BK4 (2b4m), amely 4-metilpropihenont tartalmaz

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nem mondtam, hogy a termék szar. Soha nem volt probléma az ügyfelekkel, de körülbelül 1 hónap óta látom, hogy sok lengyel ember megpróbálja rossz hírnevemet elrontani - könnyű látni a törött nyelvi információkat, amelyek jellemzőek a lengyel emberekre, akik nem tudják, hogyan kell helyesen írni.
A termékeim a legjobbak és jó hírnevem van a kezdetektől fogva. Ne mondd, hogy bevallottam semmit - sok ember akarnak engem ki az üzletből, mivel én biztosítom a letéti biztosítékot az értékesítés rendszerében, mivel nem tudják átverni az embereket azáltal, hogy szar elemeket adnak el, vagy akár nem küldik el. Ez tényleg szégyenletes kedves emberek - tisztelje az eladók.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Olvassa el, amit küldött. Elismeri, hogy hibát követett el, és hogy mások panaszkodnak a minőségre...

Ha hibát követsz el, és elismered, mint te, akkor minden tisztességes ember feltartaná a kezét, és valamit kidolgozna az ügyfelekkel, hogy az ügyfél elégedett legyen, és az ügyfél is visszatérjen, mert bizalmat nyert.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Még akkor is beszélek veled, ha probléma van - ha valaki megrendelte az alibaba vagy valami és dühös, akkor nem is kap választ az eladótól - ez tényleg szomorú, hogy világszerte küldünk embereket, beleértve az USA AUS és hónapok óta, és csak 1 ügyfél a barátjával ezeket az állításokat teszi....
Üdvözlettel jó emberek
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

AConstantylious777 az egyik legmegbízhatóbb kémiai beszállító.

A Sierra legjobb knowlage, Ő volt sikeres együttműködések jól ismert darknet eladók, mint például: Pygmalion.
Sierra szilárdan hisz abban, hogy a minőséggel kapcsolatos problémák nem a bevétel növelésének vágyából fakadnak.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Voltak emberek, akik panaszkodtak, hogy a termék más, de minden rendben volt. Megállítom válaszolni a téma és a megjegyzések miatt, mert tényleg olyan vagy, mint a gyerek számomra - kérem, ne rendeljen többé tőlem - nem kényszerítettem, hogy megvásárolja 5kg. ahelyett, hogy sír, hogy elvesztette az összes pénzt, akkor csak 50g-ot rendelhet. Nem akarok többet beszélni erről - talán csak nem vagyok jó beszállító az együttműködéshez - Üdvözlettel.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Sok lengyel ember?Figyelj, ne beszélj a Pl emberek rossz.Az emberek panaszkodnak, mert sok cégek, ahol lehet vásárolni a személyzet ott igen?Ez legálisan ott.Más országokban probléma vásárolni.Az emberek mutatják szintézisek hozam 60-70% itt, mint amit gondolsz?
Mocny kutas, te minden alkalommal nicket cserélsz, amikor valaki 3 ezer dollárt fizet neked.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nem hívom, hogy a lengyel emberek rossz - csak azt hiszem, hogy az emberek a piacról, ahol működöm, és fenyegetésként tekintenek rám az üzletükre.

Üdvözlettel nem válaszolok többé erre a szálra
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Szia, Ami a 2B4M-et illeti, ma reggel csináltam egy szintézist a @Constantylious777-től származó 2b4M-mel, és fehér tejem volt https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, azt hiszem, igen, a tétel eltérő, de ha biztos akarsz lenni, és ha nem akarsz pénzt veszíteni, vegyél egy kis mennyiséget és / vagy tisztítsd meg, ha jó 2B4M van, akkor jó 4mmc van. ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Szigorú minőségbiztosítási folyamatot kell követniük, amely a célnak megfelelő terméket szolgáltat. Nyilvánvalóan nem törődtek vele, és ettől függetlenül csak eladták a terméket. Ők a terméket előállító szakemberek, és jobban kellene tudniuk!!!! Nagyon rossz gyakorlat.

Ez olyan, mintha elmennél egy kávézóba és kérnél egy kávét cukorral és sok tejjel, de amikor megkapod a kávét, az fekete, cukor és tej nélkül, de azt mondják, hogy ó, először kis mennyiséget kellett volna rendelned.

Nem hülyék, vannak tesztjeik, amiket könnyedén el tudnak végezni egy tudományos laboratóriumban, ahol több mint elegendő felszerelés áll rendelkezésre, hogy biztosítsák, hogy a termék 99%-os tisztaságú és szennyeződésektől mentes!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
UNDORÍTÓ SZÁLLÍTÓ. NE VÁSÁROLJON TŐLÜK
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Elég egyszer megírni. Előfordulhat, hogy spamnek tekintem a hozzászólásait, és kitiltom. Ne kényszerítsen erre. Használja továbbá a letéti letétet a vita azonnali rendezéséhez.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Elnézést kérek, csak eléggé felzaklatott a tapasztalat.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Végre megvan az új 2b4m egy új beszállítótól, aki itt a BBgate-en is hirdet. Örömmel mutatom meg, hogy kit használtam ehhez a tiszta 2b4m-hez. Nagyon boldog vagyok.

A régi 2b4m a 4mmc oldat a kép bal első részén (nagyon piszkos, és sokszor mostam sok acetonnal, sok ment kárba) és az új 2b4m a 4mmc oldat a jobb hátsó részen (nagyon tiszta, körülbelül 10% -át használtam az aceton mennyiségének, amit a piszkos 4mmc tisztítására kellett használnom) A szintézisemet olyan gyorsan végeztem, és annyira meglepett, hogy milyen tiszta a 2b4m. Alig várom, hogy összehasonlítsam a kristályokat.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Mivel annyi erőfeszítést tett, hogy mindenki tudja, hogy a cuccom ''piszkos'', és most beszél ''új beszállító innen'' - én tényleg elkezdtem hinni, hogy van némi érdeke, hogy a weboldalam és a szolgáltatásom rosszul nézzen ki. Hagyd abba a spammelést, haver!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mit kellene tehát tennem helyette?

Ugye tisztában van vele, hogy 5KG 2B4M-ért fizetést fogadott el tőlem? Az a 2B4M, amely mind kárba veszett, mert nem volt tiszta, és az összes ebből származó szintézisem kárba veszett a termékben lévő szennyeződések miatt (a szintézis részeként felhasznált egyéb anyagok/összetevők ideje, erőfeszítése és költsége is kárba veszett). Szerencsére volt valaki, aki elérte és megtanította nekem, hogyan kell mosni és újrakristályosítani, hogy legyen néhány használható 2b4m tőled.

Még most sem érdekel, azt hiszed, hogy én, egy személy spammel, ez egyáltalán nem spammelés, én valóban nyomon követem a végeredményt, hogy az emberek a teljes történetet tőlem kapják, nem csak 85% -ot, és hagyja ki a végét. És azzal fejeztem be, hogy ajánlottam egy forrást, aki nem volt más, csak udvarias, megnyugtató és segítőkész velem, amit az ügyfelek értékelnek, és meg akartam osztani ezt másokkal, ahelyett, hogy átmennék azon, amin én keresztülmentem.

Ahelyett, hogy rám összpontosítanál, miért nem vezetsz be egy olyan rendszert, ahol képes vagy rendszeres minőségellenőrzéseket végezni az általad értékesített termékeken, ez biztosítja, hogy ügyfeleid nap mint nap kiváló minőségű termékeket kapnak, az ügyfeleid megköszönik neked.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Egy egyszerű kérdés az Ön számára. Miért vásárolna egy versenytárs, akiről azt képzeled, hogy 5 kg 2b4m túl drágán hangzik. Ha ezt kellene tennie, sokkal egyszerűbb és hatékonyabb lenne 100 grammot vásárolni 10-20 különböző embertől.
És most viccesen nézel, korábban bevallottad, hogy a reagens rossz minőségű, majd azt, hogy korábban más vásárlóktól is kaptál panaszt ezzel a reagenssel kapcsolatban. És végül mit csinálsz? Nem adsz kártérítést az ügyfelednek, nem kérsz bocsánatot, csak szánalmasan próbálod elkerülni a felelősséget azzal, hogy azt mondod, hogy nem vagy felelős a reagens rossz minőségéért, és megpróbálod rágalmazni az ügyfeledet.
Folytathatja a hülyeségek dumálását, de ez nem változtat az igazságon, és ez nagyon egyszerű.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Abból, amit a barátom észrevett, a szintézis szar volt. Még ha 99%-os tisztaságú bk4 is van, akkor sem lesz 4mmc tiszta, ha a szintézist rosszul végzik.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Mint eladó nem tudom leírni ''rossz pontok'', amit tettél miatt ez teszi a névtelenség stb. rossz, valamint mások - Én nem vagyok itt, hogy háborút az ügyfeleimmel kedves - Látom, hogy úgy érzi, hogy annyira rosszul érzi magát a pénzt, amit ''elveszett'', hogy minden alkalommal beszélni visszatérítés - I didnt kényszeríteni, hogy vásárolni olyan nagy mennyiség - escrow elfogadott, és nem történt probléma foglalkozik velem, mivel létezik. Nem fogok válaszolni a szövegedre többé, de most már látom, hogy sokan írtak nekem, és elmondtak néhány dolgot. Hívott engem ''gusztustalan'' a kezdetektől fogva megmutatta, milyen ember vagy, és a viselkedésed most is - 99,9% az ügyfeleim boldogok, és kaptam valaha reship, ha volt probléma a termék visszaszerzésével stb., de soha nem viselkedett barátságtalan, még akkor is, ha nem értettünk egyet a pontokat. Köszönöm a véleményét - jobb, ha ez mindenki számára látható lesz - nem válaszolok többé a részemről. A többi embernek - köszönöm, hogy részesei vagytok a boltomnak stb! Boldog ünnepeket!!!
ÚJ VEGYI ANYAGOK HAMAROSAN HOZZÁADÓDIK - FORRÓ TERMÉKEK
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A legegyszerűbb a problémák elől elmenekülni, vagy valaki más fejére kenni. Nagyszerű eladó lol
 
Top