Amfetamin tisztítása sav-bázis extrakcióval

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ezért küzdök a 8. lépéssel. Úgy tűnik, hogy itt sok a veszteség és a veszteség számomra. Átvittem a kivonatot a szeptikus tölcsérből, hozzáadtam a magnéziumot, amit a fagyasztóba tettem. Most itt csináltam a szűrést vákuummal. Szerintem Buchner sokkal jobb, mint a beállítás, amit kaptam, mivel szivárgott és a térfogat túl nagy. Szóval 1. amikor a beállításba öntjük, akkor az egészet bele kell önteni... Nem értem, hogy az éteres extrakciót hogyan kell megfelelően leönteni anélkül, hogy magnéziumot kapjak vele, hacsak nem öntöm le az egész extraktumot, akkor ilyenkor sok extraktum marad a magnéziummal együtt, mit csinálok azzal a maradék részével, hogy szétválasszam. Továbbá csatoltam képeket a szivárgásról. Mit tegyek ezzel. Ez mind hulladék . Ha van magnézium ami átjutott a szűrőn mit tegyek? Alapvetően elakadt és várakozik ebben a lépésben
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 613
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 598
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 559
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 587
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Gyerünk, ember: meg tudod csinálni! Ha én a seggemből kinövő karjaimmal meg tudom csinálni, akkor te is meg tudod.
És igen! Semmi sem tetszik jobban a szememnek, mint az MDMA az éteres mosás után.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ez a joanlab vákuumszűrő... Olcsó volt, de a design teljesen rossz, hogy lehetővé teszi, hogy a cucc szivárog a külső... Ya megpróbálom önti másképp olvastam a ragasztó Patton írta hasznos tisztázni a dolgokat egy kicsit
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Úgy néz ki, mintha egy gömbcsukló lenne, amelyet egy bilincs tart össze.
Próbálta már a gömbcsuklót előzetesen megzsírozni csiszolózsírral, és addig forgatni a gömböt, amíg a csiszolás tisztává nem válik?
Ez megoldhatná a problémádat.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ahhh emlékszem, hogy valahol olvastam a zsírozásról. Megpróbálom ma remélhetőleg megoldja a problémát. Köszönöm.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton általános, érdemes-e a víz + FB oldat + p.éter 40/60 38-39C-ra melegíteni az éteres mosás közben? valószínűleg ez növeli az éter oldhatóságát és könnyebbé teszi az emulzió oldódását?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lehet mosni valami kevésbé illékony anyaggal, de szerintem egyáltalán nem érdemes melegíteni, ha számít.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szerintem ez nem jó ötlet. Hozzáadhatja, hogy két extrakciót végezzen egyenként, és a rétegek könnyebb elválasztása érdekében NaCl-t adjon a vízhez.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Igen, igazad van, a NaCl elég jól működik. Kipróbáltam néhányszor 15-20 gr : 100 ml arányban, és sokkal könnyebbé teszi az életemet.
De még mindig gondolkodom, lehet, hogy a megfelelő hőmérséklet sokkal jobban javíthat a folyamaton.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kipróbáltam az ABE-t a fagyasztóban tartott folyadékkal.
Volt 50 gr só, amely 42 gr FB-t fog adni.
Azonnal, amint lúgot adtak hozzá, az oldatot 4 órára a fagyasztóba tették. Ezután a korábban szintén a fagyasztóban tartott p.éter került hozzá.
Az eredmény, a szétválasztás sokkal könnyebben történt, 40 gr FB volt az eredmény. De a kapott FB színe nem volt tiszta átlátszó: enyhén sárgás.
Úgy értem, enyhén sárgás - nem teljesen átlátszó, de még mindig elfogadható: nem kóla.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Most olvastam ezt a témát. Arra gondoltam magamban, " miért megyünk a NaOh-val pH 12-re?" Nem mentünk pH 2-re, tehát nem kiegyensúlyozott. Aztán eszembe jutott egy kísérlet, amit olajjal, mint nem poláris anyaggal próbáltam. Amikor a HCL-t NaOh-val semlegesítettem, mi történt? Lúgos szappant készítettem. A petróleuméterben vannak olyan frakciók, amelyek reakcióba lépve parrifint alkotnak. Ez az, ami itt történik. A parrifin a 3. réteg, a pH 12 túlzás, és a petróleuméter reagál a nátrium-hidroxiddal. Javítson ki, ha tévedek, nem vagyok kémikus.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
A 9. lépésben 2/3 térfogat DCM-et kell elpárologtatnunk, ahogyan az éterrel is tesszük?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Az ABE egy újabb kísérlete.
Körülbelül 300 gr mdma-hidroklorid az elején.
1,2 liter víz
85 gr NaOH
+ kb. 150 gr NaCl laboratóriumi minőségű NaCl hozzáadása a folyamat során.

Ahogy NaOH-t adtam hozzá, elég piszkos fekete FB réteg jelent meg az alsó rétegben (nem a felső rétegben!!!), ezért NaCl-t adtam hozzá, hogy átforduljanak.

Az első lépésben 180 gr tökéletesen tiszta fb-t extraháltam p.etherrel, ami rendkívül alacsony yeld.

A vízmaradványok egy hétig maradtak a palackokban, vagy valami ilyesmi.

Egy idő után egy újabb lépés 500 ml DCM-mel 20 gr enyhén sárgás FB-t hozott, amit én személy szerint 9/10-re értékelnék.

Tehát, a végső yeld összesen 200 gr.
Elveszett 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Az amf 1/1 vízben való feloldása szinte lehetetlen számomra. ( próbáltam 2szer 2diffent rossz tételekkel).
Az amf az ai/hg-ból származik.
- Milyen hőmérsékletig lehet 1/1 víz/amf oldatot melegíteni ? ( 80*c ?)
- Mennyi plusz vizet adhatunk hozzá?
vártam kb. 1 órát, hogy 20gramm tisztátalan amf-ot feloldjak vízben mágneses keverővel ( volt benne néhány darabka, legközelebb biztosra megyek, hogy extra finom legyen) .
Amikor valahogy megpróbálom kiszűrni a szilárd anyagokat, amelyek nem oldódtak fel a vízben, a buhner szűrőben visszamaradt maradék olyan, mint a muchy sószerkezet.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Megjegyzés: DCM-et használok oldószerként.

Amikor a 10. lépésnél aceton hozzáadásával a reakcióelegyhez 2 különálló réteget láttam kialakulni, és a kénsav/aceton oldat hozzáadásával nem tudtam a reakcióelegyből porszemeket kisózni.

Mit csináltam rosszul? Vannak speciális technikák, ha DCM-et használok éter helyett?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Nagyon köszönöm, hogy megpróbálom az első módszert

Gyakran csináltam a 2. módszert, de én csak szűrtem a Kávépapír szűrővel, és azt hiszem, Acetonnal jobb eredményeket kaptam.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Először is, ty mindenkinek, aki megosztja a tudását.

Másodszor, elbasztam az A / B extrakciót, és tanácsra van szükségem, hogy ami van, az visszanyerhető-e vagy sem.

Én használok
1) Lúg
2) Kénsav (lefolyótisztító)
3) VMP naftát
4) ~3g metamfetamin

Minden jól ment. Kivontam a freebase réteget és lefagyasztottam, hogy eltávolítsam a vizet. Aztán azt hiszem túlsavasítottam. Megpróbáltam visszanyerni és még nagyobb zűrzavart okoztam. Jelenleg két rétegem van, egy víz(PH ~2) és egy naftaréteg Volt némi részecske is, ami vagy kiszűrődött, vagy feloldódott a vízrétegben.

A kénsavat is vízzel hígítottam, nem acetonnal. Szerintem ez hiba volt, kérem javítsatok ki, ha tévednék.

Néhány kérdés:
1) Lehet ebből bármilyen terméket visszanyerni? Ha igen, milyen lépéseket javasolnátok?
2) A jövőben, ha túlsavasítom, mit kell tennem, hogy visszaállítsam a jelenlegi folyamatot, vagy visszaállítsam a kiindulási állapotot (amfát desztillált vízben).
3) Meg tudom csinálni az A/B-t éter/spiritus réteg nélkül? Ahogy én értem a folyamatot, ez vízben oldható vágásokat hagyna, de csak ellenőrizni szeretném.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Helló, lenne egy kérdésem. Mi az ideális PH az amfetamin (folyékony forma metanollal keverve) kénsav hozzáadásakor ? Az amfetamin 1:2 metanollal 1:2 ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Amikor az amfetamin ph12-vel rendelkezik, kénsavat kell tennem, amíg eléri a ph 6-ot, igaz?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Üdv General Patton, nem találok olyan forrást, amely bemutatja a rózsaszín adderal tabletták végső gyártását. Ha a rózsaszín adderal tablettákat szeretném elkészíteni, akkor ezt az utasítást konkrétan követnem kell?Köszönöm az idejét és a segítségét.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Érdekli a rózsaszín szín vagy az admirális összetétele, amely az amfetamin és a dextroamfetamin különböző sóit tartalmazza?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Arent minden adderal tabletta rózsaszínű a piacon? bocsánat a naiv kérdésemért, de szeretnék utánanézni az adderal gyártásának, és hogyan kezdhetek hozzá?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Már vettem egyet korábban, és szuperül segített nekem a koncentrálásban. rózsaszín tabletta volt, és 20MG volt ráírva, azt hiszem. van-e bármi, amit otthon vagy akár egy laborban is elő tudok állítani ugyanezt a megfelelő eszközökkel?
 
Top