Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
10 grammot teszek be, és a hozam 1 gramm
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo ez sok minden lehet, mint például a reakció nem hagyása miatt nem reagált P2, túlhűtés, alacsony minőségű P2, sok minden lehet.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np lengyelországból, a többi DIFFERENC helyi beszállítóktól, lehet, hogy nehezen találsz H2SO4-et (EU), de biztos vagyok benne, hogy ki tudod találni. ennél keményebben senki nem fog kanalazni.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Biztos benne, hogy megfelelően összeolvasztja a szöveget? Ehhez némi tapasztalatra és gyakorlatra van szükség. A jelek al úszik fel, a kis és nagy buborékok átmenete.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Gőzdesztillátor használatán gondolkodom az alábbi módon, örülnék, ha mindenki átnézné a módszert, miután elkészült, közzé fogom tenni az eredményeket.

A reakciót a posztban leírt módon készítem el,1l-es rbf-ben,de az alumíniumot nem öblítem át vízzel.

Miután a redukció befejeződött, az ipa 85(fokosra desztillálom, és vizet adok hozzá, majd kiforralom az összes vizet- nem vagyok benne biztos, hogy így megszabadulok a hgcl2-től-.
vizet fogok hozzáadni és kb. 2 liter víztől fogok megszabadulni.

Aztán a maradék oldatot bazifikálom, majd a freebase-t desztillálom -nem vagyok biztos a hőmérsékletekben (bármilyen segítség)-.

majd hozzáadom a savat és megszárítom.

SO alapvetően két kérdés,

megszabadulok-e a nem reagált hgcl2-től az oldat desztillálásával, és milyen hőmérsékleten lehet a szabadbázist desztillálni.

Köszönöm a válaszokat
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Tud valaki javasolni útvonal Phenethyle amin a Meth.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm, szeretné kitalálni a benzoletanamin (CAS 64-04-0) útvonalát?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
A leírás elkészítése után a pH-kimenet számomra magasabb, mint 6. Módosíthatom-e a keveréket és kijavíthatom-e a hibákat, vagy mit tehetek ebben az esetben?
Köszönöm, hogy
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Tényleg nem világos, hogy mire gondol itt. A leírás szerint addig kell savat hozzáadni, amíg a pH hatos nem lesz. Ennek melyik része nem világos az Ön számára?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

2 próbálkozás után végre megkapom a várt eredményt, de vannak kétségeim, eddig mindig "A-Olajból"(amfetamin freebase) nyertem amfetamin-szulfátot ez az olaj "tisztítás" P2P(BMK olaj).
Mint tudják, ennek az olajnak és a végterméknek a szaga nagyon jellegzetes, a P2NP eljárásból nyert szabad bázis esetében ez a szag teljesen más, és az amfetamin-szulfát szaga is, ez normális? Az alkalmazott útvonalról van szó, vagy valamit rosszul csináltam?
Az én szabadbázisom PH értéke 13,8 (több mint jó), és a szulfát kinyeréséhez használt eljárás jól működik, de azt hiszem, sokan mondhatják, hogy nem jó minőségű, mert a szaga más, mint a másiké.
Valami ötlet, hogy ezt a "problémát" hogyan lehetne orvosolni? Az amfetamin-szulfátom laboreredményeit a lehető leghamarabb jelenteni fogom, jövő héten elküldöm a laborba.
Köszönöm.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Köszönjük, de
A kérdésem az, hogy megnöveltem az aceton és a kénsav
És túlléptem az előírt pH-t. Kihasználhatom, amit tettem, és módosíthatom a szintézist, hogy elérjem a szükséges számot?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Minden amfetamin szagának gyógyszerészeti jellegűnek kell lennie. Ha a termék kifejezetten szagos, az azt jelenti, hogy nem tisztította meg teljesen az anyagot. A fő kritérium az anyag aktivitása. Jó az amfetaminja farmakológiai tulajdonságai miatt? Milyen színű?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ha túllépte a sav mennyiségét, akkor ezt bázis vagy kis mennyiségű lúg hozzáadásával korrigálhatja. De ez csak akkor működik, ha azonnal megteszi. A sav mennyiségének túllépése 5 alatti pH-nál nem éri meg, elrontja a terméket, a túlzott sav égeti az amfetamint, vörös vagy rózsaszínű lesz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Helló köszönöm szépen a válaszát a végtermékem teljesen fehér és a szaga gyógyszerészeti, ez volt a kétségem, mert az összes amfetamin, amit az évek során a BMK olajból származó freebase olajból csináltam, más szaga van. Ma este feltöltök képeket.
Másrészt az alufóliát helyettesíthetem közvetlenül alumínium forgáccsal? Nehéz munka a fóliát apró darabokra vágni egy nagyobb léptékű folyamatban és alumínium forgácsot venni egyszerűbb.
Még egyszer köszönöm.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Mert az előbbit már 8 éve nem szagoltam, de még 20 év múlva is pontosan emlékezni fogok rá.

Azóta sem láttam egy jót sem. Néha belefutok itt valami döglött szarba, amiben az illata nyomokban kimutathatónak tűnik, de nem az. Ma már a mi piacunk is ott tart, hogy nyáron kijött egy nikotinos-sárga valami, az érzésem szerint az elején talán 50%-os hatása van, de itt a 20-30%-os maximumok vannak. 1G az orromba, minden idegszálam rezgett, szippantottam, kapkodtam a levegőt, pörögtem, nagyon elcsesztem.... 2 óra múlva éles józanság, 3 óra múlva otthon feldúltam a hűtőt, halálra ettem magam. Utána 10 órán át olyan mélyen aludtam, mint egy koraszülött csecsemő, akit épp most tettek be az új inkubátorba. Napokig nem tudtam beazonosítani a szagát, de tudtam, hogy ismerem, és ez egy egészen hétköznapi szag volt. Aztán rájöttem. Olyan szaga volt, mint az erős, édes kávélikőrnek. Nem hasonló, csak ugyanolyan.
Nem tudom, mi a fene lehetett az. De az amfetaminnal kapcsolatos tapasztalataim, amivel hasonló indítást produkáltam az elején, nem bohóckodtam vele 3 órán keresztül, hanem szemrebbenés nélkül kattogtattam az állkapcsomat 3-4 napig.
Ezeknek már az aktív idő alatt is vannak olyan mellékhatásaik, amik feszültségérzetet adnak, és amúgy sem fogod jobban érezni magad tőle, sőt... Hülyét csinál belőled. Bármit csinálsz, háromszor annyi időbe telik, mint máskor, mert hiába pörög a tested, az agyad beárnyékolja, és kapkodsz. Ja, és olyan memóriaproblémákat okoz, hogy állandóan keresgélsz mindent, mert amint elraksz valamit, máris elfelejted, hova tetted. A mai napig nem tudom, hogy mi volt az a cucc, de soha többé nem látom. Ezt amfetamin néven árulják, és olyan okos magyarázatokat kapsz, amikor felhozod a témát, hogy "az amfetamint 10féleképpen lehet előállítani." Azt mondod, hogy az amfetamin akkor is amfetamin marad, ha másképp csinálod. Erre már nincs válasz.
Szóval, cserébe azért a helyzetért, amiben találtad magad, amikor ezt írtad... én most azonnal megfojtanám Mos Eisley összes regisztrált lakosát.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Valószínűleg tisztább amfetamint kapott.
Jobb, ha fóliát használ. A szeleteléshez papírdarálót használok, nagyban leegyszerűsíti a folyamatot, és gyorsan vághat bármilyen mennyiséget. A forgácsok nem rendelkeznek olyan nagy felülettel az amalgámozáshoz, ezért sokkal nagyobb mennyiségben kell használni, majd a lúgosodás előtt a nem reagált maradékot szűrni kell.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Nekem fokozott savasodásom van, könnyíthetek-e a
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok köszönöm a tippet, hagyok egy jó tippet is a folyamatról, a NaOH oldat hozzáadása után a szabadbázis elválasztáshoz jobb legalább 24 órát várni a teljes elválasztáshoz.
Én úgy csináltam, ahogy a videó mutatja, de később még 1 napot hagytam az oldatot és több freebase vált le és nagyobb hozamot kaptam ;-) Feltöltöttem néhány képet.
Köszönöm.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top