Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 végezzen otthoni munkát
UV fluoreszcens fekete fény BL 12inch (teljes hossz) cserélje ki a 8Wattos T5 UVA fénycsövet 8Watt T5 UVA
2 20%-a a termék teljes súlyának dh20 átkristályosítása pl. 1000g MA adjunk hozzá 200g dh20-t hővel oldjuk fel, majd helyezzük UV fekete fény alá.
És mondom neked egyenesen ne próbálj meg lekicsinyelni és próbálj meg úgy beállítani mintha ,nem tudnám miről beszélek oké
Én ebbe a közösségbe jöttem ,20 éves tapasztalattal és nem kell Fester baromságait másolnom és beillesztenem a válaszokhoz ok
Dolgoztam a világ minden táján laboratóriumokban.
 
View previous replies…

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 év tapasztalata megtanított arra, hogy a vizes metil-oldatra feketelámpát helyezzen, hogy szelektíven kristályosítsa a d-met-et? Publikáld ezt a szart a Nature folyóiratban, haver, ez úttörő. Milyen szelektivitás - ha egy percre figyelmen kívül hagyom az összes többi hülyeséget - lenne az UV fénynek a D-met molekulára az L-met molekulával szemben? Semmi, mert pontosan ugyanúgy gerjesztett, ugyanazokkal a fizikai tulajdonságokkal rendelkezik.
Nem tudom, hogy miért próbálod ezt az embereket a fantáziavilágodba vinni, de őszintén szólva szégyenletes.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA annak szabad bázisa vagy HCl ?
2. dh20 - ez a desztillált víz ?
 
View previous replies…

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
12
Points
3
Az L-tartric kicsapódik az L-tartarát D-terméke, Azt jelenti, hogy az l izomer az oldatban marad?

A D-tartric kicsapja a D-tartarát L-terméket, Azt jelenti, hogy a d-met izomer oldatban marad?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Megpróbáltam savasítani és kristályosítani viszonylag kis mennyiségű MDMA freebase-t.

A freebase súlya az extrakció és az éteres tisztítás után 40 gr. A HCl számított térfogata = 16,41 ml.

A szándék az volt, hogy hozzáadom a savat, majd 130C-ra felmelegítem, és 5-10 térfogatot cseppentek az acetonba, majd a fagyasztóban hagyom.

Ezúttal valamiért nagyon lassan csináltam, de önkéntelenül is. Így az egész savazás kb. 30 percig tartott a tervezett 15-tel szemben. Mágneskeverőt intenzíven használtam. Az eredmény PH=2,5

Aztán a tervezett térfogathoz közeledve relalizáltam minden, ami a keverőpohárban a keverőn van, tiszta fehér por. Beledobtam némi mennyiségű fagyasztott acetonba, de inkább azért, hogy kimossam, mivel nem úgy tűnik, hogy van még kristályosodni való.

Valószínűleg az összes víz elpárolgott a sav csepegtetésekor felszabaduló hő hatására.

Nem biztos, hogy ez jó vagy valami komoly hibát követtem el?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a kristályosítást fűtéssel vagy negatív hőmérsékleten végezte? Elmagyarázná nekem, hogyan kristályosítom a szabad bázist negatív hőmérsékleten?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
természetesen nem szándékosan melegítettem fel. a hő a savasodás következtében felszabadul.
az én esetemben az volt a hiba, hogy túl lassan csináltam: megpróbáltam 15 perc alatt befejezni az összes becsült HCl-térfogatot.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
El kell kerülni a helyi túlfűtést. A reakció (savanyítási) idő nem játszik szerepet ebben az eljárásban. A hőmérséklet és a jó keverés a fő jellemzők, amelyek a legnagyobb hatással vannak a reakcióra.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, kedvesem! Szeretném megkérdezni, hogy miért fűti az oldatot? Nincs rá szükség. Továbbá 5-10 térfogat is túl sok. Az 1-3 rendben van.
Milyen koncentrációjú a savad? 35%? Ebben az esetben körülbelül 18 ml-re van szükséged.

Ez rendben van.

Nem jó. Túl alacsony. Az 5-5,5 a legalacsonyabb érték, ami ajánlott.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37%-os sav
akárhogyan is, én leginkább azt figyeltem, ahogy a freebase színe változik, és ez illik hozzá
Nem melegítettem a sav csepegtetése közben. Csak a keverésnél használtam.
2,5 ez volt az oldat, a só maga 5,5-öt mutat.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Hello Patton, türelemmel kérem, mivel ez az első hozzászólásom, vagy inkább kérdésem. Többször próbáltam már tisztítani a mamfát átkristályosítással, és szerencsétlenül elbuktam. Egyszerűen csak folyamatosan pazarolom a terméket. Küszködöm kérem segítsen egy eljárással! Ez volt az utolsó próbálkozásom a csatolt fájlban.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jó napot, miben segíthetek?
Utóirat: Kérem, használja a Spoiler rendszert. A szöveged borzasztóan nagy volt, és nem volt értelme a kérdésednek.
 
View previous replies…

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Küszködöm az átkristályosítással, lényegébenmikor megpróbálom megtisztítani a rossz felszerelést. Bármilyen javaslat?
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
G. Patton, ma végre sikerült! Nagyon hülyén éreztem magam, hogy milyen könnyű és mennyire küzdöttem.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ez a met-karbonát egyfajta sárgás árnyalatot ad az egész oldatnak? Észrevettem, hogy a szabad bázis enyhén sárgássá vált egy éjszaka után egy főzőpohárban.

Ha jól emlékszem, a CO2 százalékos aránya a levegőben 0,03-0,045%.
A CO2 moláris tömege = 44,01 gr.
CO2 sűrűsége = 1,9768 kg/m3 = 1,9768 gr/L
1.9768 x 0.03 / 44.01 = 0.001344
1.9768 x 0.045 / 44.01 = 0,002021
Akkor az 1 liter levegőben lévő CO2-mólok száma 0,001344 és 0,002021 között van.
Ha a tartály hermetikusan zárt, akkor a veszteségek nem lehetnek jelentősek, nem igaz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Érdemes elkerülni a hosszas légköri expozíciót, az biztos.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Őrültség, ha vizes HCl-t adunk egy toluolos oldathoz, amelyben met-szabadbázis van, leválasztjuk a vízréteget és elpárologtatjuk? A met-sónak a vízrétegben kell lennie?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Kipróbáltam az nr 1 utat És így kaptam, a ph-t 4-re csökkentettem És miután 130c-re felforrtam, hideg acetonba öntöttem.
 

Attachments

  • EU27zWPg6l.jpeg
    EU27zWPg6l.jpeg
    754.9 KB · Views: 217

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tudna készíteni egy videót a jégről uram köszönöm
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Sziasztok, tévedésből felesleges hcl-savat adtam a freebase-omhoz és az olajom sötétvörösre változott, most nem kristályosodik. Adjak hozzá NaOH-t és vizet, hogy visszaállítsam a freebase-t, vagy van valami alternatív módja, amit megtehetek?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Igen, tegye vissza az alapot, és DCM-mel újra extrahálja. Ezután párolja el az oldószert, és ismételje meg az eljárást hiba nélkül.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Köszönöm szépen, uram
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Uram, ugyanezzel a problémával szembesülök.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ugyanezzel a problémával szembesülök
 
Top