Alfa-PVP szintézis (1-10 kg-os skála). Teljes videós bemutató.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jó estét, elnézést, kérhetném a segítségét? Alfa pvp szintézist készítettem ezen recept alapján https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Mindent a leírtak szerint csináltam, kivéve az etil-acetát desztillálását, 5-re vittem a savanyítást, betettem a fagyasztóba, és a sók nem estek ki, hogyan tudom orvosolni a helyzetet?Ezután 74-77-es hőmérsékleten 1/2-re pároltam az oldatot, és ismét betettem a fagyasztóba, és minden eredmény nélkül, esetleg valaki találkozott már ezzel?Kérem segítsen!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha sav van, akkor alacsony hőmérsékleten vagy vákuumban kell elpárologtatni. A maradványokat fekete gyantaként kaphatja meg. Ennek kikristályosításához kémiailag tiszta, száraz acetont kell használnia. Ha ez háztartási aceton, akkor lehetnek problémák. Az acetonon kívül van egy tisztítási módszer is, ha megkapja a gyantát, és vízben feloldja. A vizet oldószerrel kivonja a szennyeződésektől, és a terméket hűtéskor vizes oldatból kristályosítja.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Úgy csináltad, mint a videóban?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jó napot, köszönöm a segítséget, nekem minden sikerült, az egész probléma, ha jól értem, az etil-acetátban volt a teljes elrontása és száraz acetonnal való hígítása után, újra savasítottam és akkor estek ki a sók.
 
Top