BK4 (2b4m), amely 4-metilpropihenont tartalmaz

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Mint eladó nem tudom leírni ''rossz pontok'', amit tettél miatt ez teszi a névtelenség stb. rossz, valamint mások - Én nem vagyok itt, hogy háborút az ügyfeleimmel kedves - Látom, hogy úgy érzi, hogy annyira rosszul érzi magát a pénzt, amit ''elveszett'', hogy minden alkalommal beszélni visszatérítés - I didnt kényszeríteni, hogy vásárolni olyan nagy mennyiség - escrow elfogadott, és nem történt probléma foglalkozik velem, mivel létezik. Nem fogok válaszolni a szövegedre többé, de most már látom, hogy sokan írtak nekem, és elmondtak néhány dolgot. Hívott engem ''gusztustalan'' a kezdetektől fogva megmutatta, milyen ember vagy, és a viselkedésed most is - 99,9% az ügyfeleim boldogok, és kaptam valaha reship, ha volt probléma a termék visszaszerzésével stb., de soha nem viselkedett barátságtalan, még akkor is, ha nem értettünk egyet a pontokat. Köszönöm a véleményét - jobb, ha ez mindenki számára látható lesz - nem válaszolok többé a részemről. A többi embernek - köszönöm, hogy részesei vagytok a boltomnak stb! Boldog ünnepeket!!!
ÚJ VEGYI ANYAGOK HAMAROSAN HOZZÁADÓDIK - FORRÓ TERMÉKEK
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A legegyszerűbb a problémák elől elmenekülni, vagy valaki más fejére kenni. Nagyszerű eladó lol
 
Top