JWH-018 szintézis

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nincs videó, de a folyamatról részletesen tudok tanácsot adni itt, privát üzenetben vagy XMPP-ben. Elég gyakorlati tapasztalatom van ebben a szintézisben.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Az AlCI3 alumínium-klorid helyettesítheti a nitrometánt? Nem lehet nitrometánt vásárolni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nem, az idő nem csökken. Nem használhatunk nitrometánt, terméket kapunk, de a hozam csökken, és nehezebb lesz tisztítani. Talán vásárolhat 1,1,1,1,3,3,3,3-hexafluorizopropanolt (HFIP)? Bár az ára nem teszi lehetővé, hogy a legjobb megoldás legyen.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Van valakinek hozzáférése ehhez a noidhoz ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ez a millió dolláros kérdés, Frenchie. Azt hiszem, alul vagyok egy noob, mert én biztosan nem vagyok kémikus, de tudok mozgatni néhány szart.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ahol hűtésről írnak, ott igen, a reakció exoterm. Adja hozzá a reagenseket nagyon tisztán és lassan
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Mi az ón(IV)-klorid alternatívája?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Valószínűleg igen, mert a hexán és a DCM keverhető oldószerek. Vegye figyelembe, hogy az SnCl4 térfogatát hexánban a koncentrációnak megfelelően kell számolnia, hogy azonos mennyiségű SnCl4-et adjon hozzá, mint ebben a kézikönyvben.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Mi az ón(IV)-klorid alternatívája?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, a 109555-87-5-t közvetlenül a beszállítótól rendeltük, de ők 83-34-1.....3-metilindolt küldtek.
Ez a termék helyettesítheti a 109555-87-5-öt ebben a szintézisben?
Ha nem, akkor van-e más útvonal a 83-34-1 használatával, vagy ez a termék nem jó.
Segítséget kérek.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Bocsánat haver a szállítók úgy tűnik, hogy gúnyolódnak veled A 3-metil indol skatol néven is ismert, és ez a szar szaga a litteral (attól tartok, nem viccelek), és sajnos nem használható a készítményhez, mert a 3 pozíciót metil foglalja el (nem mondtam, hogy lehetetlen, mivel a metil oxidációja karbonsavvá alakul, ami viszont elméletileg inkább, mint a gyakorlatban átalakulhat az acil-kloriddá, hogy további Friedel-naftalinnal való megmunkálás csak a képzeletem szüleménye, és soha nem hallottam, hogy bárki is csinált volna ilyet) A legjobb tanács, hogy vegyél indolt, mivel valószínűleg ez a legolcsóbb építőelem az egész molekulában.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Sziasztok barátok, azt akarom kérdezni, hogy a JWH-018 szintézisben sikerrel járók:
Van valaki, aki Európában található, és képes, hogy eladja esetleg egy kis mennyiséget vagy többet a késztermékből?
pm kérem
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Kérem, segítsen az ón(IV)-kloriddal kapcsolatban, nem tudtam beszerezni, és az ón(Il)-kloridot szilárd állapotban találtam, nem folyékony állapotban, így használhatom-e a reakcióban?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Az SnCl2 (ón-klorid) nem egy erős Lwis sav, amely az acilezési reakció katalizálásához szükséges; a youtube-on talál egy olyan készítményt, ahol a célvegyület ón-triblutil-hidrid, de az SnCl4-et köztes termékként Sn fémporból állítják elő egy fűtött csőben, amelyen Cl2-t vezetnek keresztül. Ez hardcore kémia, így amatőröknek nem szabadna megpróbálkozni vele, nem mintha jwh018 lenne.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük érdeklődését és válaszát. Van más alternatíva is, és mi az?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Van ón 4-klorid.
Csak Európában
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük szépen
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
A második és utolsó lépésben 70 Celsius-fokon rögzítettem a hőmérsékletet, és végül a termék gyenge lett. Ennek megfelelően milyen hőmérséklet szükséges a reakcióhoz az utolsó szakaszban?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh kezdőknek szól. Az idősek számára gyenge, de aktív:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Első lépésben sikerült megszereznem szilárd formában. És megpróbáltam átkristályosítani etanollal, de nem sikerült jól, ezért IPA-val átkristályosítottam. És a második lépésben a reakciót megpróbáltam ipa-val átkristályosítani anélkül, hogy megfelelően megszilárdult volna, mert sietek. De nem kaptam szilárd állapotban. Kell valami szilárdat csinálnom az átkristályosításnál? És mi a legmegfelelőbb átkristályosítási oldószer a 2. lépésben?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top