BK4 (2b4m), amely 4-metilpropihenont tartalmaz

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Én készítettem magamnak 2b4m soha nem kapok problémát.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
20 mm átmérőjű kristályok az én kisfiam =)

és az aminoketon szabad bázisként való tárolása nem túl okos ötlet. És igen, az aminok normál állapotban színtelen átlátszó folyadékok. Nálad az aminoketonban a vizelet színe van, nyilván szennyeződések ...
Mielőtt felvágsz, legalább egy kicsit gondolkozz el azon, hogy kinek a szemében felvágsz =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Igen és hetekre van szükség, hogy készült van
1 nap alatt elkészítettem.
Minden szintézis megy 1 nap másnap a termék készen áll a használatra.
Mint ez az im kép kell hetek. Dobry van ideje heteket várni.
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mindenkit szarral próbálsz keverni, hogy bebizonyítsd, hogy menő vagy, de a fotóid alapján ez nem így van. A legjobb lehetőséget keressük a bk4 tisztítására, amiben kb. 30 százaléknyi szennyeződés van, és ha hülye vagy, olvasd el újra a hozzászólást az elejétől kezdve, ott van egy jelzés tőlem, hogy milyen szennyeződés és tisztítási lehetőségek. Mi próbálunk segíteni az embereknek, eközben te hülyeségeket posztolsz, hogy tanítani próbálj valamit. A legjobb megoldás, ha befogod a szád, ha semmi jóval nem tudsz szolgálni a probléma megoldására.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro mi örülünk y, y abbahagyhatja a spammelést? Az emberek megpróbálják megoldani a problémát
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Yes im nerd xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ezek nem kristályok és kosz van bennük)))) Pipacsokat akarsz mérni? vagy monolitikus, 5 kg súlyú kristályokat kell mutatnom? ))))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Átkristályosítottam, 60g 2b4m (forró vízzel mosva, hogy eltávolítsam a tetején lebegő 4-metilpropihenon olajat) 100ml IPA-ban 60c hőmérsékleten, vízfürdővel és hőmérővel szabályozva, 44g-ot kaptam vissza, így remélhetőleg most már tiszta. Most egy 1g 2b4m kísérletet végzek.

Tudom, hogy a képek nem jelentenek semmit, de csak azt akartam, hogy mutassa a piszkos mosatlan és 2b4m vs mosott és átkristályosított 2b4m

Remélhetőleg az 1g-os kísérlet működik
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Igen, ez a sárga piszkos 2b4m whrite kristály tiszta most
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mr. nyilvánvaló, hogy ehhez átkristályosítottuk az IPA-ból. Csak a fehér szín nem garancia a tisztaságra, furcsa, hogy Ön, mint vegyész, ezt nem tudja)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Majdnem 30% keverőpor?Tényleg nem tudják az emberek, hogy mit árulnak?Ez egy vicc.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
olvassa el a képernyőképet az eladó válaszával... mit is mondhatnék...
Nem rendelkezik a beérkező reagensek minőségellenőrzésével. és aki bk4-et gyártott, nagyon rosszul állította be a brómozást, ez egy standard probléma, hogy a kezdőknél a savi egyensúlyhiány miatt a reakció felemelkedik és a brómozás nem megy a végére.
és persze nem gázkromatográfia-tömegspektrometria, és még a lemezen az RF foltokat sem ellenőriztem.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sajnálom, a Google translate állandóan felállít engem azzal, hogy hozzáad a fordításhoz, én... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Eladó Pl srác van barátaim Pl és egy cég eladni szar bromoketones.if ő viszonteladó itt az ideje, hogy változtatni helyen, ahol ő vásárolni ketones.This cég eladni ezt a személyzet sok időt, mint ez nem kezdők probléma
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
aki a bromketon szintézisét végzi, nem ellenőrzi a reakció befejezését alumínium-oxiddal ellátott lemezeken. A kínaiak mindig csatolják a GC dokumentumot, csak a rossz beszállítók/gyártók nem ellenőrzik és nem adják meg a spektrumot.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
úgy üzletelnek, ahogy tudnak, a 4-metilpropiophenon nagykereskedelmi ára Kínában egy tonna kb. 30 $/kg, ha a szintézis helyesen történik, a hozam 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4) és az ár teljesen más a bk4 esetében.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Igen, és vásárolsz személyzetet, szar munkát, alacsony hozamot, sok kockázatot.
Csak eladják a személyzetet,legálisan munkát és pénzt számolnak.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Jól értettem: 1. Az eladó maga ismerte be, hogy rossz minőségű árut árul 2. Az eladó nem hajlandó kicserélni az árut, vagy megtéríteni annak költségét, akár csak egy részét is 3. Ön az olvadáspont igazolását kéri, miután az eladó maga ismerte be a hibás árut?
Nem gondolja, hogy furcsa bizonyítékot kérni, amikor az eladó maga vallotta be...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nem mondtam, hogy a termék szar. Soha nem volt probléma az ügyfelekkel, de körülbelül 1 hónap óta látom, hogy sok lengyel ember megpróbálja rossz hírnevemet elrontani - könnyű látni a törött nyelvi információkat, amelyek jellemzőek a lengyel emberekre, akik nem tudják, hogyan kell helyesen írni.
A termékeim a legjobbak és jó hírnevem van a kezdetektől fogva. Ne mondd, hogy bevallottam semmit - sok ember akarnak engem ki az üzletből, mivel én biztosítom a letéti biztosítékot az értékesítés rendszerében, mivel nem tudják átverni az embereket azáltal, hogy szar elemeket adnak el, vagy akár nem küldik el. Ez tényleg szégyenletes kedves emberek - tisztelje az eladók.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Olvassa el, amit küldött. Elismeri, hogy hibát követett el, és hogy mások panaszkodnak a minőségre...

Ha hibát követsz el, és elismered, mint te, akkor minden tisztességes ember feltartaná a kezét, és valamit kidolgozna az ügyfelekkel, hogy az ügyfél elégedett legyen, és az ügyfél is visszatérjen, mert bizalmat nyert.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ahogy már korábban is mondtam - nincs visszatérítés lehetséges - saját felelősségre rendel - a megrendelt speciálisan egy adott személy számára, és nem visszatéríthető - nem lehetek biztos abban, hogy valaki megfelelő terméket küld nekem, és ha valaki fél a pénzveszteségtől, miért rendel 5kg-ot 250g helyett? Nem kényszerítek senkit, és az én listringjeimből akár 50g-ot is rendelhet.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Még akkor is beszélek veled, ha probléma van - ha valaki megrendelte az alibaba vagy valami és dühös, akkor nem is kap választ az eladótól - ez tényleg szomorú, hogy világszerte küldünk embereket, beleértve az USA AUS és hónapok óta, és csak 1 ügyfél a barátjával ezeket az állításokat teszi....
Üdvözlettel jó emberek
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Olvassa el, amit küldött. Ne változtassa meg, amit mondani akar. Ez nevetséges.

Egyáltalán nincs bizalom, saját felelősségre vásárolunk, ez teljesen megdöbbentő.
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
testvér, az Ön terméke magas szintű, a szintézisük nem megfelelő, és a kémiai tapasztalatuk amatőr, így
 
Top