All in One Thread az etil-metil PMK glicidát PMK-ra történő átalakításához

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Mivel úgy tűnik, hogy sok embernek (beleértve engem is) problémái vannak ennek az "új" pmk glicidátnak az átalakításával / átrendezésével, azt hiszem, hogy mindannyian így téma, hogy lássuk, ha végre kapunk egy 100% -ban működő átalakítási receptet.

im követően egy Alkali-hcl NaHCO3 mosás rossz eredményekkel, sűrű és piszkos sötétbarna olajos anyag.
De van egy nagyon új út , hogy ill post a végén ezt a témát, hangzik nagyon érdekes, de először is, amit megpróbáltam, és nem sikerült:

1: dH2o NAOH-val , és a GLYCIDATE 1 órán át 80º-on.
2. Koncentrált HCL , azt hiszem sokat használok, legközelebb cseppenként fogom hozzáadni a buborékképződés/látványos reakció végéig és mérni fogom a PH-3 értéket.
3. A vizes oldatot el kell dobni (talán a NAOH 5%-os mosást kellene elvégeznem az elvetés előtt? ).
4. a NAOH mosás , ha még mindig látható a vizes , sós víz.
5. 2 vizes mosás, amíg a szerves réteggel érintkező víz semleges PH-t nem mutat.
és az eredmény az, hogy sűrű koszos szar..... valami ötlet? tanácsok?


Az új és ígéretes konverziót kaptam:

1. tegye a viasz és a hidrogén-peroxid 1:8 arányban (milyen tisztaságú HP? NEM TUDOM)
2. Melegítsük fel, cseppenként lassan adjunk hozzá savat, miközben kevergetjük és a PH értéket ellenőrizzük (nincs több infó, gondolom amíg el nem éri a 3-at vagy ilyesmi).
3. 2 órán át tartó reakció után a reakciófolyadékot hidroxid-nátrium-oldattal extraháljuk (feltételezem 5%-os), és a vízfázist kapjuk.
4... a kapott vízfázist ezután cseppenként savval adjuk hozzá a ph-érték beállításához, amíg olajos anyag nem jelenik meg, majd az olajos anyagot szerves oldószerrel extraháljuk, majd bepároljuk, hogy megkapjuk.

Nagyon jól hangzik, nem? de nem tudom, milyen biztonsági tanácsok vannak a nagy koncentrációjú hidrogén-peroxid kezelésére, még sosem használtam... bármilyen javaslat?
Mivel nem tudják, hogy milyen koncentrációjú hidrogén-peroxidot használjak, gondolom, minél nagyobbat..itt sok nehéz 70%-os koncentrációval találok...

Valami ötlet?

Csak 100 gramm ETHYL GLYCIDATE van, így nem veszíthetek többet próbálok all..... im próbálom ezt a szintetizátort, mint személyes elégedettség....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pontosan milyen CAS-ról van szó?
Köszönöm.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nem emlékszem most, im nincs otthon, de az új, a viaszos etil.metil pmk glicidát, az, ami mindenkinek problémát okoz, hacsak nem találjuk meg itt a megoldást.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Módszereim vannak a CAS 28578-hoz.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

ez az olaj vagy a fehér por formája, ugye?
A probléma a viaszos...de én hozzáférhetek a fehér poros változathoz, elküldené nekem a módszert? ill nagyon hálás leszek.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olaj, van módszerek, de nem tettem magam még várok egy megrendelést, ha egyszer inkább, hogy őket megosztom az eredményeket minden tapasztalattal rajta.
Köszönöm.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Úgy tűnik, hogy az olajnak csak közvetlen átrendeződésre van szüksége HCL-lel, ugyanúgy, mint a régi pmk Gly..... akkor meglátjuk, hogy megy, és kérlek, ne felejtsd el, hogy ide írj..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az info, hogy nem így van, frissíteni fogom.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Úgy hallottam, hogy ehhez az új glihez a recept csak etanollal, vízzel és HCl-lel készült?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az én tanácsom az, hogy felejtsünk el minden olyan irodalmi szintetizálót, amelyet nem személyesen tettünk közzé, és várjuk meg, hogy megtaláljuk a legjobb módszert, amint megkapjuk a terméket, mert a módszereket közvetlenül a gyártóktól tudjuk tesztelni. Köszönöm.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

a második recept, amit közzétettem, közvetlenül a gyártó laboratóriumából származik, valójában nagyon logikusan és ígéretesnek hangzik, de az első módszer 8alkali-acid) mindannyian tudjuk, hogy az eladóm egyik ügyfelének receptjéből származik... egyébként...nem működött...és a PRO módszer nem teszteltem, mivel nehéz a magas %-os hidrogén-peroxid megszerzése...így im a begginig pont..... meglátjuk, hogyan megy veled, haver, várom.
Sok szerencsét!
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ez a logika és az általános reakció az észterek és ha ez a feltételezett "glicidát" lenne csak, hogy ez működne mindannyiunk számára...de van valami furcsa rajta..isten tudja, mit tettek hozzá, hogy elkerüljék a jogi kérdéseket...
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Épp most döntöttem úgy, hogy új szálat nyitok, mert ez a PMK-etil-glicidát szintézis útvonal zavara, de már megtetted

KIZÁRÓ NYILATKOZAT: MINDEN LEÍRT INFORMÁCIÓ AZ ÉN SZEMÉLYES INFORMÁCIÓGYŰJTÉSEM, EZEK CSAK A KÖNNYŰ HIVATKOZÁS CÉLJÁBÓL VANNAK KÖZZÉTÉVE.

Mint egy kezdő kémikus hiszem, hogy sok ember futna a zavart, mint én, így én csak bump mindent találtam ezen a fórumon, és info tudtam, mint én nem fut kísérletet a jelenlegi időben, csak info gyűjtése, további szerkesztés lehet tartani

CAS 28578-16-7, Minden profi beszél, ne zavarja a név (PMK-etil-glicidát / BMK-metil / etil-metil PMK / glicidil-észter).

Itt van a @Jack linkje, amelyet a legtöbb szálban említettek a végső MDMA szintézishez

Egy prekurzor prekurzorát nagyon leegyszerűsítette @William Dampier

Ha nem tudja közvetlenül beszerezni a CAS 28578-16-7-et, kövesse @William Dampier lépését a következő készítményekkel: @William Dampier.
- Nátrium-etoxid CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- Etil a-bromopropionát CAS 30365-54-9
- stb.

CAS 28578-16-7 maga is lehet különböző állapotban és színben (Pmk/BMK olaj/PMK fehér por).

Úgy gondoltam, hogy a lépések az MDMA előállítására irányulnak, bár az MDMA-nak különböző nevei vannak, mint például a 3,4-Metilén-dioxi-metamfetamin.

és a kémiai jelek
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Rájöttem, hogy ezek mind met-szerűek, szerintem ezek mind a metamfetamin prekurzorai is lehetnek, csak hiányzik a tudás és a tapasztalat. Hitelek @Jack, @William Dampier, @DocX és @G.Patton, tanulmányozza az alapvető kémiai és ELI5 a google-hoz
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
a probléma az, hogy a dokumentum a lefoglalt cuccok ausztráliában stb, amit már tanulmányoztam, a metil-pmk, (a régi egy könnyen átrendezhető) nem a tényleges etil-metil form.....
valójában az ausztrál equipe a régi receptet követte, ami a strike total synthesis stb....az új formában nem használható...
im right @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
A módszert a szobahőmérsékleten szilárd állapotban lévőhöz adták meg

1:1:1 P:etonal:dh20 hő 60c-on 1 órán keresztül
2 HCL hő 3,5 óra. 75c-nél

60% körül

Szerintem lehet még javítani.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Igen, pontosan erre gondoltam
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

azok ugyanarra a CAS-ra dolgozhatnának, de olaj vagy por formában, a gyakoribb viaszhoz 2 lépésre van szükség, először lúgos a sav.... és persze vákuumdesztillációra.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Tud valaki más is kínál ott módszer vagy bemenet a magasabb százalékos megtérüléshez.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Arra utalok, hogy 33c fölött olaj formában van, és szobahőmérsékleten kezd olyanokká válni, mint a száraz méz. Ez az, amire a viaszos anyag alatt gondolsz. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
akkor ne kövesse a receptet, amit kommentáltál, nem fog működni.... a viaszhoz, amit említesz, hogy 2 lúgos-savas-tisztításhoz kell, de még ha tudom is, hogy im nincs jó eredmény...még mindig dolgozom rajta, változó hőmérséklet, hcl mennyisége stb., és látott változásokat, de még mindig rossz....
 
Top