JWH-018 szintézis

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nem, az idő nem csökken. Nem használhatunk nitrometánt, terméket kapunk, de a hozam csökken, és nehezebb lesz tisztítani. Talán vásárolhat 1,1,1,1,3,3,3,3-hexafluorizopropanolt (HFIP)? Bár az ára nem teszi lehetővé, hogy a legjobb megoldás legyen.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Uram, a HFIP helyettesítheti a nitrometánt?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Észrevettem, hogy nem használ oszlopot a termékek tisztítására ... milyen tisztítási módszert használ ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Igen, megteheti, fel kell vennie a kapcsolatot az egyéni szintézis szolgáltatásokat nyújtó laboratóriumokkal. Ezeknek a laboratóriumoknak olyan országokban kell lenniük, ahol az anyagot nem ellenőrzik.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Van tippje arra vonatkozóan, hogyan léphet kapcsolatba valakivel, aki egyedi szintézist kínál?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mi történik, ha a végül elkészített jwh-018 nem keményedik meg?
És ha megkeményedik, milyen oldószert használjak az átkristályosításhoz a tisztaság növelése érdekében?
Az átkristályosítás nem sikerült jól az IPA-val.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Úgy tűnik, hogy a véletlenül bekövetkezett részleges polimerizáció olyan mértékben szennyezte a terméket, hogy a kristályosodás akadályozott. A javaslatom lehet, hogy csak puszta érvelés alapján a termék feloldása olyan oldószerben, amely abszolút barátságtalan szolvatációs közeg a gyanús polimer számára (nincs fogalmam arról, hogy milyen policiklusok alakulhatnak ki egy komplex mátrixba, de a polimerek gyakran oldhatatlanok bizonyos közegekben). Én a legszigorúbban szelektív oldószerrel kezdeném csak a termékre és az ha marad valami, az nem érdekel. Biztos vagyok benne, hogy az adott vegyülettel kapcsolatban alkalmazott tapasztalattal rendelkező embereknek tudniuk kell különféle tisztítási trükköket, de ha a mennyiség ilyen módon van, akkor én egy DCVC-t csinálnék rajta, még akkor is, ha az elválasztás elvégzése előtt elméletileg optimalizálnám az elúciós sémát a mások által megfigyeltek alapján.

P.S. van egy youtube videó a dcvc-ről, ami egy megfelelő prep kromatográfiás módszer, ha tiszta cuccot akarsz (csak keresd meg)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
A TBAB és NaOH szintézis segít a köztes termék tisztításában - ha a klorid belép az aminocsoportba, a lúgos közeg elpusztítja a diacil-indol származékokat a kívánt 3-acil köztes termékben
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
mi a koncentrációja az ón (IV) klorid kérem ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vízmentes (ez füstölgő folyadék formájában van) kell használnia. Ha lehetséges, használjon AlCl3-at nitrometán nélkül.
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Azt írja, hogy két rétegre van szétválasztva, de én három rétegre vagyok szétválasztva. Az olajréteg, a vízréteg és a szilárd süllyedés. Ez a szilárd anyag a kívánt anyag? És az olajréteget próbálom megkeményíteni, de nem keményedik meg, akármennyi idő telik el.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
A szintézis melyik szakaszáról van szó?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hello .
Egy kérdésem van, lehet, hogy rosszul hallottam. A szintézis során hidrogéngázok szabadulnak fel?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Jó napot uram , mennyit kell belőle keverni egy kilogramm dohányhoz, hogy ne okozzon túladagolást a fogyasztónak, és azt is, hogyan kell a dohányhoz adni? A dohány felületére kell permetezni, amikor az olajos állapotban van? Vagy porított formában kell a dohányhoz keverni?
Hány milligramm jwh-018 gramm dohányonként nem veszélyes?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
A noidot feloldhatja egy oldószerben, és a dohányra permetezheti. @Paracelsus vagy @Brain pontosabban tud válaszolni a koncentrációról.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Helló, a jwh 018 helyett a jwh 020 anyagot szeretném előállítani. Az előállítási folyamat hasonló a jwh 018-hoz? Tudna nekem útmutatást adni, hogy milyen anyagot és mennyit adjak hozzá a TBAB helyett? Van valamilyen rendelkezésre álló protokoll?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, a szintézis hasonló. Szüksége van különböző farok 1-bromheptánra. Csak számolja újra ugyanabban a moláris arányban.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm, lenne néhány kérdésem, és nagyra értékelném a segítségét. A JWH-018 előállítása során néhány problémába ütköztem. Először is, a 3(1-naftoil)indol előállítása után megpróbáltam átkristályosítani etanol segítségével, de sajnos etanolban oldható maradt, és nagyon kevés maradék képződött még egy hét fagyasztóban való tárolás után is. 3(1-naftoil)indol előállítása után fehérnek tűnik, de vízzel való mosáskor narancssárga és vörös színűvé válik. Problémás a vörös elszíneződés? Ezért kihagytam az átkristályosítási folyamatot, és a nyers 3(1-naftoil)indolt közvetlenül JWH-018-ra alakítottam át. Ezután egy grammot feloldottam belőle etanolban, és tíz gramm dohányhoz adtam. A végtermék azonban gyenge minőségű. Hány gramm ilyen kristályt kellene hozzáadnom tíz gramm dohányhoz, hogy minőségi terméket kapjak? Továbbá megköszönnék minden más javaslatot is. Előre is köszönöm a kedvességüket.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ha a termék nem kristályosodik ki az alkoholból, akkor hideg vizet önthet, és csapadékot kap. A 018 gyógynövényekhez szükséges mennyiség a kapott minőségtől és az Ön toleranciájától függ. Dokumentált kutatási adagolás - 2 mg találatonként. De azt hiszem, több.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük szépen a válaszadást. Nagyon hasznos információ volt. Nagyra értékelem.
Normális, hogy a 3(1-naftoil)indol színe vízzel való mosáskor vörösre változik?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Alapvetően a piacon ez a vöröses
 
Top