Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A metamfetamin egyik legtisztább formája, és van egy dextro izomerje.

A mai napig magas minőségi mutatókkal rendelkezünk, a metamfetamin tisztasága elérte a 99%-ot +

A metafetamin specifikus forgással rendelkezik
az optikailag tiszta D izomer [α]20D = -18,90° 99%+ tisztaság mellett.

A termékem kizárólag dextrometamfetamint tartalmaz. Frakcionált bázisdesztillációt és újratisztítást alkalmazunk.
Nem hígítjuk metilbenzilaminnal és más anyagokkal.
A termékünknek megfelelő az olvadáspontja

Szervezetünk készen áll az együttműködésre, és kész együttműködni mind a gyártókkal, mind a nagy vásárlókkal.

Készek vagyunk segíteni a kész prekurzorok és a teljes munkakészletek, valamint a késztermékek nagykereskedelmi tételeinek szállításában.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Érdekelne, hogy hogyan lehet jeget készíteni racemát metával, tud valaki egy részletes technikát?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
EU állásfoglalás kell tenni, hogy a racém FB nem tudja, hogy a szilánk, hogy miért találták vissza 2008-ban n-izopropilbenzilamin, hogy a kartellek nem veszít fele súlyt kivonva a dmeth ki
Most, hogy keverjük össze a racém FB-t az n-izo-val 1 az 1-hez, és máris szilánkokra hullik.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
nagyon hálás az info. van egy link vagy info, hogyan kell csinálni d-meth az l-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Csak a d meth készít szilánkokat, és ehhez sok tech van.
Én megyek, hogy a rekordot egyenesbe ez fester szar a HCl gáz ad jég és szilánkok baromság ez csak akkor működik, ha használsz freon vagy folyékony nitrogén, ha megy használni HCl van
A legjobb szilánkok készülnek vásárolni csinál egy 20%dh20rexal a tritated fb olaj pH 5.8 és a kristályosító tál Pyrex tálcán hagyjuk egy szekrényben UV fekete fény alatt és.nem szabad zavarni egyáltalán legalább egy hétig minimum időbe telik, hogy kiváló terméket készítsen
Mondok nektek egy másik trükköt, ha csak a pH-ját az FB olajnak és csak hagyjátok magára, akkor elpárolog és jéggé szárad, így csinálják a kínaiak is, minden a türelemről szól.
De ez a gázosítás a toluolban és az éterben csak egy por alakú terméket fog csinálni, amit vissza kell majd állítani, hogy a jég csak freon vagy folyékony legyen. A nitrogénből azonnal jég lesz, ha a HCl gáz érintkezik vele.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Oké, barátom. Mindent megtettem, amit mondtál.
De hol van a kristály?
Sajnálom, ez az oldal nem tud képet betölteni.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 végezzen otthoni munkát
UV fluoreszcens fekete fény BL 12inch (teljes hossz) cserélje ki a 8Wattos T5 UVA fénycsövet 8Watt T5 UVA
2 20%-a a termék teljes súlyának dh20 átkristályosítása pl. 1000g MA adjunk hozzá 200g dh20-t hővel oldjuk fel, majd helyezzük UV fekete fény alá.
És mondom neked egyenesen ne próbálj meg lekicsinyelni és próbálj meg úgy beállítani mintha ,nem tudnám miről beszélek oké
Én ebbe a közösségbe jöttem ,20 éves tapasztalattal és nem kell Fester baromságait másolnom és beillesztenem a válaszokhoz ok
Dolgoztam a világ minden táján laboratóriumokban.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA annak szabad bázisa vagy HCl ?
2. dh20 - ez a desztillált víz ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ember, megcsináltam, nem voltak kristályok, csak kődarabok formájában ülepedett le, sőt úgy néz ki, mint a tortadarabok, van valakinek linkje normális forráshoz vagy szabadalom, hogy hogyan lehet olyan kristályokat készíteni, amik nem is nagyon nagyok? MINDENKI KÖSZÖNÖM
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ha megvan a metamfetamin szabadbázis, akkor a d-izomert l-borkősavval kell kivonnia. Az extrakcióból kapott kristályok (csapadék) a d-izomer, most pedig a D-metamfetamin freebase-nek kell szabaddá tennie.

Ha ez megtörtént, akkor HCl-gázzal kristályos D-metamfetamin szilánkokká alakítja.

Van itt egy tényleges részletes cikk, amit elolvashatsz és kérdezhetsz, ha nem érted.

Úgy értem, őszintén, mit gondolsz, hogyan fogunk segíteni neked, ha csak annyit mondasz, hogy "Ez nem működik, segíts"?

Segíts nekünk, hogy segítsünk neked, mondd el lépésről lépésre, hogy mit tettél a metamfetamin freebase megszerzéséért, mutass képeket, mesélj az eljárásodról, úgy értem, jézus Krisztus. Nem jártál iskolába és nem érintkeztél a tanárokkal? Ez a fórum sem más.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2 rész vízben 1 rész forró alkoholban átkristályosítani, esetleg 1:1 arányban kezdeni, ha a mennyiség kicsi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Azt is hallottam, hogy az emberek hővel a kristályokat a pontos olvadáspontra és nem magasabbra hozzák, egy kis forró vízzel vagy alkohollal keverik össze, és hagyják megszilárdulni, majd ha megszáradt, széttörik, de nem próbáltam ki
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) racém bázist feloldottunk 20 ml diklóretán és 15 ml víz keverékében. A racém bázis kétfázisú oldatához 30 perc alatt szobahőmérsékleten hozzáadtuk 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibenzoil-2R,3R-borkősav 40 ml diklóretánban oldott oldatát és adott mennyiségű 18,8 ml metanolt. A kevert oldatból 10-15 perc alatt megindul a kristályosodás. Az így kapott szuszpenziót 5°C-on egy éjszakán át kevertettük, majd szűrtük. A csapadékot a szűrőn háromszor 5°C-on 5 ml diklór-etánnal mostuk, majd infravörös lámpa alatt szárítottuk. A kicsapódott sókat 30 ml 2N NaOH-val reagáltattuk, majd háromszor extraháltuk 25 ml diklórmetánnal.
Ezután adjunk HCl-t (30%) a DCM-ben lévő ph6-hoz, és mindent vákuumban hajtottunk el.
-aceton hozzáadása, hő és fagyasztás, fehér por szűrve.
-7 g porhoz adjunk 2,5 ml desztillált vizet, amelyet feloldódásig melegítettünk.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
és pontosan miért van szükség l-borkősavra, megnéztem a forrást, szükségem van d-borkősavra?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
vagyis azt akarja mondani, hogy az l-borkősav az l-metát só (tartrát) formájában csapódik ki, a d-metát pedig bázisként marad oldatban?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az Ön által leírtak a D-R-t használó eljárásra vonatkoznak, ahol az R karbonsav, az ellenkezője történik, amikor L-R-t használnak, és ezt írja le a videó.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az L-tartric kicsapja az L-tartrikus D-terméket(y)😤🤑

A D-tartric kicsapja a D-tartrikus L-terméket(n):sick::sick:

Bármelyiket is használja, attól még elválnak, nem?

Azt sem tudtam, hogy racém termékkel dolgozol, ami nem fog "szilánkokat" növeszteni soha.
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Nem látok utalást a freonra és az acetonra, az acetonról szóló rész 2 hétig fagyott (wtf ez baromság? mintha hosszabb ideig hidegebb lenne? stfu), és a végén az amfetamin hcl-ről szóló rész is felbosszantott. Senki sem készít amfetamin hcl xytl-t. Azóta élek, amióta a PPA legális, és elkészítettem a megfelelő adag helyettesített amfetaminokat, és az egyik első kudarcom az volt, hogy megpróbáltam a PPA-t rp/i, aka amfetaminon keresztül csökkentett gázzal elgázosítani, és elmondhatom, hogy ez nem működik. mindig egy higroszkópos vegyületet kapsz, amely sárga tócsává válik a tányéron.

a legnagyobb szilánkokat akarod? vízből rextilizálsz. ha a leggyorsabb szilánkokat akarod, akkor aceton és freon/hcl. ez utóbbi módon a végén MSM-et hintik vele. csak mondom. a met amúgy is gusztustalan.

A pókérzékem bizsereg ezzel az oldallal kapcsolatban. valahogy a futtatók valami célzott kampányt használnak az emberek toborzására, és ez nem tűnik jónak. mint egy korábbi mod a hive, a zones, a wd stb. közül, valami nem tűnik teljesen helyesnek ezzel a csoporttal kapcsolatban. az uncannyville kellős közepén létezik. figyelmeztetlek titeket. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A HCl-gáztól függ. Abban az esetben, ha nedves HCl-t használ, tócsát kap. Mindazonáltal, amph*HCl nem olyan isteni ötlet. Ez jól ismert tény.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Megcsináltam. Meggyőződhet róla, hogy vékony a lemezen, és teljesen megszáradt egy törékeny szilárdsággá, miután a tányért 70C-ra fűtött nyomtatóágyon hagyta. A legtöbbje azonban egy áttetsző szemcsés viasz volt, és ez az a forma, amelyben a legtöbb időt tölti.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, de őszintén szólva egyik sem működik (kivéve az UV módszert), 2 hetet töltöttem ezekkel a kísérletekkel és kiderült, hogy a kristályok csak akkor jönnek ki, ha metanolból történő átkristályosítást csinálsz. SO srácok, mielőtt tanácsot adnátok valamit, győződjetek meg magatok, hogy működik-e, és ne másoljátok le az internetről, és ne illesszétek be ide, minden jót!
 
Top