aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
hol van a rendelésem? rendeltem 100g kokaint csak 98,5g-ot kaptam heroint rendeltem valentino kartellből és még mindig nem kaptam meg, hogy még????? már üzentem neki a session. keresztül e-mailek nem válaszolt !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mostanra már össze kellene állítani egy listát az általa átvert összes pénzről... Sajnálom, testvér.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Íme a forgalmazó és az én csevegésem. Ő is érvényesítheti ezt abban az esetben, ha van egy fiókja
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ha egyszer hozzáadja a laboratóriumi tesztet, hozzá tudja adni a rendelési igazolást is? Tehát képernyőfotó arról, hogyan rendelted meg ezt közvetlenül aaron-tól (TXID, pénztárca cím).
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aki másokat becsap, az a létező legrosszabb söpredék. Menjen ki, és keresse meg a pénzét becsületes munkával. Az ilyen emberek nárcisztikusak, és még bűntudatot sem éreznek a rosszért, amit tesznek... mintha a világ tartozna nekik valamivel. Vagy haragszanak a világra, mert az életük szar. A TE HIBÁD, hogy szar az életed, te kibaszott lúzer.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ezzel teljes mértékben egyetértünk, minden erőnkkel azon vagyunk, hogy minden erőforrásunkat felhasználva megpróbáljuk orvosolni ezeket a problémákat, vigyázz magadra testvér.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ugye ezt nem igazán költői kérdésként teszi fel? A blotterpapír nem árthat, bármit is teszel rá?!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
FRISSÍTÉS.

Kapcsolatba léptem vele, miután elkészítettem ezt a bejegyzést.

Megkért, hogy küldjem el neki a tranzakció bizonyítékát és a beszélgetést, amelyet Aaronstevensszel folytatottam az állítólagos letartóztatása előtt, amelyben a megrendelésem történt.

Teljesítettem a kérését, és átadtam neki az összes bizonyítékot, amivel rendelkeztem, ami véleményem szerint több mint elegendő volt.
De azóta sem válaszolt.
És ez a beszélgetésünk október 8-án zajlott.

Boldogan továbbítom az aaronstevens-szel folytatott beszélgetéseimet Önnek is @HEISENBERG, ha erre szükség van, mivel nem fogom itt közzétenni, mivel érzékeny adatokat tartalmaz .

Nem tudom, hogy mit lehet ebből az egész helyzetből kihozni.
Összezavarodtam, szkeptikus vagyok, és úgy érzem, hogy átbasztak, és nem érzem, hogy az aaronstevens oldaláról szart sem tesznek az ügy megoldására.

Úgy érzem, legalább annyi udvariasságot kellene tanúsítania, hogy naponta frissítést adjon mindenkinek, aki várakozik.
Mert én már lelkileg felkészültem arra a tényre, hogy a pénzem már rég elment, ahogy mindenki másé is.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Teljesen egyetértek.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ez már nem az, akiben megbízhat. @HEISENBERG - Én csak törölném ennek a felhasználónak és a "valentino cartell"-nek minden nyomát.

Ha a csávót letartóztatták, hogyan lehet még mindig hozzáférni a fiókjaihoz? Az egész Session shift is egy bugger volt - cry me a river, ezek a faszok NEM ugyanaz az org, mint régen.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Nagyon csalódott vagyok, hogy ezt látom, mert én nem volt egy tisztességes kapcsolat felett jó beszélgetés ez a lázadó @aaronstevens. Az egyetlen dolog, amit nem szerettem benne, az volt, hogy úgy tűnt, hogy nem tudott megbízni senkiben, ami egy piros zászló volt számomra. Az emberek itt ezen a platformon nem nézik el a csalást, és remélem, hogy a tettei nem okoztak senkinek nagy veszteséget.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-idézet-/ egyetlen dolog, ami nem tetszett benne, hogy úgy tűnt, nem tudott megbízni senkiben, ami számomra piros zászló volt...


-mondja egy augusztus végén csatlakozott fiók. Hány fiókod van, haver?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mi a problémája? marty€mcfly itt egy normál tag. Mi a baj a hozzáállásoddal, mi itt mindannyian csak azért gyűltünk össze, hogy megvitassuk és értékeljük a helyzetet, nincs szükség még több negativitásra!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens tiltott, a jelek szerint nem akart megoldani semmilyen problémát.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lehetséges az összes megjegyzését és dolgát eltávolítani? Rengeteg van, ahol kapcsolatokat említenek stb - jó lenne egyszerűen törölni őt...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Remélem, senki sem dől be ennek a Párbeszédnek. Mindegyik beszámolót ugyanaz a személy készítette. Ott az egész beszélgetés az állítólagos vevők és eladók között mind egy személy.

Vicces, hogy soha nem hallottam a valentino kartellről, kivéve ezen az oldalon. Gyanúsan sokféle terméket kínálnak, amire bárki vágyhat. Ez mindig általában az egyik a három pápa met vagy heroin Talán pot és mdma, de határozottan nincs kartell odakint egy ilyen nagy lista a rendelkezésre álló termékek, hogy kiküldetés ez egy weboldalon, és ez több mint boldog, hogy üzletet köt veled, és ilyen nagyszerű ügyfélszolgálat. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nem értem u, a fiókot most betiltották?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ön összedobja a kevés információt és a hallomás :) Vannak valódi felhasználók/vásárlók itt a szálban.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
A fenébe is, ez nagy kár. Én 3 hete rendeltem tőlük és minden rendben volt. Éppen egy másik rendelést kerestem, mielőtt ezt megláttam, örülök, hogy a biztonság kedvéért megnéztem itt.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Sajnos ugyanilyen rossz tapasztalatokat szereztem az aaronstevens-szel kapcsolatban! eközben én is úgy gondolom, hogy nagyon ügyes csalás az aaronstevens!
az elején kisebb próbavásárlásokkal különböző dolgokat, minden rendben volt!
a kommunikáció mindig rendkívül profi volt, most már én is tudom, hogy csak "szép szavak" voltak, hogy egy bizonyos szintű "bizalmat" építsenek ki!
Rendeltem egy kiló száraz amfetamint!
De az utolsó vásárlásnál rendesen átbaszott!
Én sajnos kénytelen voltam különböző okokból nem bb-market escrow, hogy az utolsó vásárlás (egyikük monero!)
mi volt a legnagyobb hiba!!!
Nézzétek mit kaptam jó 4 hét várakozás után!
Szerintem a feltöltött képek magukért beszélnek!
Sok koszt láttam már életemben, de ez mindent ver eddig!
Azonnal felvettem a kapcsolatot Aaron Stevens-szel, hogy jelentsem a csalást és megoldást kérjek a problémára, mivel az eddigi kommunikáció mindig olyan "profi" volt, gondoltam, hogy találnak olyan megoldást, amivel mindketten elégedettek lesznek! Röviden több De megint nem hallottál "szép szavakat" és "bocsánatkérést"!
Aztán aaronstevens eltűnt, mint egy szellem!
A fórum adminjának is átadnám az aaronstevens-szel folytatott email előzményeimet bizonyítékként, ha bármilyen kétség merülne fel!


Utána mindig okosabb vagy
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Hiányzik az a rész, ahol azt mondja, hogy megrendelte a H o_O Ez állítólag az amfetamin, amit megrendelt?

Úgy néz ki, mint a földből származó piszok, ez az?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf is that 😭🤣
Legalább volt olyan udvarias, hogy nem küldött nekem semmit, és csak a pénzemet vette el. Ez itt egyszerűen tiszteletlenség.
Ez egyáltalán amfetamin, mert még sosem láttam amfetamint ilyen színben.
Úgy néz ki, mint a heroin.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Képzelje el, hogy ilyen szarságok miatt buknak le. o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Részvétem a veszteségéért! Őrület, hogy milyen zűrzavarban fordult ez a szál!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Vannak módok, hogy a pénzt vissza még akkor is, ha átvert egy számlát, hogy! De olyanokkal kell foglalkoznia, akik hitelesítettek és jó hírűek! Nem tudsz rosszul járni.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Igen, a letét minden bizonnyal megakadályozta volna ezt, de a vásárlók feladata, hogy segítsen a platformnak megérteni a felmerülő problémákat a javítás érdekében. Ha így átverik, van egy osztály ~ itt a platformon igen~ erre, de ez legálisnak kell lennie egy olyan állításnak, amely sérti a feltételeket és más módon megakadályozható lett volna.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Oké mi a fene ez most lmao im sajnálom, bármi is ez ez annyira rossz, hogy vicces újra csalás az egy dolog, de szarni a postaládába egy másik dolog.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top