Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Rendben van az ipa/H₂SO₄ MgSO₄-val történő szárítása? Azt hiszem, az, amit kaphatok, 92-96% h2s04
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. A p2np mennyiségének 5g-ra való csökkentése során. Mik a helyes arányok más reagensek esetében.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ezek lineárisan skálázódnak, tehát mindennek a fele. a reflux nem kötelező, hogy megtörténjen a reakció lejátszódásához, ha megfelelő lombikban megfelelő módon irányítod a reakciót egy marha nagy kondenzátorral, akkor még a refluxot sem fogja elérni, főleg aith 5g.Ha viszont egyáltalán nem indul be a reakció a propéned hozzáadásával, akkor én talán megnézném : hogy az amalagam helyesen történt-e, az alapanyagaim tisztaságát (főleg a propént). és ffs használj desztilláltat.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Normális esetben az ember egyáltalán nem szárítja a tömény kénsavat, hanem önmagát használja szárításra.

Ha 1ml H2SO4 96%-os H2SO4-ot és 5ml száraz IPA-t keverek össze titráláshoz, akkor kb. 0,04ml víz van az oldatban. Egy ilyen besűrítésnél szerintem nincs értelme szárítószert használni.
Kárt biztosan nem fog okozni, de kérdéses, hogy működni fog-e.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Ha nem kezd el gömbölyödni és fóliával melegedni, akkor sum-ting-wong
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Nekem problémáim vannak a PMK all/hg redukcióval, nagy mennyiségű nem reagált alumínium maradványom van egy 240g-os keton rxn után. Az edény önmagában melegedett refluxszal körülbelül 65c-re, és 90 perc alatt 40c-re csökkent. Ezután 3-4 órán keresztül hővel 50-60c-re hoztam fel.

Piteformákat használtunk és 1 cm-es kis csíkokra vágtuk és 10%-os felesleget adtunk az ozmium felirathoz. Bazifikálás után az ai-t csökkentettük. Ezután az árut toluolnal extraháltuk és naoh oldattal mostuk. Legalább 100g élesztőt remélek. Ha nem, akkor én vagyok baszott, és meg kell menteni még egy kis pénzt egy másik rxn és csak használt fólia, így megeszik.

Emlékszem, hogy talán 50% ai maradt. Ez 100% alumínium eldobható sütőformák voltak. Vártam körülbelül 45-60mins az amalgámia megkezdésére, és csak néhány darab lebegett, feltételeztem, hogy ez azért van, mert vastagabb ai..de buborékos volt a megoldás ezüstös megjelenése.... Úgy tűnt, hogy kész. És a rxn melegedett 65c saját magától, így biztos vagyok benne, hogy készen állt...talán csak gázzal kell és látni az élesztőt...van egy érzésem, hogy rossz lesz lol. D
o az ozmium már plusz alumíniumot ad hozzá? Lehet, hogy hozzáadtam feleslegesen a feleslegesen lol. Mindenesetre azt hiszem, vastag fólia lenne OK a 200-300g csökkentés. Bárcsak rájöttem volna erre, és ragaszkodtam volna a fóliához ezeken a nagyobb rxns...de így tanulok. Ha a reakció 65c-re ment Al serpenyőkkel, akkor fóliával lehet, hogy túl exotermikus lesz, ugye? Tehát az Al vastagságom lehet, hogy a ponton van, és talán hagynom kell, hogy az amalgamálódjon hosszabb ideig, amíg minden darab lebeg? nekem úgy tűnt, mintha ment volna, és exoterm reakció indult be.

Ha már pazarolja elég sok anyagot és időt próbál skálázni, és minden alkalommal, amikor játszom körül vastagabb Al, amikor azt hiszem, hogy ragaszkodnom kellene talán egy vastagabb fólia, így minden elfogy, és a temps mehet fel, mint 75c, de lehet hűteni, hogy tartsa alatt 70 nem probléma. Ha tudtam volna az NMF útvonalról, mielőtt az ozmium útvonalra készülök, akkor az NMF-et használnám, és azt hiszem, kevesebb problémám lenne.
Jelentkezni fogok vissza az élesztővel a pite serpenyő futásról.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
A termék nálam így jött ki, mint a hajam!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Bocsánat, mit értesz sum-ting-wong alatt?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Milyen vastagságú alumíniumfólia alkalmas?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO bármilyen Al vastag fólia jó, a méretaránytól függően. Boltban vásárolt nehézfóliát kis léptékű és még nagyobb reakciók elvégzéséhez, de az All granulátum vagy az Al finom CNC forgácsok szépen néz ki.

I'm.not ismeri az amfetamin, de ez lehet a szárítószer esetleg. Ha az élesztője, akkor nekem úgy tűnik, hogy rendben van.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Használtam-e kondenzátorokat ebben a szintézisben, vagy vannak-e konkrét kondenzátorok? Köszönöm, hogy eljöttek.
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
a szintézist úgy végezték el, mint a filmben, a terméknek nincs ereje. Mi a teendő?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sós vagy keserű íze van a terméknek?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amikor először megkóstolja a terméket, nagyon sós íze lesz, és a végén megjelenik az amfetamin íze.
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia
Megfelelő oldószer lenne a dcm vagy a kloroform.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Az izopropanol rendben van, feltételezem?
öblítjük a ballont, és az eredményt finom szitára tesszük, hogy a lúgosítás előtt a többivel mehessen ?
nem kell elpárologtatni az izopropanolt vagy valami ilyesmit ? :) (van ötleted az öblítéshez felhasználható maximális izopropanol mennyiségre?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ez lehet nátrium-szulfát... Lehet, hogy a reakciója nem ment végig. Nekem is ugyanez volt a problémám az elején, volt Na2SO4 is és mások is. A megoldás az volt, hogy nem öblítettem ki az amalgámot (csak a vizet engedtem le) és az én szabályom is az volt a készenlétre, amikor az összes Al feljön a felszínre és sistergő hangot is lehet hallani. Apró buborékok is megjelennek. Ekkor tartom késznek az amalgámot, és ezzel megoldódott a reakcióhiány problémája. A hozamom általában csak 50% körül változik, de azóta sem volt soha nem reagáló amalgám.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Elnézést . De ebben a szintézisben nem használtunk nátrium-szulfátot. Mi a kapcsolata a témával? Ha megengedné, kérem, magyarázza el nekem bővebben. Nem értettem az ötletet. Köszönöm.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Szia, semmiképpen nem vagyok szakértő, így mások talán megerősítik vagy kijavítják, de ha kénsavat (H2SO4) adsz a keverékhez, ha nincs jelen az amfetamin bázis (azaz a redukció nem történt meg), akkor az SO4 a nátriummal (Na) sót képezhet. A nátrium jelen van az oldatban a korábban hozzáadott NaOH-tól.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
A szakértőknek: Mi történik, ha több Al-fóliát használunk a reakcióban? Növelheti a hozamot?
 
Top