All in One Thread az etil-metil PMK glicidát PMK-ra történő átalakításához

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Valaki meg tudja nekem magyarázni a különbséget a molekulán, ha por vagy vax ?
Miért van ez így, és amikor közvetlenül őket kérdezem...., nem tudnak igazi választ adni.
Mint kémikus... tényleg mindent meg kell értenem.

és oké, a pmk glicidátot betiltották / oké a pmk metil glicidátot betiltották / igaz, hogy tisztázzuk, csak a PMK ETHYL GLYCIDÁT van.

valaki tudja a különbséget a konverzió ? vagy ha ez az új csoport hoz valami más a hozam a végén.
Kíváncsi vagyok néhány tippre és eltérő nézőpontra.

És az az érzésem, hogy a végén az olaj, amit kapunk, egy kicsit szar...

Valakinek van valami technikája, hogy a legjobb olaj legyen, nagyon tiszta és tiszta, vagy nem számít a folyamat során?
Köszönöm.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
lehet, hogy ez bosszantóan vagy túlzottan ostobán hangozhat tőlem, vagy talán az állandóan dobálózó laza definíciók miatt. Amikor azt mondjátok, hogy "a szilárd", az a CAS 13605-48-6-ot vagy a 28578-16-7-et jelenti állítólagos "por" formában, és van ilyen? Mit értenek a kínaiak a 28578-16-7 por alatt? Az a noob előfeltevésem, hogy ha van egy anyag, akkor annak megvan a saját CAS-ja, ha van belőle valami só, akkor az egy másik CAS.
Szóval a nap végén végre szeretném tudni, hogy mi lenne a legjobb eljárás a CAS 13605-48-6-ra? Ha a korábban leírt és a Sydney bustra hivatkozott eljárás, akkor hogyan lehet optimalizálni az elárasztás maximális össztérfogatát ( 35g-ra a papír 600ml elárasztást jelez, nagyon nem praktikus és problémás)? És hogyan lehet az eljárásból kihagyni a rézlépést (hcl használatával?)?
Köszönöm mindenkinek
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
és egyébként, mert... ez hangzik most a legtöbb mdp2p ebből az új pmk glicidátból, hogy egy sötét és nem túl tiszta olaj...
Néhány embernek van néhány tippje ?
Mert szeretném tudni, hogy az átalakítás után mi a legjobb módja ennek a keton kivonásának.
Milyen oldószert használhatok az olaj tisztítására ?
Néhány módszer, hogy tisztábbá és tisztábbá tegyem ? ( desztilláció ? fagyasztás ? mosás telített nahco3-mal ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Miért akartok ti nem sötét olajat? mi a baj? ez egy másik preprekurzor, így az eredmény is más... sötétvörös olaj... a cél az, hogy tiszta és nem piszkos olaj legyen, a leírt módszert követve (bázis-sav) a vákuumdesztilláció... az eredmény KÜLÖNBÖZŐ, nem ugyanaz a GLY, mint korábban srácok... tehát nem ugyanaz a szín....
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Egy anyagra jellemző a vizuális aspektus, ha feltűnő eltérés van, akkor az azt jelentheti, hogy nagy mennyiségű szennyezőanyaggal rendelkezik. A keton vákuumdesztillációját végzi? Vagy csak a vizet távolítja el?
Várok egy kis PMK etilgliketont...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ahogy olvastam az összes témát a PMK-glicidátról a CAS: 28578-16-7-vel kapcsolatban, hogy világos legyen, hogy por és olaj anyagban jöhet, amely 33 * C alatt megkeményedhet. Minden fenti módszer az olaj/viasz anyagról szól.

Amennyire tudtam jegyzeteket szerezni a folyamatról, világos nyelven írok, hogy az emberek jobban megértsék ezt (beleértve engem is). Van néhány kérdésem azokkal a fejlesztésekkel kapcsolatban, és mit kell tenni, ha így készült.


Javítás, mint olvastam a fórumon:

Kérdés a javítással kapcsolatban:
Ezt 80*C-ra melegítjük vagy NaOH-val 20*C-on tartjuk. A PMK-gly-eth-et közvetlenül 20*C-on adjuk hozzá, vagy tovább melegítjük?

Második lépés: sav hozzáadása:

Ha a NaOH-val végzett lépésben javulás történt, és sósavat adunk hozzá, akkor 80*C-ra emeljük a hőmérsékletet, vagy 20-21*C-on tartjuk. ha 20-21*C-on tartjuk, akkor ismét 12 órán át folytatjuk, vagy ezt a lépést az első 12 órán belül adjuk hozzá?

3. lépés: szétválasztás:


lépés: 4. lépés vákuumdesztilláció:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nos...nem próbáltam a szappanosítást szobahőmérsékleten 12 órán keresztül, de biztosan fogom, mivel a sötétbarna szín ebben az átalakításban a 80c-s szappanosítás után jelenik meg..talán ez megoldhatja...más előnyökről nem tudok....

Ami a savas adalékot illeti, az egy másik folyamat, igen, 80ª-ra kell tenni, az biztos.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Nos...a hiba itt az, hogy néhányan azt hiszik, hogy megvehetik a régi CAS-t, de ez nem igaz, az egyetlen elérhető forma a viaszos, ennek 2 bemutatása van, de ez csak a gyártó befejezésének módja..az egyik sárga viasz, a másik fehér por, de amint ezek elérik a 30ªc-t, megolvadnak...ugyanaz a molekula, higgy nekem.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ugyanazok a termékek, ugyanaz a folyamat...
a jobb szín kérdése...nos...talán létezik, de IMO minden új MDMA sötétebb lesz, mint korábban, meglátod...az új MDP2P ugyanaz a cucc, de sötétebb színű, akkor az MDMA sötétebb lesz...csak egy kicsit , az én eredményeim olyanok voltak, mint a régi mosatlan "coca-cola" kinézetű...nem számít, hányszor mosod, megtartja ezt a színt...
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro el tudja küldeni nekem az olaj módszereket,thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

Uram , már van pmk olaj
Milyen következő lépést tehetek?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nem vagyok itt szakértő, kérem, forduljon @G.Patton @William Dampier, ők szakértője ennek a fórumnak és nagyon segítőkészek.

és kérjük, győződjön meg arról, hogy a PMK cas no. helyes, mielőtt bármilyen lépést folytatna, itt van néhány hasznos link, amelyre hivatkoznia kell:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Valaki valóban kész mdma-t állít elő ebből az új pmk etilglicidátból sikeresen?

Vagy mindenkinek csak az átalakításokkal vannak problémái, és nem képesek megfelelően kristályosítani a készterméket?

Miért nincsenek frissítések a helyes PMK ETHYL GLYCIDATE konverziós módszerhez?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Olvass jobban tesó, a helyes átváltás már ki van írva, és igen, gyönyörű kristályaim vannak , nagyon kis méretarányban, de ez nem fog különbséget tenni.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
alig várom, hogy lássam a videót!!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Valaki le tudná írni az 1kg pmk etilglicidát átváltását?
De csak azok, akik kipróbálták az átváltást és van tapasztalatuk, kérjük, ne küldjenek copy paste-et, ha nem biztosak benne, hogy működik.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Veszek a kínaiakból mostemberben és decemberben 2021-ben néhány kilónyit, amiről azt mondták nekem, hogy CAS 13605-48-6. Nem szállítottak semmilyen utasítást. Szóval, amit megértettem BenyBoyból, az alábbiak szerint kell tennem:

A módszert a szobahőmérsékleten szilárd anyagra adták meg (az enyém fehér por).

1:1:1:1 PMK por CAS 13605-48-6 :etanol : dh20 - 60c-on 1 órán keresztül melegíteni.
2. HCL hozzáadása 3,5 órán keresztül. 75c-nél (mennyi HCL?) - tud valaki tanácsot adni?

Azért kérdezem, mert van rá esély, hogy van régi cuccom, amit 2021 végén szállítanak. Ha ez lehetetlen, és van a 28578-16-7, mint én fogom csinálni, mint volt ebben a hozzászólásban.

Van rá esély, hogy meg lehessen mondani a különbséget a 13605-48-6 és a 28578-16-7 között, ha fehér por formájában van?

Köszönöm.
 
Top