All in One Thread az etil-metil PMK glicidát PMK-ra történő átalakításához

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Csak egy kérdés a biztonság kedvéért, és mert kíváncsi vagyok.

az út a ketonhoz ugyanaz, ha por vagy olaj ?

Köszönöm szépen
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Ez jó. Nos, az olvadáspontja nagyon alacsony, 35-45⁰C körül találhatod, hogy részben oda-vissza olvad, ami valami furcsa viasz kinézetű zűrzavart eredményez. A jobb (porszerű) fajták, és most tippelek, valószínűleg tisztábbak és jobban meghatározott olvadáspontjuk van 45 fok körül. Ha keverékek vannak, ezek a tulajdonságok változhatnak, és hacsak nem vagy nagyon képzett és tapasztalt a tettben, nagyon kiszámíthatatlan lehet. Nem láttam egy harmadik fél elemzését, de nem lenne értelme, hogy két különböző viselkedésű és azonos anyaggal rendelkezzen.
Ez egy ésszerű hipotézis.
Az értékesítőik nem fognak jobb választ adni, hacsak nem vagy sokkal szerencsésebb, mint én.

Egészségedre
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

igenis nagyon érdekes lehet, hogy pontosan tudja, mi lehet a különbség a por és az olaj között.
Arra gondoltam, talán lehet só ez a molekula, ha por alakban van ?
És, hogy az olaj és a por között lehet-e különbség a ketonok között...
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ha valaki meg tudja osztani a tudását... mi több mint boldogok vagyunk :)!
Egészségünkre
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
nop. amikor a legelső alkalommal érdeklődtem az "új pmk olajról" (CAS 28578-16-7), és megkérdeztem, hogy mi lenne, ha lenne, az új megközelítés, hogy ez valódi pmk olajjá váljon ( nyilvánvalóan CAS 4676-39-5) a válasz nagy.... volt "ez üzleti titok, kérem, ne terjessze ki..." mondták. Kaptam egy videót, kiváló volt! Az új termék csak annyit igényel, hogy... felmelegítsd!... és a videóban, ami még mindig megvan, a "tudós" egy meggyújtott gyertyával melegít fel egy kémcsövet a megszilárdult termékkel. Én enyhén szólva is megdöbbentem. a szemed előtt változik olajjá.....
Remélem, nem a 28578-16-7 és a 13605-48-6 közötti különbségről beszélünk. Ez valójában egy stabil por, és bár a megfelelő kezelés esetén ugyanazt a végterméket adja, ez egy teljesen más molekula, és valójában kevesebb hozamot ad, mint az újabb testvére.

Egészségünkre!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Valaminek a megolvasztásáról beszélsz?? Hű, sose tudtam volna kitalálni, hogy ha felmelegítesz egy viaszt, az valóban megolvad és olajos dologgá alakul...
Emberek, kérem, kutassanak, olvassanak, aztán jöjjenek ide és tegyenek fel konkrét kérdéseket...
Mindehhez alapvető kémiai ismeretekre van szükség.
Nem akarok senkit kirúgni, de néhány kérdés arra utal, hogy nem is értitek, mi az a cas szám, mi az a só, stb... Ez (még) veszélyes lesz számotokra. Első lépésként igyekezz minél többet tanulni és megtanulni néhány alapot.
A többi nagyjából már megválaszolásra került ugyanebben a témában, még egyszer OLVASd el, mielőtt újra és újra ugyanazt kérdezed.
Csak az én 2 centem.

A viasz/olaj és a por nem ugyanaz, nem ugyanaz a cas számuk.
Sok szerencsét!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Ez a végleges anyag, amelyet a CAS 28578-16-7 viaszformából kaptam:
GR2rsV1AIx

;-)
Mindenesetre más módszereket fogok tesztelni, és néhány változtatást fogok tenni, hogy megpróbáljam javítani, amennyire csak lehetséges.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Gyönyörű kristály, le a kalappal a vegyész előtt ;)
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Helló srácok!
Kicsit összezavarodtam, hogy melyik útvonalat kell megtennem.
Van 1 kg új pmk ( azt hiszem), de nem tudom, hogy ez viasz vagy por.
Amikor összenyomom a zacskót, olyan érzés, mint a kinetikus homok, Nem mint a por.
A termék szaga lenyűgöző ezzel a jellegzetes safrole odoor
De van egy fűszeres vagy ecetes szagom, viszket az orrom.

A szállító adta nekem ezt az utasítást:
1 - Keverjük össze a 4 összetevőt ebben a sorrendben.
Pmk por, HCL, víz és etanol az arány 1:2:1:1:1.
Tesztelje egyszerre 100 gr porral
2- Keverje össze ezt a négy összetevőt, és jól keverje össze őket 70-75 fokon melegítse fel, és keverje 3 órán keresztül a tartályokat nem lehet teljesen lezárni.
3- És akkor jöhet a rétegezés. Szabadulj meg a többitől. Hagyja az olajat

Szerintem ez a metódus a régi verzióra vonatkozik, és azt a proesszt kellene csinálnom, amit @Fring csinált.

Te mit tennél?

Köszönöm a segítséget.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A por úgy néz ki, mint az igazi.
Talán
Kiváló. Ezekben a termékekben mindig van kész olajkeverék.
Eléggé lehetséges
A tiéd valószínűleg nátrium- vagy káliumsó (ellenőrizd a vízoldhatóságot). A javasolt módszernek működnie kell.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Uram, azt hiszem, ez a kérdés lehet, hogy egy kicsit hülye, minden, mert én vagyok egy mewbie, de szeretném megkérdezni:
hogyan kell kristályosítani, ha az új bmk olaj módszert használom.
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Nem tudom, mi a fenét adott nekem a beszállítóm, és az általa előállított olajos anyag meglepő volt.
9UhIaPKZeO
 
Top