BK-MDMA SZINTÉZIS EGYSZERŰ ÉS GYORS MÓDSZER.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Csak azért nevetek, mert az egyetlen könnyű dolog ebben a dologban a reakciók, utánanéztem az első cas#-nak, és igen, azt hiszem, ezt ellopjuk, JUST LIKE ON BREAKING BAD! Most már értem, jó volt! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
A 2-Bromo-3,4-metilén-dioxiopropiophenon a világ nagy részén szabályozatlan, kivéve, ha Floridában él.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Végső folyamat 500g 2b3'4mp 390g tiszta barna kólakristályokból BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
A kémiai szintézisben azt mondod, hogy 500 gramm prekurzorral 490 gramm metilon-hidrokloridot kapsz, most azt mondod, hogy 500 gramm prekurzorral 390 gramm kristályosított metilont kapsz, vagyis 100 gramm metilon-hidrokloridot veszítesz, amikor a metilon-hidrokloridot átkristályosítod?
a metilon kristályokról készült fotókat elnézve, a szennyeződések miatt van ilyen színe, mivel a tiszta metilon fehér, hogyan tisztítanád meg ezeket a barna színű metilon kristályokat?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


2. tétel készült, a minőség kiváló, a tesztelők jobban kedvelték, mint a forgalomban lévő mdma tablettákat.

Az egyik probléma azonban az, hogy 50 g 52190-et használtak fel, és csak 7 gr végterméket szereztek. Lehet, hogy a dcm oldatban nátrium-hidroxiddal kevert metilamin hcl-t használtunk, valószínűleg túl sok metilamin gáz szökik ki. A 40%-os metilamin oldat még úton van, addigra talán javul a hozam. A vizes rétegből sem csináltunk extrakciót, ez is magyarázza. A mágneses keverő használata is rosszabb eredményhez vezetne?

Edit: Én is úgy szoktam végezni, hogy a nátrium-szulfáttal való szárítás után HCl-t adok közvetlenül a DCM-be freebase oldattal. Ha a DCM-et vákuummal elpárologtatom, majd hozzáadom a HCl-t acetonnal, ez mennyiben vezet más eredményre, mint az eddigi módszerem?

Még egy dologra lennék kíváncsi, hogyan csináljátok a rétegleválasztást vödrökkel? Úgy tudom, hogy kisebb mennyiségnél ez elválasztó tölcsérrel is megoldható, de vödrökkel tényleg trükkösebbnek tűnik, hogy jól húzzam le.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Barátom, remélem, jól vagy, miért mondod, hogy ennyi metilamin-gáz távozik? A fórumban leírt kémiai szintézis szerint azt írja, hogy a tartályt az egész szintézis alatt nyitva kell tartani, így normális, hogy a metilamin gázok kiszöknek, mivel ez nem befolyásolja a végterméket.
Köszönöm!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Próbálta már valaki ezt a szintézist? Félek, hogy pénzt költök vegyszerekre, és nem leszek sikeres.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé, gondjaim vannak azzal, hogy a szabad bázisom tisztává váljon , már többször megmostam h20 segítségével, még mindig nem tiszta / fehér . Én még használtam h20 és szódabikarbóna még mindig nem tiszta.

Tud valaki adni nekem inputot .



Továbbá kihagytam a vizes réteg elválasztási szakaszt és nem adtam hozzá etil-acetátot.

Végül a magnézium-szulfátot adjunk hozzá a vödörbe.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ha a szabad bázisát már többször permetezték vízzel és bikarbonáttal is, nyugodtan folytassa a szabad bázis sózását, nem teljesen szükséges, hogy makulátlanul fehér maradjon, ha minden mosással továbbra is sötétebb színűek, talán a hiba nem Ez a tisztítási fázis, talán nem az összes prekurzor reagált, és vannak szennyeződések nyomai, de később az átkristályosítási fázisban megoldja ezt a problémát. Hajrá, ne akadj fenn ezen az apró részleten.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Továbbá hány ml hci & acetonra van szükség a bázisokhoz. Értem, hogy addig adjuk hozzá, amíg a bázis ph 5, de ez aceton 250ml & hci 250ml ? A hci 350ml és az aceton 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mit jelent a bikarbonát ? Hogyan kell bikarbonátot .

"talán nem reagált az összes prekurzor, és vannak szennyeződések nyomai"

Ha ez a helyzet akkor a dcm és a presscor 40%-os metilamin oldattal hosszabb ideig kellene hagynom keveredni ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudna valaki erről videót készíteni?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Most kaptam 1 kg prekurzort (CAS: 52190-28-0) 2-Bromo-3′,4′-(metiléndioxi)propiofenonból egy kínai beszállítótól.
Fizettem 280 dollárt 1 kg-ért szállítással együtt, 25 kg-tól 200 dollárt fogok fizetni kilogrammonként szállítással együtt, ez egy drága prekurzor, a tisztasága 99%, a színe barna és a formája kis kő és por.
erős szaga van (nem tudom pontosan mi, de nem rossz szag) a formátum is hasonlít a barna cukorhoz.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ez a prekurzor, amit a kínai eladó küldött, piszkos, túl sok bróm van benne ...... ez a prekurzor kell szép fehér kristályos formában, de piszkos por....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
10 gramm prekurzorral kezdtem (CAS 52190-28-0), amelyet 50ml DCM-mel feloldottam, majd kézzel, kanállal jól összekevertem, amíg a prekurzor megfelelően feloldódott, majd 20ml metilamin 40%-os vizes oldatot adtam az oldott prekurzorhoz, és nagyon rövid idő alatt a kanállal kézzel történő keverés után 2 réteg alakult ki, A vizes réteget egy pipetta segítségével elválasztottam az alaptól és a vizes réteghez 6ml etil-acetátot adtam, majd rövid ideig tartó keverés után ismét hozzáadtam az etil-acetáttal kevert vizes réteget az alaphoz, majd 10ml vizet adtam a bázishoz, hogy átmossam és addig kevertem, amíg 2 réteg nem képződött, de a víz hozzáadása előtt is 2 réteg képződött, a bázis vizes rétegének eltávolítása után 2 gramm magnézium-szulfátot adtam hozzá és hagytam egy ideig száradni, majd ellenőriztem a pH-t és 7 volt, ezután készítettem egy 9ml oldatot 35-38%-os laboratóriumi sósavból 1ml acetonnal és jól összekevertem, majd cseppenként adtam az oldatot a bázishoz és minden alkalommal ellenőriztem a pH-t, és még mindig 7 volt, majd egy kicsit több oldatot adtam hozzá és a pH kevesebb volt, mint 1, helyette 5 ,5 kell lennie. Összesen kb 5ml oldatot adtam hozzá, és túlléptem a mennyiséget, majd fogtam szűrőpapírt, leszűrtem és állítólag szárazon hagytam a metilon hidrokloridot, majd metilon antidrog tesztet csináltam és szerintem nem volt pozitív, fogalmam sincs.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
az eredmény, amit kaptál, összhangban van azzal, amit én kaptam, az átkristályosítás segítene abban, hogy jobban nézzen ki, és megszüntesse a felesleges HCl-t. Ha nem vagy biztos benne, hogy pszichoaktív és/vagy biztonságos, próbálj meg szerezni egy laboratóriumi patkányt, és számítsd ki a mg/kg-ot.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
de értékelheti a drogteszt színét, úgy tűnik, hogy nem piros, mint a metilon pozitívnak jelzett, inkább barna.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ha kristályt készített, akkor sok terméket vesztett, és nagyon nehéz kimosni a piszkos szart, hogy szép üveget kapjon.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Most néhány napot kell várnom, amíg a kristályok kialakulnak.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
normál 1 nap, hogy a kristály készült
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Én is úgy gondolom, hogy a kémiai prekurzorom (CAS: 52190-28-0) tisztátalan és piszkos.
A kínai beszállító szerint 99%-os tisztaságú, de szerintem becsapott, honnan tudhatnám, azaz kérjek tőle valamilyen laboratóriumi dokumentumot, amelyben azt írja, hogy az említett kémiai prekurzornak ilyen százalékos a tisztasága.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Szia heineken tudnék kérlek kapni tőled egy elérhetőséget valami biztonságos titkosított messengeren, hogy tudjak sms-t írni neked pv ?
 
Top