Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Csak a d meth készít szilánkokat, és ehhez sok tech van.
Én megyek, hogy a rekordot egyenesbe ez fester szar a HCl gáz ad jég és szilánkok baromság ez csak akkor működik, ha használsz freon vagy folyékony nitrogén, ha megy használni HCl van
A legjobb szilánkok készülnek vásárolni csinál egy 20%dh20rexal a tritated fb olaj pH 5.8 és a kristályosító tál Pyrex tálcán hagyjuk egy szekrényben UV fekete fény alatt és.nem szabad zavarni egyáltalán legalább egy hétig minimum időbe telik, hogy kiváló terméket készítsen
Mondok nektek egy másik trükköt, ha csak a pH-ját az FB olajnak és csak hagyjátok magára, akkor elpárolog és jéggé szárad, így csinálják a kínaiak is, minden a türelemről szól.
De ez a gázosítás a toluolban és az éterben csak egy por alakú terméket fog csinálni, amit vissza kell majd állítani, hogy a jég csak freon vagy folyékony legyen. A nitrogénből azonnal jég lesz, ha a HCl gáz érintkezik vele.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Elnézést, de mi az a "buy doing a 20%dh20rexal"? És mi az, hogy "UV fekete fény"? Tudja, hogy az UV nem lehet fekete? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A "fekete fény" az UV egy meghatározott tartománya, amely szinte láthatatlan, amíg vibrálóan vissza nem verődik a környezetben lévő foszforokról. Biztosan látott már ilyet korábban is. Az emberek arra használják, hogy megtalálják a megtisztított vért és a spermát, valamint a klub/rablás légkörét.
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Nem látok utalást a freonra és az acetonra, az acetonról szóló rész 2 hétig fagyott (wtf ez baromság? mintha hosszabb ideig hidegebb lenne? stfu), és a végén az amfetamin hcl-ről szóló rész is felbosszantott. Senki sem készít amfetamin hcl xytl-t. Azóta élek, amióta a PPA legális, és elkészítettem a megfelelő adag helyettesített amfetaminokat, és az egyik első kudarcom az volt, hogy megpróbáltam a PPA-t rp/i, aka amfetaminon keresztül csökkentett gázzal elgázosítani, és elmondhatom, hogy ez nem működik. mindig egy higroszkópos vegyületet kapsz, amely sárga tócsává válik a tányéron.

a legnagyobb szilánkokat akarod? vízből rextilizálsz. ha a leggyorsabb szilánkokat akarod, akkor aceton és freon/hcl. ez utóbbi módon a végén MSM-et hintik vele. csak mondom. a met amúgy is gusztustalan.

A pókérzékem bizsereg ezzel az oldallal kapcsolatban. valahogy a futtatók valami célzott kampányt használnak az emberek toborzására, és ez nem tűnik jónak. mint egy korábbi mod a hive, a zones, a wd stb. közül, valami nem tűnik teljesen helyesnek ezzel a csoporttal kapcsolatban. az uncannyville kellős közepén létezik. figyelmeztetlek titeket. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A HCl-gáztól függ. Abban az esetben, ha nedves HCl-t használ, tócsát kap. Mindazonáltal, amph*HCl nem olyan isteni ötlet. Ez jól ismert tény.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Megcsináltam. Meggyőződhet róla, hogy vékony a lemezen, és teljesen megszáradt egy törékeny szilárdsággá, miután a tányért 70C-ra fűtött nyomtatóágyon hagyta. A legtöbbje azonban egy áttetsző szemcsés viasz volt, és ez az a forma, amelyben a legtöbb időt tölti.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, de őszintén szólva egyik sem működik (kivéve az UV módszert), 2 hetet töltöttem ezekkel a kísérletekkel és kiderült, hogy a kristályok csak akkor jönnek ki, ha metanolból történő átkristályosítást csinálsz. SO srácok, mielőtt tanácsot adnátok valamit, győződjetek meg magatok, hogy működik-e, és ne másoljátok le az internetről, és ne illesszétek be ide, minden jót!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Milyen útvonalat használ a kristály D-metamfetamin előállításához?

Üdvözlettel
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
L-borkősav útvonal.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Én inkább arra gondoltam, hogy mit tesz a végtermék kikristályosítása érdekében.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az MDMA kristályosítási módszeremet gyakorlatilag ugyanezt írtam ki.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Erről az útvonalról itt olvastam a bejegyzésben.

De nem olvastam arról, hogy bárki is sikerrel csinálta volna.

Az MDMA mellett ezt az útvonalat használja a metamfetamin jéggé kristályosítására?

Üdvözlettel
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
általánosságban az elválasztást l-borkősav segítségével végeztem, és ha vizet adunk a borkősav keverékéhez , a metben csapadék képződik, a kérdés az, hogy milyen só ez?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Minden attól függ, hogy a meth készült az első helyen, ha a psuedo vagy efedrin segítségével akkor dmeth, amely lehet simPly tritated pH 5,8 a HClacid a FB imTalking a hely egy szekrényben elpárologtatni ti I've shard ez az, ahogy a kínaiak csinálni, vagy van néhány változata adingn dh2o és így tovább adingn dh2o és így tovább
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
az O,O'-dibenzoil-2R,3R-borkősavból
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Egyértelműen megjelöltem a btcboss2022.

Már alapozott minket itt az előző hozzászólásodból, és kész volt.

Szóval sok szerencsét kívánok a jövőbeli törekvéseidhez.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Milyen Celsius-fokon fagyasztják az acetont a gyorskristályosításhoz?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Megpróbáltam savasítani és kristályosítani viszonylag kis mennyiségű MDMA freebase-t.

A freebase súlya az extrakció és az éteres tisztítás után 40 gr. A HCl számított térfogata = 16,41 ml.

A szándék az volt, hogy hozzáadom a savat, majd 130C-ra felmelegítem, és 5-10 térfogatot cseppentek az acetonba, majd a fagyasztóban hagyom.

Ezúttal valamiért nagyon lassan csináltam, de önkéntelenül is. Így az egész savazás kb. 30 percig tartott a tervezett 15-tel szemben. Mágneskeverőt intenzíven használtam. Az eredmény PH=2,5

Aztán a tervezett térfogathoz közeledve relalizáltam minden, ami a keverőpohárban a keverőn van, tiszta fehér por. Beledobtam némi mennyiségű fagyasztott acetonba, de inkább azért, hogy kimossam, mivel nem úgy tűnik, hogy van még kristályosodni való.

Valószínűleg az összes víz elpárolgott a sav csepegtetésekor felszabaduló hő hatására.

Nem biztos, hogy ez jó vagy valami komoly hibát követtem el?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Úgy értem, az oldat mind száraz porrá változott közvetlenül a főzőpohárban, mindenféle extra tevékenység nélkül az én részemről.
Természetesen a szabad bázis és a sav a fagyasztóból származott.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Szia, kedvesem! Szeretném megkérdezni, hogy miért fűti az oldatot? Nincs rá szükség. Továbbá 5-10 térfogat is túl sok. Az 1-3 rendben van.
Milyen koncentrációjú a savad? 35%? Ebben az esetben körülbelül 18 ml-re van szükséged.

Ez rendben van.

Nem jó. Túl alacsony. Az 5-5,5 a legalacsonyabb érték, ami ajánlott.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37%-os sav
akárhogyan is, én leginkább azt figyeltem, ahogy a freebase színe változik, és ez illik hozzá
Nem melegítettem a sav csepegtetése közben. Csak a keverésnél használtam.
2,5 ez volt az oldat, a só maga 5,5-öt mutat.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a kristályosítást fűtéssel vagy negatív hőmérsékleten végezte? Elmagyarázná nekem, hogyan kristályosítom a szabad bázist negatív hőmérsékleten?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
természetesen nem szándékosan melegítettem fel. a hő a savasodás következtében felszabadul.
az én esetemben az volt a hiba, hogy túl lassan csináltam: megpróbáltam 15 perc alatt befejezni az összes becsült HCl-térfogatot.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
El kell kerülni a helyi túlfűtést. A reakció (savanyítási) idő nem játszik szerepet ebben az eljárásban. A hőmérséklet és a jó keverés a fő jellemzők, amelyek a legnagyobb hatással vannak a reakcióra.
 
Top