Alumínium-amalgám (Al/Hg) összefoglaló

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Mi lenne, ha a higany-nitrát hozzáadása előtt a fóliát HCl-lel mossuk át? Ez nem távolítaná el a reakciót megállító oxidrétegeket?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Kicsit későn, de bárki számára, aki ezen az idővonalon olvas...használjon erre a célra egy unltra hangtisztítót.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Használható-e ez a NaBH4-et igénylő szintézisek helyettesítésére? Hamilton Norris szintézisét követve próbálok 5-MeO-DMT-t előállítani 5-MeO-T-ből, de nem áll rendelkezésemre NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nem hiszem, hogy
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
van-e olyan módja a NaBH4 előállításának, amely nem igényel szuper magas hőmérsékletet vagy nyomást, és amely kis léptékben, amatőr laboratóriumban is elvégezhető, vagy csak feladom, és rendeljek Kínából, és remélem, hogy a vámosok nem kérdőjeleznek meg?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, érdemes lenne megvásárolni. Speciális felszerelés és megfelelő laboratóriumi tapasztalat+készségek nélkül nem fog sikerülni.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Miért nem működik az Al/Hg ehhez a szintézishez? az imint kellene redukálnia, hogy metilálja a triptamint, nem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Én még nem próbáltam ki ezt az utat. Elvégezheti ezt a kutatást, és megoszthatja tapasztalatait a BB Fórummal.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Azt hiszem, ez lehetséges, de nem vagyok teljesen biztos benne. Gondolod, hogy csökkenteni fogja a kettős kötést az indolon?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Az egyetlen dolog, amiben nem vagyok túl biztos, az a termék, MMT-t vagy DMT-t fog készíteni. A metamfetamin amfetaminból Al/Hg-vel történő szintézisében az önök metamfetaminja csak egy metilcsoportot ad az aminhoz.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Miután elkészítettük a higany salétromsavas oldatát, majd ezt az oldatot egy lombikba adtuk vízzel és alumíniumfóliával, hogyan kell megfelelően kiszellőztetni a reakcióból származó gőzöket? A füst elég erősnek tűnik ahhoz, hogy a légszűrőből kiszabaduljon, és a maszkon is áthatoljon. Arra gondoltam, hogy a vákuumszivattyút használom a lombikkal, majd egy vákuumszabályozót, hogy a vákuum erőssége éppen elég legyen ahhoz, hogy a füstöt kintre engedjem, de aggódom a hidrogéngáz szivattyúzása miatt, mivel robbanásveszélyes lehet.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Ebben a bejegyzésben megtaláltam a keresett választ és gyakorlati tapasztalatokat láttam. Szükségem van a többi kérdésre adott válaszaira, köszönöm.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Helló, használhatok-e ugyanolyan mennyiségű higany(Ii) kloridot, mint higany(Ii)nitrátot az amfetamin szintéziséhez pls
 
Top