Metamfetamin efedrin tablettákból

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ahogy @Lordoftheshard 2 mondta, használjon hipofoszforsavat egy egyszerűbb és gyorsabb módszerhez, ha megtalálja.

Felejtsd el a gyufaütőbetéteket, ha nem tudsz könnyen pirosat szerezni, rendelj ilyeneket . https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0.

Nedvesítsd meg kissé acetonnal és hagyd kicsit ázni, kapard le a foszfort.

Ami a HCl keletkezést illeti, vigyázz a fóliával, heves lehet. Folytasd jódozatlan sóval és cseppenként sósav hozzáadásával egy lezárt edényben, aminek a tetején egy tömlő van. Ha nincs laboratóriumi felszerelése, akkor egy műanyag kólásüveg is megteszi egy kis csővel a fedelén keresztül.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hogyan lehet a piros p-t levenni a papírról? Csak lekaparod?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Áztassa acetonban elég sokáig - kb. 30 percig -, és lényegében magától le fog esni, lehet, hogy kicsit dörzsölnie kell. Nem kell erőfeszítéseket tennie, hogy "lekaparja". Csak mossa le és szűrje le, hogy tiszta RP-t gyűjtsön. Ezután főzzük az RP-t alacsony hőfokon %20 %-os NaOH-oldatban kb. egy órán keresztül. Mossa, szűrje és szárítsa meg az RP-t. Szárítás után készen áll az I2-vel való reakcióra. Ha nátrium-hipofoszfitot tudsz szerezni a foszforsavhoz, akkor az sokkal jobb erre a reakcióra, mint az RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ez lenne a foszforsavas tisztítószer?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
A nátrium-hipofoszfit -> hipofoszforsav <=> vörös foszfor + I2 = hidroforsav. Ez az, amiről Fester bácsi beszél, amikor az elektródás nikkelezésről beszél. Ezt a "C komponens" néven árulják. Vagy 'R komponens', mint repleniser, azt hiszem. Lehet, hogy igazad van nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mire gondolsz. Egy kis kutatást kell végezned, vagy tovább kérdezősködnöd.
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
VAN FERNTERMINA, KUTATVA NAGYON HASONLÍT AZ ÁLMOLEKULÁRA, NINCS BENNE A GYÖK Ó, NEM VAGYOK KÉMIKUS, DE HA MÁR NINCS MEG AZ Ó, KIHAGYHATNÁM A FOSZFOR ÉS A JÓD LÉPÉSÉT?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Bármilyen gondolat a fenti módszerrel kapcsolatban?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A videóban szereplő módszerek helyesek, de szerintem a videó hamisítvány, néhány dolog nem úgy van, ahogyan lennie kellene
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ha ezt a videót úgy követem, ahogy van, és követem a receptet, készíthetek szintézist? A videóban azt mondja, hogy másfél óra elég a reakció befejezéséhez, és nem használ Ruflexet . Ha én is így csinálom, sikerülhet?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Egyszer 2hrs voltam a lombikkal való táncolásban, és az áram kiment, és baszd meg a Susi nem konvertált át, és a következő 48 órában szar munka volt megtalálni az RM keverékben, szóval nem, ha nem refluxolsz és csak 1,5hrs-ig kevered, akkor csak az idődet és a susi-t pazarolod.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Próbálta-e valaki, vagy van-e információja a nyírfa redukciójáról mikrohullámú besugárzással, lehetőleg Hypo/I útvonalon?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Az OTC tablettás extrakció második módszerét csináltam, és a főzőpohárban és a szűrőben is latyakos lett, amikor a kombinált szűrőkivonatok szűrését végeztem.....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé srácok, ezeket megvettem:


Kivonhatok belőlük pszeudoefedrint, és ha igen, hogyan?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kerestél a fórumon...Biztos vagyok benne, hogy láttam valakit, akinek a kivonása ugyanazokat az összetevőket tartalmazza, mint ezek a tabletták
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük! Srácok, ti legendák vagytok!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tehát ibuprofén és pszeudo HCl van a tablettáidban. Továbbá, bármi is legyen az inaktív összetevő, de ez nem olyan fontos. A pszeudoefedrin nem nagyon oldódik acetonban.
Az ibuprofén oldódik acetonban. Valószínűleg a tabletták bevonata is, és talán (remélhetőleg) néhány inaktív összetevő is. Tehát ha van színes bevonat, mossa le hideg, száraz acetonnal. Miután levette, akkor törje össze a tablettákat, és oldjon fel mindent újra hideg száraz acetonban. Tartsa meg a szilárd anyagokat, ez a PSE, szabaduljon meg a folyadéktól. Ismételje meg ezt legalább 3-szor. Próbáljon meg csak annyi acetont használni, amennyi a feladat elvégzéséhez szükséges, és semmi feleslegeset. Győződjön meg róla, hogy olyan hideg, amilyet csak tud, és szárítsa meg szárítószerrel (Mg2SO4) - semmi nedvesség! Ellenkező esetben csak elpazarolja a PSE-t.

Miután acetonnal kimostad, és megvan a szilárd anyagod, most oldd fel a szilárd anyagot száraz metanolban. A PSE nagyon jól oldódik metanolban. Az ibuprofen és a színbevonat szintén, de ezektől már megszabadultunk az acetonnal. Tehát az egyetlen dolog, ami a PSE-nk metanolban van, az a metanolban oldódó inaktív összetevők, amelyeket az aceton nem mosott el. Ha SNB-t csinálsz, ezek a nyomokban lévő inaktív anyagok valószínűleg nem számítanak, mert az SNB reakció "száraz" - kevés vagy egyáltalán nincs H2O, azonban ha RP főzést csinálsz, érdemes ellenőrizni az inaktív összetevőidet és oldhatósági tulajdonságaikat, és megpróbálhatod eltávolítani őket, ha szükséges. Ezt még azelőtt szeretné elvégezni, hogy a szilárd anyagokat metanolban feloldaná. Ha a szilárd anyagok közül csak a PSE marad a metanolban oldható, akkor nem kell aggódnia. Öntse a metanolt egy párolóedénybe, és hagyja elpárologni. Legalább háromszor mossa át a szilárd anyagokat metanollal, szűrje le nagyon jól, majd egyesítse az összes metanolt, és hagyja elpárologni. A tálban kikristályosodik, és elég jó minőségű PSE-t kaparhatsz ki a kísérletezéshez. Ezen a ponton jónak kell lennie ahhoz, hogy tovább haladjon a PSE-vel.

Sok szerencsét, vigyázzon magára.
 
Top