All in One Thread az etil-metil PMK glicidát PMK-ra történő átalakításához

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ugyanez a problémám a viasszal. A szappanosítás és a HCI-vel való reakció után szép világosbarna színű olaj jön ki. Miután ezt szobahőmérsékletre hűlni hagytam, sötétbarna, majdnem fekete és sűrű lesz.

Van valakinek hozzáfűznivalója ehhez?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Próbálja ki a Noah nélkül.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Próbáltad már ezt? Milyen volt a hozam?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
szükség van az utolsó lépésre, vákuumdesztillációra, hogy az Ön által említett barna ragasztóban lévő szennyeződéseket/vizet leválassza.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
és igen.... az 1 lépés HCL-lel való átrendezéssel nem érvényes azzal a viasszal, előtte kell (ahogy ebben a hozzászólásban és a többiben is olvasható) NaoH 5% dH2o , majd hcl, majd sós vízzel, vagy még jobb esetben Nahc03-al semlegesíteni és utána a vákuumdesztilláció.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Valaki rendelkezik egy ténylegesen kipróbált módszerrel, amely nagy hozammal működik? A cas 28578-16-7-ről beszélve
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük a választ. Lehet, hogy nem voltam egyértelmű, de úgy értettem, hogy 2 lépésben csináltam. Először naoh (és legalább egy órán át hagyom állni) és utána a reakció HCL-lel. Ahol a HCL hozzáadása után két rétegre vált szét.

A régi porokkal soha nem desztilláltam és mindig tudtam használni az olajat tökéletesen rendben.

A fenti módszerekkel jobbak az eredményeid?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
valójában a probléma az, amikor összehasonlítjuk a régi pmk , mert amikor megkapjuk, hogy furcsa szerves réteg azt gondoljuk, hogy minden sikertelen, akkor nem megyünk tovább, de ahogy tudtam, mindenki, aki követte a bázis/sav módszer volt, hogy desztillálni.... Szeretném tudni az eredményeket, ha valaki követi a hidrogén-peroxid módszer én közzétett a nyitott post, mert úgy tűnik, hogy sokkal tökéletesebb és világos, de im nem hajlandó kezelni hidrogén-peroxid több mint 70% -os hidrogén-peroxid nélkül PRO fume Hood... van egy extrakciós készülék, de... nem fogom vállalni ezt a kockázatot, egyébként ez a módszer küldött nekem a nagy formában a gyártó a cucc, nem a viszonteladók..így ez kell a legjobb a legjobb lehetőségek közül a legjobb.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nos....néhány kudarc után, azt hiszem, végre sikerült....az eredmény tiszta olaj, nincs piszkos anyag..nincs több mézes megjelenés, de nagy különbséggel, ha összehasonlítjuk a metil pmk-val, az eredmény színe egy barna-sötétvörös olaj, intenzív sassafras szaggal, amely megtartja az állapotot szobahőmérsékleten, és soha nem fagy meg, a kulcs id VaCUUM desztilláció, nem kell sok desztilláció, a víz a desztilláció utáni termékben csak egy kicsit.
ha ezt teszed, akkor hamarosan látni fogod, hogy a reakció megtörtént... nincs több víz áthalad a kondenzátoron, és csak az olaj visszaáramlása történik. képeket töltök fel, ha találok egy kényelmes módszert, hogy ezt itt csináljam.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


a fórum biztonságos :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Nos....néhány kudarc után, azt hiszem, végre sikerült....az eredmény tiszta olaj, nincs piszkos anyag..nincs több mézes megjelenés, de nagy különbséggel, ha összehasonlítjuk a metil pmk-val, az eredmény színe egy barna-sötétvörös olaj, intenzív sassafras szaggal, amely megtartja az állapotot szobahőmérsékleten, és soha nem fagy meg, a kulcs id VaCUUM desztilláció, nem kell sok desztilláció, a víz a desztilláció utáni termékben csak egy kicsit.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Gratulálunk ehhez! Megosztaná a pontos receptet és a felhasznált lépéseket?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Persze!

Először is, bocsánat az angolomért, tudom, hogy néha "furcsa" lehet...

Szóval, különböző mennyiségeket próbáltam ki a bázis-sav módszerrel, amíg meg nem találtam a megfelelőt.
A kulcs egyébként a vákuumdesztilláció, azért írom a Capital, mert láttam, hogy (ugyanaz történt velem is a kezdet kezdetén), miután az alapsavas, ha látjuk az eredményt (egy piszkos és rendkívül sűrű szar méz) azt gondoljuk, hogy valami baj volt, akkor nem megyünk tovább.. de itt a kulcs.
50 GR WAX ( alacsony skálát választottam, mert csak kis mennyiségű viaszom van )

1. tegyük az 50 gr viaszt és 70 ml dH2O-t és 12 Gr lúgot , lassan emeljük a hőmérsékletet 80º C-ra , amikor elérte a 80º-ot egy órán keresztül keverjük tovább.

2. Adjunk a keverékhez 32,5 gr HCL 65%-ot és keverjük még 1 órán keresztül 80ºC-on.

3. tegye szept. tölcsérbe , dobja el a vízréteget és adjon hozzá egy tisztességes mennyiségű dH2o-t 5%-os nátrium-hidrogénkarbonáttal (vagy csak egy telített oldatot készítsen) és végezze el a tipikus műveletet a szept. tölcsérben és hagyja állni 30 percig.

4. ismételje meg még 2x a telített oldatos mosást, dobja el a vizet mindig és az 1 csak vizes mosást.
( ha emulzió jelenik meg próbáljuk meg a sós oldatos mosást)....

5. vákuumdesztilláció, amíg az összes víz el nem távozik (ez csak egy kis mennyiség, amely a problémákat okozza), és lehet csinálni rotovapban.
and....

VOILA! megvan a kívánt termék, csak más színű lesz, mint a régi glicidátos gávák... az eredmény egy sötétvörös-barna olaj lesz.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Valaki meg tudja magyarázni a különbséget e 2 cas számok között a pmk tekintetében? az egyik úgy tűnik, hogy pmk etil-glicidát és a másik pmk metil-glicidát , amelyik tekinthető régi, amelyik könnyen átalakul, és amelyik az új, amelyik mindenki nehezen megy? Bármilyen segítség elképesztő lenne 🙏

13605-48-6 pmk metilglicidát

vs

28578-16-7 pmk etil-glicidát
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Szia @Fring, én is szeretném tudni, az etil-metil-glicidát pontos CAS-számát ehhez a kulcsfontosságú MDMA prekurzorhoz, a PMK (MDP2P) szintézishez.
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ne veszítsd el az idődet ember , hidd el nekem a kínaiak MINDIG az ETHY METHYL formát árulják, mivel az etil betiltották, nem játszanak, ha valamit betiltanak...azt sey, amit akarnak, de az összes etil, talán még ők sem tudják... tartsd szem előtt, hogy a nagy többségük nem tud semmit róla, csak eladják.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Csak egy kérdés egyébként valaki el tudja nekem magyarázni a por és a viasz különbségét ?
Mert kémiai elmével nem igazán értem a 2 forma különbségét.
Pontosan mi változik ? a csavarodási pont nem ugyanaz ? az egyik inkább olyan, mint egy "só", a másik pedig más szerkezetű, de ugyanaz a molekula ?
ezek a részletek összezavarnak és nem igazán értem.
És azt is, hogy az összes ilyen prekurzornak ugyanarra az átalakításra van-e szüksége ahhoz, hogy keton legyen.
Köszönöm az információitokat
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Köszönöm ezt az írást! Gondolom, a 35%-os HCl-re gondolsz?
 
Top