy ez a fajta reklám, amikor nyilvánvalóan nem te vagy a fickó :D A gyanús viselkedése miatt tényleg nőtt egy csomó rosszindulat vele szemben, az a tény, hogy ő kihasználja ezt a nagyszerű közösséget a személyes nyereség.

A hazugságok általában soha nem vezetnek messzire, ebben az esetben az intrikás cselekmény, amelyet aaron létrehozott maga körül és a sok más személyiség (vevők és eladók), akiket ezen a piactéren tart, ez év augusztus 29-én lelepleződött számomra. Mégsem éreztem úgy, hogy bármit is tennék, mert a darkwebben különböző személyazonosságokkal rendelkezni olyasmi, ami nagyon gyakori, és amit én is csinálok.

Mindazonáltal augusztus 22-én volt, amikor egy felhasználó kapcsolatba lépett velem a Breaking Bad-en, és sokféle kábítószert kért, de főleg oxikodont magánhasználatra. Beszélgetésbe elegyedtünk, és körülbelül egy héttel később volt, amikor a csomag úton volt. Ez volt az a pillanat, amikor a vevő ismét kapcsolatba lépett velem a következő üzenettel:

Tehát ebben a szakaszban szeretném, ha szünetet tartanának, megnyitnák az ülést, és megnéznék, hogy ez az azonosító ismerős lehet-e :D

A történet folytatódik...

Mivel még soha nem volt kapcsolatom a munkameneten aaron-nal, nem láttam, hogy mi fog kibontakozni, és folytattam a kapcsolatfelvételt a felhasználóval egy lusta üzenettel: "Yo Gordon", hogy tudassa vele, ki vagyok.

2 órával és 2 perccel később az üzenetkérésemet elfogadta. A felhasználó válaszolt:

Amikor folytattam, hogy szembesítsem őt azzal, hogy:
Egész nap nem mondott semmit, bár korábban nagyon is reagált, és az USA-ban még mindig dél volt.
Tovább kutakodtam:
Kijött, és azt mondta::
Aaron állítólag egy nagy Oxycodone szállítója az USA-ban :D :D Számomra ez elég egyértelmű :)

A BB felhasználó, aki elküldte nekem a profilt, szintén nem válaszolt egy napig, majd azt mondta: "A BB felhasználó, aki elküldte nekem a profilt, szintén nem válaszolt egy napig, majd azt mondta:":

Amikor válaszoltam:
Nem kaptam választ, amikor a csomagot kézbesítették, soha többé nem kerestek meg, de a fiók a mai napig aktív (utolsó aktív idő: 2023. október 9.).

Ez talán hagy egy kis értelmezési lehetőséget, de nekem elég egyértelműek a dolgok.

Az adatokból látom a címben, hogy a fiók mögött álló személy az USA-ból származik! (Ne kérdezzétek a címét :D)

Folytathatnám a fenti állítások bizonyítékának hozzáadásával (képernyőképek + videók), amelyekkel rendelkezem, de ez idő- és energiapocsékolás!

Egyéb helyzetek, amelyek a véleményemet aaronról eredményezték, a következők:

1. Amikor csak kezdtem, mint eladó voltam felhasználók, mint Chobeskunk és 2 másik ember Franciaországból várta a választ aaron több mint 3 hétig már a megrendelés leadása és küldés érmék, ez szó szerint soha nem hagyta abba, mivel az emberek jöttek ide minden alkalommal és akkor ugyanazzal a kérdéssel, hogy szellem hetekig, és ez 4 hónappal ezelőtt.
Ghosting miután egy megrendelést = csalás
2. A kokainját 70%-on tesztelték, 90%+-on hirdették.
3. Az emberek metamfetamint rendeltek, 4MMC-t kaptak
4. Beismerte, hogy Oxycodone-t árult nekem Fentanyllal fűszerezve az ülésen.
5. 95%-ban 4MMC-ről posztol, de piszkos szart szállít a vásárlóknak. Amikor ez kiderül, tényleg azt mondja, hogy ő kezelte, hogy repülővel repült a laborba, hogy javítsa a vegyészeinek munkáját.

Srácok, ez az egész annyira rossz, nem tudom elhinni, hogy ez hogyan mehetett ilyen sokáig és messzire, és hogy ez a fickó még nincs betiltva?? Nevetséges volt nézni, de őszintén, akarunk-e ilyen figyelmet, hogy egy felhasználó, aki a Breaking Badben vásárolt drogokat, kórházba került belőle? aaronstevensnek mennie kell, és minden egyes mellékszámlájának!

Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mennyi pénzt csalt ki az emberektől.

Én tényleg sürgetem a kényszerű letéti tranzakciók szükségességét a Breaking Bad, bárki húzza az embereket a fórumon kívül azonnal ki kell tiltani, ha nem adta meg az adminok.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez olyan gyanús, úgy tűnik, mintha Aaron egy kicsit elcsúszott volna, azt hiszem, ez történik, amikor a zsonglőrködésedben akárhány oldalsó fiókkal zsonglőrködsz, elfelejted, hogy kinek kellene lenned...
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ez tényleg csak nagyon sus nekem, nem tudom őszintén. Különösen az, hogy soha többé nem kerestek fel ezzel a felhasználóval, annak ellenére, hogy a szállítás tökéletes volt, szokatlan.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, feleannyi rálátásom sincs erre a világra, mint neked, de az én hazámban ravasz öreg róka vagyok a szakmában, és Áron viselkedése az első pillanattól kezdve gyanús volt.
Egy éve figyelem a fickót, hogy milyen arrogánsan próbálja lenyomni a többi eladót. De úgy látszik, én is öregszem, mert telt-múlt az idő, láttam, hogy gyűlnek a pozitív értékelések, és egyszer csak eszembe jutott, hogy talán érdemes megpróbálni...
Aztán kitört a botrány, szerencsémre. Neked is szerencsédre, hiszen gyakorlatilag rövid időn belül legyőzted, a megbízhatóságoddal.
Szóval, hamarosan bejelentkezem hozzád egy kis amfetaminra, ha nem bánod... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A legtöbb dolog annyira nyilvánvaló, hogy nem igazán van szükség belelátásra, azt hiszem :) De természetesen bármikor felveheti velem a kapcsolatot, és meglátjuk, hogy sikerül-e megvalósítanunk egy megrendelést az Ön számára! Természetesen nem bánom :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens és mások

A BB csapata tisztában van azzal, hogy a letartóztatások a mi szakmánkban előfordulnak. Nem minden letartóztatás teszi tönkre az üzletet.
Amint híre ment, hogy @aaronstevens bajba került, azonnal felvette velünk a kapcsolatot, és megkért minket, hogy töröljük az összes megrendelést, hogy az emberek visszakapják a pénzüket.

Azzal is tisztában vagyok, hogy @aaronstevens igyekszik minimalizálni az üzletének veszteségét, és erőfeszítéseket tesz annak érdekében, hogy a legtöbb megrendelést eljuttassa az ügyfeleknek.

Amíg a helyzet nem stabilizálódik, ideiglenesen elrejtettük @aaronstevens összes listáját. Amint a legtöbb probléma megoldódik, @aaronstevens képes lesz folytatni a kereskedést a BB-n, de nem publikálja az üzenetküldők elérhetőségeit, hogy minden üzlet a letéti letéten keresztül menjen.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ez nem mentség a hamisított termékek értékesítésére, amelyek fizikai veszélynek teszik ki a vásárlókat, mint például az LSD-je
A Breaking Bad pontosan ezt próbálja kiiktatni a drogpiacokról, az olyan eladókat, akik kihasználják a fogyasztókat, mert nem tudják jobban.

Olvassátok végig az összes állítást itt a témában, ez egyszerűen túlmutat mindenen, ami egy olyan letartóztatással indokolható, ami állítólag néhány napra megakadályozta őt/csapatát az üzletkötésben. Amiről ez a szál szól, az sokkal nagyobb
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Látta már a bizonyítékokat? Nem akarok ügyvédként fellépni, de ha valaki vádol, akkor bizonyítsa be a vádjait.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Igaza van, nem volt bizonyíték, mint egy laboratóriumi vizsgálati eredmény, remélem, hogy bizonyítékot kapunk!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nem laboratóriumi teszteket kérek. Legalább az áldozatot és az ő történetét nézze meg. Mit használt, mennyit, milyen tüneteket, bizonyítékot arra, hogy aron-tól vette. Csak ezt.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Úgy gondolom, hogy ezt Cuton keresztül kell megoldani, mivel kapcsolatban áll a vevővel, ha van TXID igazolás, az még jobb.
@NoCutt Tudsz valamit javítani? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A profiloldalán továbbra is látható az összes e-mailes elérhetőség
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Önök is üzletkötők. Bárki bejöhet, és elmondhatja, hogy egy ügyfél kórházba került, miután az önök termékét használta. Ez persze a hírnevetekre is rontana. Ezért úgy gondolom, hogy az ilyen állításokra csak akkor vagyunk kötelesek reagálni, ha egy kicsit többet látunk a puszta vádaskodásnál.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Igaza van. Remélem, hogy az állítás bizonyítható vagy megmagyarázható, így megelőzhető a további kár. A platformnak nem lenne szüksége ilyen típusú negatív reflektorfényre.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
persze, hogy ez több mint tisztességes, a forgalmazó úgy tűnik, hogy már alszik, kérek tőle chatbizonylatot vagy bármi mást, ami szükséges. Azonban sem volt soha rossz szándékom magával aaron-nal vagy az üzletével szemben. az ügyfelem szempontjából is elég homályos lenne, hogy ezt elmondja nekem, és még csak nem is kér visszatérítést vagy hasonlót, ami logikus lenne, ha valóban nem volt fűszerezve. Van egy csomó tranzakciót ez idő alatt kell ez az egy im 95% biztos
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
FRISSÍTÉS.

Kapcsolatba léptem vele, miután elkészítettem ezt a bejegyzést.

Megkért, hogy küldjem el neki a tranzakció bizonyítékát és a beszélgetést, amelyet Aaronstevensszel folytatottam az állítólagos letartóztatása előtt, amelyben a megrendelésem történt.

Teljesítettem a kérését, és átadtam neki az összes bizonyítékot, amivel rendelkeztem, ami véleményem szerint több mint elegendő volt.
De azóta sem válaszolt.
És ez a beszélgetésünk október 8-án zajlott.

Boldogan továbbítom az aaronstevens-szel folytatott beszélgetéseimet Önnek is @HEISENBERG, ha erre szükség van, mivel nem fogom itt közzétenni, mivel érzékeny adatokat tartalmaz .

Nem tudom, hogy mit lehet ebből az egész helyzetből kihozni.
Összezavarodtam, szkeptikus vagyok, és úgy érzem, hogy átbasztak, és nem érzem, hogy az aaronstevens oldaláról szart sem tesznek az ügy megoldására.

Úgy érzem, legalább annyi udvariasságot kellene tanúsítania, hogy naponta frissítést adjon mindenkinek, aki várakozik.
Mert én már lelkileg felkészültem arra a tényre, hogy a pénzem már rég elment, ahogy mindenki másé is.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Teljesen egyetértek.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

A pillanat, amikor már nem az, aki válaszolt - Aaronstevens vagy FBI, CIA. AI vagy egy másik betűszó...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ez már nem az, akiben megbízhat. @HEISENBERG - Én csak törölném ennek a felhasználónak és a "valentino cartell"-nek minden nyomát.

Ha a csávót letartóztatták, hogyan lehet még mindig hozzáférni a fiókjaihoz? Az egész Session shift is egy bugger volt - cry me a river, ezek a faszok NEM ugyanaz az org, mint régen.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top