Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Lehet-e méretezni a receptet, például 50g P2NP-vel: 60g alumíniumfólia, 500ml IPA 250 GAA. Vagy kifejezetten az 50g P2NP mennyiségére kell kiszámítani?

Lehet 70-80%-os AA-t is használni?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Használhatok higany-nitrát-monohidrátot, vagy vízmentesnek kell lennie, és meg tudná nekem valaki magyarázni, hogy miért kell néha egyes reagenseknek vízmentesnek lenniük, és hogyan befolyásolja ez a szintézist.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A reakció víz jelenlétében zajlik, ebben nincs probléma
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tisztítható-e az amfetamin hideg acetonnal? Mi a helyes módja a mosásnak?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lehet, de szerintem jobb az IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlök mindenkit!

Egyszerűen sokkot kaptam!
Elküldtem a végtermékemet, amit a képeken láttatok, egy droglaborba, és most azt mondták, hogy 0% amfetamin van benne!!!!!
HOGYAN LEHETSÉGES EZ??MILYEN MÁS TERMÉK LEHET?????
VALAMI ÖTLET, HOGY MI TÖRTÉNHETETT?
Remélem ez valami tévedés vagy valami hasonló, elküldöm a freebase-t és a végterméket egy elemző laborba és tájékoztatlak titeket, de jelenleg teljesen sokkos állapotban vagyok.
Köszönöm.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

A helyedben valószínűleg én is elküldeném elemzésre a P2NP-t, amivel indultál ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Küldje el nekünk a kísérletek eredményeit, hogy megtudja, mi történt. Milyen reagenseket használtak és milyen arányban? Hol vásárolta a reagenseket? A képen úgy néz ki, mint az amfetamin, de lehet, hogy valamelyik analógja.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Az amfetamint acetonnal vagy IPA-val Buechner- vagy Schott-tölcsérben, vákuum alatt öntse ki.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ez egy nagyon egyszerű és gyakori szintézis. Problémák felmerülhetnek, de könnyen megoldhatók. Írjon ide, és mi segítünk.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Most, hogy az amfetamint megszárítottuk és acetonnal megtisztítottuk, mi a következő lépés, amit tegyek, tegyem a hűtőszekrénybe, vagy mit tegyek?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tisztítás után a port alaposan meg kell szárítani az oldószerek nyomaitól, majd vákuumzacskóba csomagolva sötét és száraz helyre kell tenni, akkor a hűtőszekrényben.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Helló az eredmény 0% amfetamin, használtam az összes reagenseket, mivel a folyamat azt jelzi, hogy ezek a reagensek gyógyszeripari minőségűek a professzionális laboratóriumi beszállítók körülbelül arányban csináltam az összes felével.
Tegnap újra megcsinálom a folyamatot újra egy vegyész orvossal, és azt mondta nekem, hogy a végső szabad bázist IPA-val keverik, ezért a szag ma megszárítjuk és újra elküldjük a laborba.
A laboreredményről azt mondta, hogy 2 lehetséges magyarázat lehet:
A P2NP szeret polimerizálódni, és talán a molekula "megduplázódik", és emiatt a laboratóriumi vizsgálatban nem "észlelhető".
2- A végtermék lehet maga a reagált p2np.
A lehető leghamarabb frissíteni fogom.
Köszönöm.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Ez a labor csak azt mondja, ha pozitív vagy nem pozitív a kábítószerekben és a tisztaságban nem részletes jelentés az összes tartalomról. Köszönöm.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
A videóban szereplő sav pH-ja 6 fokos. Az általam végzett szintézis ezt a számot jóval meghaladta, körülbelül 9 vagy 10 fokkal. Mi a helyes módja a sav csökkentésének, hogy visszatérjek a szükséges 6 fokos pH-értékre, tudva, hogy kezdő vagyok ezen a területen. Kérem, magyarázza el a lépéseket egyszerűbb módon, köszönöm.
 
Top