Metamfetamin efedrin tablettákból

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aszpirin 10 g/100 ml etil-éter
Koffein 0,2 g/100 ml etil-éter
Efedrin éterben nem oldódik
Használjon vízmentes étert!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Sajnálom és kérem, segítsen, befejeztem a videó követését, és nem fogok Meteoramin durva port előállítani, kérem, segítsen, nem értem, mi a következő lépés számomra, hogy képes legyek metamfetamin kristályokat (jég/meth) előállítani.
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szia legenda, az életemért nem tudom kitalálni, hogyan válasszam el az efedrint a koffeintől, mivel mindkettő oldhatatlan etil-éterben, van valami ötleted, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Sajnálom és kérem, segítsen, befejeztem a videó követését, és nem fogok Methaoethamine nyers port előállítani, kérem, segítsen, nem értem, mi a következő lépés számomra, hogy képes legyek Methamphetamine kristályokat (jég/meth) előállítani.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm, köszönöm a válaszát,

Továbbá, sajnálom, hogy új vagyok az összes ilyen dologban, így lehet, hogy olyan kérdéseket teszek fel, amelyek hülyén néznének ki, ha egy szakértő szemszögéből néznék.

"" Senki sem tudja megmondani. Mennyire rossz a GAK. csinálod a piros-fehér-kéket? hideg főzés? Náci lítiummal. Megfelelő mol mennyiséget csináltál és nem csak szemgolyót. Senki nem tudja megmondani több információ nélkül."

Én ugyanerről a folyamatról beszéltem, amit ezen a videón demonstráltak. Mintha pszeudoefedrint és vörös foszfort használnánk. Tegyünk itt két forgatókönyvet; Egy, mondjuk, hogy tökéletesen csináltam és rendkívül pontos méréseket használtam. Kettő, Megcsináltam első alkalommal és mintha a cuccom( nyersanyagok, reagensek oldószerek) közepes tisztasági szintű lenne és átlagos munkát végeztem. Akkor mennyi tisztaságot és hozamot tudok elérni?

"Az e-t leggyakrabban vagy l-efedrinből vagy d-pszeudoefedrinből állítják elő, míg a racém d,l-metamfetamint leggyakrabban 1-fenil-2-propanonból (P2P; más néven fenilaceton és számos más, homályosabb névvel és rövidítéssel is ismert).".

Ez azt jelenti, hogy az a fehér porszerű termék, amit az egész folyamat végén kaptunk, a végtermék? És, hogy nem kell tovább feldolgozni vagy bármi más, ez ugyanaz a "jég, kristály met", amit az utcán árulnak?? Ha igen, akkor miért por alakban volt, és miért nem kristályos formában, ahogy általában látjuk?? És hogyan lehet kristályosítani?

Továbbá, a legtöbb videón azt látom, hogy a folyamat végén a végterméket ( ugyanezt a porszerű terméket) metamfetamin-hidrokloridnak nevezik, és nem ONLy metamfetamin? Miért van ez így? a jég vagy kristálymetről általában tudjuk, hogy csak metamfetamin, de valójában metamfetamin-hidroklorid és a hidroklorid szót csak nem említik, de mindig ott van mint néma szó? Vagy a hidrokloridot, amit a végén kapunk, egy másik eljárással vonják ki, hogy megtisztítsák a végterméket, ami aztán CSAK metamfetamin (jég, kristály met)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ezt megint csak senki nem tudja megmondani. Például: Új vagy? mechanikai veszteségek többször fordulnak elő, ha például új vagy. Ezzel megint nem tudjuk megmondani, hogy mit csinálsz piros, fehér kék? Tervezel HI-t készíteni PH down vagy hasonló foszfor alapú műtrágyákkal? Mi a helyzet a foszfor sztrájkbetétekkel. Mennyire jól tisztítottad meg. Etc stb stb megvetted. Látod, nem tudjuk megmondani, mert túl sok változó van, beleértve a túl csökkentett vagy nem csökkentett pusedo efedrin vs. a met, amit akarsz, és nincs mód arra, hogy megmondja egy megfelelő labor nélkül szomorúan
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Továbbá, bármilyen tanácsot ezzel kapcsolatban???


"e-t leggyakrabban vagy l-efedrinből vagy d-pszeudoefedrinből állítják elő, míg a racém d,l-metamfetamint leggyakrabban 1-fenil-2-propanonból (P2P; fenilaceton néven és számos más, homályosabb elnevezéssel és rövidítéssel is ismert) állítják elő.".

Ez azt jelenti, hogy az a fehér porszerű termék, amit az egész folyamat végén kaptunk, a végtermék? És, hogy nem kell tovább feldolgozni vagy bármi más, ez ugyanaz a "jég, kristály met", amit az utcán árulnak?? Ha igen, akkor miért por alakban volt, és miért nem kristályos formában, ahogy általában látjuk?? És hogyan lehet kristályosítani?

Továbbá, a legtöbb videón azt látom, hogy a folyamat végén a végterméket ( ugyanezt a porszerű terméket) metamfetamin-hidrokloridnak nevezik, és nem ONLy metamfetaminnak? Miért van ez így? a jég vagy kristálymetről általában tudjuk, hogy csak metamfetamin, de valójában metamfetamin-hidroklorid és a hidroklorid szót csak nem említik, de mindig ott van mint néma szó? Vagy a hidrokloridot, amit a végén kapunk, egy másik eljárással vonják ki, hogy megtisztítsák a végterméket, ami aztán CSAK metamfetamin (jég, kristály met)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Meg tudná valaki mondani, hogy a hidrogén-kloriddal történő savanyítás utolsó lépésének elvégzésekor mikor kell befejeződnie? Figyelemmel kell-e kísérnem a pH-értéket?
 
Top