Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ismét nem tudom, hozam azt hiszem, én foszforsavat használok, hogy a só, de a 9 ml-ben, amit a pc-ben lát, egy kevés víz volt a hűtőben és az adapterekben.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Még mindig csepegtetve én úgy döntöttem, hogy 130 ml o 15%-os kénsavval desztillálok, de azt hiszem, aludnom kell egy kicsit.
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nem tudok kénsavat desztillálni. Addig tudom melegíteni, amíg füstölni nem kezd, és el nem érem a ~95%-ot. Ez rendben van a szabad bázisú sóképzéshez? Az extra víz feloldja a képződött sót, így egy kicsit veszítek. Még valami más?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Teljesen elegendő, mindig jól zárja le a kénsavat, mert az a tulajdonsága, hogy a levegőből vizet szív fel.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ha higany-II-nitrát-monohidrátot kapok, hogyan tudom a H2O-t a legjobban elválasztani, mivel a higany forráspontja a H20-ból származó forráspont alatt van? VAGY egyszerűen nem fog működni egyáltalán
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Használjon monohidrátot
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ez a reakció működik quit jól nekem, sikerült csinálni néhány tesztfutás 20gramm egy vastag 7 literes HDPE hordóban, a hatékonyság elérte a 60%-os hatékonyságot, miután szárítás alacsony hőmérsékleten szárítóban párátlanítóban. kapott egy kis túlsavasodás néhány tételben, de összességében nagyon szép fehér anyag, amely, ha megfelelően megszárad, szemcséket képez, amelyek porrá válnak ligth-közepes nyomással.
Van két kérdésem.

A higany nitrátom sárgává válik, amikor a vízzel érintkezik, a higany tiszta fehér, mielőtt hozzáadnánk az alumínium/víz keverékhez, de amint hozzáadjuk a vízhez, sárgává válik, és miután a vízben/alumíniumban ül, még majdnem vörös-narancsszínűvé is válik. ezek a csomók úgy tűnik, hogy csak rosszul oldódnak a vízben, mert legalább 3-4 alkalommal kell öblítenem, hogy megszabaduljak minden kis nyomnyi mennyiségtől. a higany fémem billenőkapcsolókból származik, ami arra enged következtetni, hogy talán más fémek nyomai is szennyezettek lehetnek ?

A második aggodalmam az én p2np nem oldódik az én IPA / ecetsav keverék adott a 10g P2NP 100 ml izopropil és 50 ml jégecetsav. én ecetsav csak 80%. én kell kb. 120-130 ml IPA és propably 70 ml ecetsav, hogy feloldja th ep2np, különben van sárga crytsals kavarog körül az én oldat.
Lehet, hogy ez a 80%-os ecetsav következménye?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Az oldatot kicsit melegítsük fel 50 °C-ra, de ne túl forróra, mert akkor a sárga szín vörössé válik.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
ezt meg fogom próbálni, köszönöm, egyébként lehetséges-e az IPA-t helyettesíteni például bioetanollal ? sokkal könnyebb lenne nagyobb mennyiségben beszerezni, mint az IPA-t.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az IPA Lengyelországban legális a fogyasztók számára, és 5L 99% > 20$ körül van az ára.

Üdvözlettel
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Igen, a legális, de a bioetanol olcsóbb, kevésbé gyanús, és könnyen beszerezhető nagy qunateties offline, ami szerintem előnyösebbé teszi, ha lehetséges használni.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tudom, vagy jobban mondva olvastam, hogy az ember metanolt használt a szintézishez, így az etanol használata is lehetségesnek kell lennie. El kell választani az összes oldószert, mielőtt hozzáadná a savat, hogy szinte vízmentes legyen, szóval mindegy, próbálja ki, és számoljon be róla.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ha növelem a p2np-t, hány más reagenset teszek be?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Attól függ, hogy a P2nP mekkora részét szeretné növelni.

A P2nP %-ban történő növelésével azonos mennyiségű P2nP-t kell hozzáadni a többi összetevőhöz is.

Például a recept 10 g P2nP-re vonatkozik, ha egy 20 g P2nP-t tartalmazó tételt akarsz főzni, ami 100%-os növekedés, akkor a többi összetevőhöz is adj 100%-ot. Ilyen egyszerű.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
A vegyészek moláris arányokat használnak. Ez a legjobb módja a pontos átváltásnak.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
I tryd de nem találom a moláris arányokat egy olyan oldalon, mint a wikipedia vagy valami, csak mint a kérdés, hogy mi a moláris arány a p2p vas és fecl
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Pontosan úgy végezzük el, mint a videóban, kivéve 62,5 ml 80%-os ecetsav hozzáadását. Az elején aggódtam a sav koncentráció s obas a kor és a minőség P2NP (kb. 10 hónapig üvegben, kapott egy kis olajos nedves). l've nem sikerült Al/Hg recept a "scribd" oldalról háromszor, si én reménytelen volt. De a reakció olyan heves volt, hogy a kondenzátort további 20ml IPA-val kellett öblítenem. A 99%-os acetont 300°C-on sütött molekulaszitán szárítottam, de valahogy 96%-os kénsav hozzáadása után barna sűrű ragacs lett belőle. Így foszforos úton kellett savanyítanom. A végtermék nagyon erős, a hozam 7,2g száraz 10,3g P2NP-ből. A jövő héten vinnék egy mintát a munkahelyemre, és a GC-MS/MS-en minőségi felvételt készítenék.
Kíváncsi vagyok arra is, hogy a GAA-t helyettesíthetem-e más savval pl. hangyasavval? A kiömlött 80%-os ecet szaga borzalmas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Gratulálunk! Jó lenne. Kérjük, ossza meg velünk az eredményét.
El tudom képzelni és jól megértem Önt. Megpróbálhatja ezt a recept et ecetsav nélkül is.
Közvetlenül savat adtál hozzá? Kénsavas oldatot kell használnod (~10%) acetonban.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Hozzáadtam 2ml 96%-os savat 10ml acetonhoz, azt mondja, hogy hígított kénsavat kell használnom az acetonnal való keveréshez? Azt hittem, hogy a semlegesítőszer legyen a lehető legvízmentesebb. Legközelebb kipróbálom ezt a receptet 1g-os skálán 85%-os hangyasav mólegyenértékével.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ez így van rendjén. Nem, úgy értettem, hogy 96%-os savból kell 10%-os oldatot készíteni acetonnal, elnézést a nem egyértelmű magyarázatért.
 
Top